...savremena zzena...

...eto sad me ovo kopka, da li savremena zzena treba da se stitdi svojih malih grudi ili velike jupe, 'el se uopshte tamponi kupuju po brojevima ili je univerzalna velichina, shta ako nije u takvoj materijalnoj situvaciji da mozze sebi da priushti silikone, pa mislim jaka stvar, male sise - mala tjuna - velika jupa - kratke ruke sa debelim prstima, pa zar to nije sve prirodno, to ti je kao kad bi naisho na bradavichasto prase koje se stidi svoje sexualne proshlosti a nema razvijenu svest da ode do veterinara i suzi onu muku medju nogama da ne kazzem papcima...
...ili smo mi ipak uznapredovali, a...?:)
Свака савремена жена треба да се стиди свега чега може да се стиди. :neutral:
И малих и великих и широких и одсечених и увијених и равних и кратких и опуштених и белих и црвених и свега. :neutral:
 
stid i nije povezan mnogo sa drugim osobama ili situacijama....evo moje ravno doope obozava moj sadasnji a velike grudi na koje bi neko i pao, njega ostavljaju potpuno ravnodusnim....i jes, mislim za svoje telo da je bzvz znam da se postidim da se prosetam gola, sta cu, jace je od mene...a znam zene koje obozavaju svoje telo, a meni se cini bez osnove....ma sve je to u glavurdzi.....
 
Boli me uvo za silikone, za sve vestacko i nneprirodno i za osobe kojima je to bitno. Meni je nezamislivo da neko pati za silikonima a ne moze da ih ima ili tome slicno.. Ko hoce nek stavlja! Pitanje za muskarce: Kako biste se osecali da vam dete sisa mleko iz silikona? Uzasssss
 
Boli me uvo za silikone, za sve vestacko i nneprirodno i za osobe kojima je to bitno. Meni je nezamislivo da neko pati za silikonima a ne moze da ih ima ili tome slicno.. Ko hoce nek stavlja! Pitanje za muskarce: Kako biste se osecali da vam dete sisa mleko iz silikona? Uzasssss

Kako iz silikona?

Btw, znas da su sada, vecinom, silikonski vrhovi na flasicama...
 
...eto sad me ovo kopka, da li savremena zzena treba da se stitdi svojih malih grudi ili velike jupe, 'el se uopshte tamponi kupuju po brojevima ili je univerzalna velichina, shta ako nije u takvoj materijalnoj situvaciji da mozze sebi da priushti silikone, pa mislim jaka stvar, male sise - mala tjuna - velika jupa - kratke ruke sa debelim prstima, pa zar to nije sve prirodno, to ti je kao kad bi naisho na bradavichasto prase koje se stidi svoje sexualne proshlosti a nema razvijenu svest da ode do veterinara i suzi onu muku medju nogama da ne kazzem papcima...
...ili smo mi ipak uznapredovali, a...?:)

Naravno da treba da se stidi.Ako pred nju dodje lik koji je utegnut i ima ogroma ******, **** ko zmaj bez vijagre i pica...
Treba da izadje sa sisicima i nogicama ko u praseta...
 

Back
Top