Quantcast

Savet....

kupidon_girl89

Početnik
Poruka
5
Imam problem... za dve godine ugojila sam se 12kg. Znam lek za tu moju muku, to su roleri i aktivna voznja svaki dan. Medjutim ja ne znam koje da kupim... Da li neko moze da mi pomogne i da mi da savet koje su najbolje za tako nesto....?????????/ :rumenko::rumenko::rumenko::rumenko::rumenko::rumenko::rumenko::rumenko:

kupidon_girl89

Početnik
Poruka
5
Izbacila sam hleb, gazirano, slatkise, i ne hranim se vise po fast food-ovima... Za pocetak je dosta.... Inace mene su ubile nocne smene, poremetile mi totalno metabolizam, tako da sam i to resila, dala otkaz.... Hocu da se vratim na staru kilazu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... :'(

georgejune

Starosedelac
Poruka
158.147
Extra..pa posto jos nije bas vreme za rolere mozda da uplatis neki aero-trim-teretana trening..to taman mesec dana da naucis koje vezbe su dobre za znoj a posle dolazi zatezanje kad nabacis kondiciju..ipak ne skida se to bas lako a roleri po ravnom i nije nesto na sta se moze oznojiti..preskaci malo konopac a pogledaj nesto od ovih klipova

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.