Savrseni

Da li ste ikada bili u vezi sa "savrsenim/om" tj. sa osobom koja sebe smatra takvom, koja je uvek u pravu, koja nikada ne pravi greske i sl...?

Sve sto ne valja u vezi pripisuje vama, vasoj neiskrenosti, vasoj neposvecenosti vezi i da ne nabrajam dalje.I ako jeste, kako ste se iscupali iz toga?


Hvala jednom forumasu na inspiraciji za ovu temu :lol:


Vec smo se uplasili da je tvoj decko inspiracija... :)
 
Da li ste ikada bili u vezi sa "savrsenim/om" tj. sa osobom koja sebe smatra takvom, koja je uvek u pravu, koja nikada ne pravi greske i sl...?

Sve sto ne valja u vezi pripisuje vama, vasoj neiskrenosti, vasoj neposvecenosti vezi i da ne nabrajam dalje.I ako jeste, kako ste se iscupali iz toga?


Hvala jednom forumasu na inspiraciji za ovu temu :lol:

pa valjda smo rekli x puta (elaborirali - što bi rekli pismeni) da to ne postoji...
 
Da li ste ikada bili u vezi sa "savrsenim/om" tj. sa osobom koja sebe smatra takvom, koja je uvek u pravu, koja nikada ne pravi greske i sl...?

Sve sto ne valja u vezi pripisuje vama, vasoj neiskrenosti, vasoj neposvecenosti vezi i da ne nabrajam dalje.I ako jeste, kako ste se iscupali iz toga?


Hvala jednom forumasu na inspiraciji za ovu temu :lol:

nisam, obicno se takvi provale jos u fazi muvanja
 
nisam, obicno se takvi provale jos u fazi muvanja

E bas tako..
Upoznala sam jednog takvog..Ali sam ga "provalila' pre nego sto smo usli u vezu..u fazi "muvanja"
Medjutim..problem ga je bilo i otkaciti..Jer boze moj..on je savrsen, neodoljiv, pa nije navikao na "odbijanje"...Covek ne prihvata "NE"...msm to me strasno izludjivalo..ja pricam jedno on "tese" neku svoju pricu..i 100 puta mu kazem "ne zelim da se vidjamo" on i 101 put pita "jel si se predomislila, kad pijemo kafu"
 

Back
Top