savetodavci

Da li vam idu na zivce ljudi koji stalno dele savete ?

Sada više teško šta mi ide na živce...samo neke stvari, ali ni to u tolikoj meri, kao od pre, jer mi nekako valjda zabranjeno, da se nerviram, takoC da, i ono šta me dira, povredjuje, "učim" se da mi ne ide na živac, što se kaže. Prema tome, polako, šta vidim, ne vidim, šta čujem, ne čujem. A, savet , to se zna...daje se samo kada nam ga neko traži, ili kada je u pitanju, život ili smrt, što bi rekli. :) To uočih na sopstvenom primeru, jer da sam savete slušala, dobronamernih ljudi,danas ne bih bila tu gde jesam. :)
 
Zavisi. Jedno je savet a drugo je kritika, a od kritika kako trebam da zivim i da se ponasam sam se umorio malo, jer mi ljudi govore ono sto vec znam i nekako mi se cini da mi to nabijaju na nos.
Ali dobronamerni savet bez kritike saslusam uvek.
 
ZNAČI...IDU TI ĆALE I KEVA NA ŽIVCE...


Kamo lepe srece da su oni ,......volela bi da tata moze da mi da neki :(

Možda bi ti dao neki savet...ali moraš da ga ..pitaš i zatražiš savet...;)

Roditelji vole kada im se deca obrate za savet...u vezi bilo čega...jer to je za njih...ZNAK PAŽNJE I POŠTOVANJA...:D
icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif


Njihov ..ODGOVOR - SAVET...biće protkan njihovim saznanjima i iskustvima...a ako ga ..NEMAJU...potrudiće se i informisati kako bi ti pružili...BAR SVOJE MIŠLJENJE...;) :D

Ovo ti pričam kao roditelj...;)...koji ima ćerku...
icon_biggrin.gif
 

Back
Top