Scena u klubu (imaginary)

hvala što si istu sad podelio sa nama? :mrgreen:

Ako ti je prva asocijacija bila citanje mojih pp-ova,nista od toga,nov sam covek i ne upraznjavam ga vise
Ghelyon.gif
 
ON:

-Znači brate 11 je sati, idemo, ili ne?

-Aj stuci krmaču i idemo

Pripiti ulazite u klub, atmosfera polusmor.

Izlaz iz bedaka se pojavljuje u vidu 2 solidne ribe u separeu. Prilazite i započinjete razgovor

Polako ste u priči kad odjednom!

ONA:
-Ajmo, već je 10

-Čekaj bre, sestra mi uzela puder, ne znam gde je.

ulazite u klub, naručujete vodku i red bull.

Prilaze vam dva tipa. Kreće priča,

ok su, razgovor ide,

kad odjednom!


Vi te ljude iz priče kapirate da su sa LJ&S-a

hoćete ih pitati, predstaviti svoj nick, ili pokušati da iščupate info, a da se ne otkrijete, pa ako je to neko ko je kul na forumu otkriti i sebe?

...poznajuci sebe, ja nikada ne bih skontala da su ljudi sa ljisa,
jer se ne upustam u duboku analizu, cak ni ne slusam pazljivo, ljude koje prvi put vidim i nisu mi od znacaja.
Tako da, zahvaljujuci mojom poluodsutnosti i povrsnosti, nema sanse da bih ukapirala odakle su.
 
ON:

-Znači brate 11 je sati, idemo, ili ne?

-Aj stuci krmaču i idemo

Pripiti ulazite u klub, atmosfera polusmor.

Izlaz iz bedaka se pojavljuje u vidu 2 solidne ribe u separeu. Prilazite i započinjete razgovor

Polako ste u priči kad odjednom!

ONA:
-Ajmo, već je 10

-Čekaj bre, sestra mi uzela puder, ne znam gde je.

ulazite u klub, naručujete vodku i red bull.

Prilaze vam dva tipa. Kreće priča,

ok su, razgovor ide,

kad odjednom!


Vi te ljude iz priče kapirate da su sa LJ&S-a

hoćete ih pitati, predstaviti svoj nick, ili pokušati da iščupate info, a da se ne otkrijete, pa ako je to neko ko je kul na forumu otkriti i sebe?

naravno, predstaviti se...
 
Pa gledaj, ako je to na primer neka cura cije sam se postove vec ovde nacitao, mislim da bi imao lepu prednost,
prvo, forumashice sa LJiS su 'prigushene' vatre, kojima je potrebna samo mala iskrica pa da se pretvore u nezaustavljiv plamen, a ja mozda o toj 'iskrici' ponesto znam,
a drugo ako je LjiS cura u klubu a ne na krstarici znaci da je akumulirala poprilicnu dozu sexualne energije koja posto-poto mora na neki nachin biti to vece 'potroshena' :D


Ti da tražiš vlasniku Krste da te plati za marketing.:zcepanje:

Suuuuper reklama. Doduše nerealna i neistinita ali zar nisu sve takve?
 
prošao pored tebe, a ti kazala ko si...?

...to si se okrenula i uzviknula za njim "ej, dog fejse" il kako...? :lol:

ma ne, nisam ja u dobro facu pogledala....videla sam lik da bulji u mene ali sam slusala muziku i gledala gde idem jer je ulica bila grbava....a i ne bih ga prepoznala i tako....on mene jeste, cak je zapamtio i kako sam bila obucena, ali je cuteci prosao....i tako, nikad se ne upoznasmo.....
 

Back
Top