SBBKBB

izgleda on i ponajbolje, neznam - MOZDA, AL BRATE.... smesno je... da neko kaze da mu se on svidja meni je licno smesno.

Au bre čoveče, pa šta meni toliko fali?
Mislim, nisam ni razmetljiv ni skroman ... ok izgledam, svestan sam sebe ... dame su možda za nijansu preterale ali od takvih dama to je veliki kompliment ... ali nije ni smešno da se ja nekome sviđam ...

Ma, da ti nisi ljubomoran? :D
 
Nego šta je nego ljubomoran. On svoje slike nije pokazao nikom, al' ti si frajer do...
Da svisne svaka devojka koja te vidi na slikama.
I da znaš, previše si skroman. Izgledaš više nego doooobro. :heart:
 
LJUBOMORAN JA na tebe? Kako brate kad sam te zaebo toliko puta tako da si otao bez odgovora i poklopio se usima. A i svestan si da mi madona i ova nisu simpaticne, zato sto ih i ne poznajem vertovatno, to jest nisam nikad na iste teme pisao sem sad a to je malo da bi mi se svidele itd... pogotovo sa tako povrsnim postovima.
 
LJUBOMORAN JA na tebe? Kako brate kad sam te zaebo toliko puta tako da si otao bez odgovora i poklopio se usima. A i svestan si da mi madona i ova nisu simpaticne, zato sto ih i ne poznajem vertovatno, to jest nisam nikad na iste teme pisao sem sad a to je malo da bi mi se svidele itd... pogotovo sa tako povrsnim postovima.

Ko, ja? Pa ti se meni ne sviđaš i to imam dovoljno argumenata. I nije da se nismo sretali po forumu.

A njih dvoje bi, čini mi se, i u RL bili interesantni jedno drugom, ja sam se izjasnila da "piletina" fino izgleda, dovoljno dobro da bi neko ko piše takve postove kao ti bio ljubomoran na njega, i to je sve.
 

Back
Top