Savrsen zlocin

SVE politicare koji na racun naroda plivaju u bogatstvu, koji drze monopol i ne daju stranom kapitalu da bas zbog toga udje u zemlju i tako nas drze u bedi...
Nacin...- izgladjivanjem.
 
Master_Chief:
pa ovako,sad i ne znam koga bih koknuo,najradije bih radio po narudzbini,to jest bio platjeni ubica(sto je veoma unosan posao).Kupio bih hekler & koc PSG-1 snajper pushku,moze sa daljine od kilometar glavu da raznese...osmatram nekoliko dana,uhvatim trenutak nepaznje i okinem...taj se vise ne dize iako ima pancirku...

:D :D :D :D
 
Za savrseno ubistvo se koristi nanotehnologija - ali to medju onim bogatijim "institucijama".

Fora sa oruzjem je sto svako oruzje na metku ostavlja svoj "otisak" i prema tome se i odredjuje da li je pucano iz neke puske/pistolja ili ne. Mada na trzistu uvek ima "neobelezenog oruzja" ali sam siguran da se bas ti primerci najvise i prate. stoga ostaje pitanje
1. cime ubiti?
2. kako da ne provale da si ti?

U principu sve verzije bi trebalo odraditi u zrtvinom stanu i treba da izgleda kao samoubistvo.
Varijanta jedan: odvrnuti plin jedno dan pred dolaska zrtve sa mora (aktuelno - letnja tema) i napraviti zamku sa sibicom i vratima.
Varijanta dva: ako zrtva zivi na nekom tamo visokom spratu - sprovesti intoxikaciju tako sto ce se crvo ubaciti zrtvi kroz grlo, i kroz levak sipati jedno 2 flase viskija ili rakije. ostaviti zrtvu da se absorbuje alkohol u krv i onda je samo gurnuti kroz prozor. konstatovace se da se osoba napila i da je ispala kroz prozor.

mislim, ima jos... ali se bojim da ne citaju ovo pogresni ljudi....

pa oni u istrazi uvek traze motiv i onda na osnovu motiva mogu nekoga da eliminisu ili dodaju na listu osumnjicenih... stoga ne treba imati motiv i treba imati dobar alibi.
 
AntunTun:
gde da najdem toliko h2so4?....mislim da tako neshto ne mozhe da se nabavi a da niko ne zna....
Napravi u kupatilu....kupis dosta deterdzenta i staklenih posuda i dvadeset sati neta i to je to...ostaje ti samo da meshash i pazis dase ne prospe :)

a najbolje ubiti vatrom....sve spali. ne ostaju tragovi

a moze i nekom raketom zemlja-zemlja, rucne izdrade (upravo radim na proizvodnji takvih. ali jos uvek sam samo na teoretskom delu), dometa 100 km. i ako zivis u shumadiji nema problema....ukopas u njivi rupu 4 metra duboku, lansiras predveche (kad se seljaci traktorima vracaju iz njiva i tolika je buka da niko nece ni da obraca paznju) ispalish raketu....i za par sati gledas snimak na vestima :twisted:
najbolje je to sto niko nece moci da provali da si ti, jer ne zna da si pravio (sta ti treba - dzak salitre, malo hemikalija kje mozes da kupis u svakoj radnji (deterdzent za pocetak))
a ako hocete nesto bas onako extremno javite se na pp. necu da mi neko ukrade autorska prava :)
 
Citu sa bananom, nabio bih mu je u $%^%$! Tarzana bih s lijanom obesio za muda o neko drvo.. dzon vejna bih probo kopljem i skalpirao mu cmar.. arnold svarcenegeru bih tegovima spljostio testiste i namestio usta da izgleda kao da se smeska.. dzeri lujisa bih upisanog u ludackoj kosulji bacio sa vrha neke zgrade, a u oprostajnoj ceduljici napisao bih "brb"...
 
koga?- pedofile!
kako? -recimo staviti ih da animiraju zatvorenike, i tako 24 sata, dok ne crknu stoke. to bi bio savrsen zlocin u smislu savrsene osvete. kada si ubica zar nije smisao u samom cinu, a prikrivanje mi deluje vec kao filozofija i matematika.sve je stvar primenjene inteligencije.
 
Steffan:
Citu sa bananom, nabio bih mu je u $%^%$! Tarzana bih s lijanom obesio za muda o neko drvo.. dzon vejna bih probo kopljem i skalpirao mu cmar.. arnold svarcenegeru bih tegovima spljostio testiste i namestio usta da izgleda kao da se smeska.. dzeri lujisa bih upisanog u ludackoj kosulji bacio sa vrha neke zgrade, a u oprostajnoj ceduljici napisao bih "brb"...

Stefana -
Opismenjavanjem-mislim da bi ga to -dotuklo.... :wink:
 
7357_19875_1.jpg
 

Back
Top