Šapić o Partizanu: "Zašto se ne zovu Srpsko sportsko društvo, nego Jugoslovensko sportsko društvo?"

kapetanmark

Buduća legenda
Poruka
35.888
https://www.telegraf.rs/sport/fudba...o-drustvo-nego-jugoslovensko-sportsko-drustvo


- Pre nekoliko dana izašlo je saopštenje Sportskog društva Partizan i čitajući saopštenje vidim da počinje sa „JSD...“. Zapitam se šta je sad ovo „JSD“? Uđem na njihov sajt, i vidim da se oni danas i dalje zvanično zovu Jugoslovensko sportsko društvo Partizan. Kažem sebi, da li je ovo moguće? Koje jugoslovensko sportsko društvo?
- Zašto barem nisu promenili ime u Srpsko sportsko društvo Partizan? Shvatate li o čemu mi pričamo, ali nikom ništa, to je izgleda, sasvim normalno – rekao je on.

ŠAPIĆ U ŠOKU Šta nije u redu sa Partizanom? Pa oni su i dalje Jugoslovensko sportsko društvo…​

 
veliko srpstvo je poznato pred svake izbore...

prvo je krenuo da tera ono djubre kumrovačko , to je ok...


sada na naš naziv...

kako pre izbora nije isao na kartu nacionalizma ?
Сав концепт ју треба спаковати, добро оковати, закопати или бацити у неки океан никада да се не понови.
 
Nije mu smetalo 90-ih dok je igrao i primao platu od JSD Partizan. Sapic je retki primer gde je osoba bila pametnija u mladosti nego u zrelom dobu.
Tada kad je igrao je još i dalje postojala Jugoslavija ...

really-are.gif
 
https://www.telegraf.rs/sport/fudba...o-drustvo-nego-jugoslovensko-sportsko-drustvo


- Pre nekoliko dana izašlo je saopštenje Sportskog društva Partizan i čitajući saopštenje vidim da počinje sa „JSD...“. Zapitam se šta je sad ovo „JSD“? Uđem na njihov sajt, i vidim da se oni danas i dalje zvanično zovu Jugoslovensko sportsko društvo Partizan. Kažem sebi, da li je ovo moguće? Koje jugoslovensko sportsko društvo?
- Zašto barem nisu promenili ime u Srpsko sportsko društvo Partizan? Shvatate li o čemu mi pričamo, ali nikom ništa, to je izgleda, sasvim normalno – rekao je on.

ŠAPIĆ U ŠOKU Šta nije u redu sa Partizanom? Pa oni su i dalje Jugoslovensko sportsko društvo…​


SD Partizan je leglo izdajnika svih fela
 
Pa možda zbog toga i drže

Mudro zboriš momče
ajde umiješ nešto više od splačine na nivou krisitjana golubovića ?

partizan jeste klub koji su osnovali generali jna

partizanski pokret su inače najviše činili srbi preko 80 %

u nekom trenutku pedesetih godina tudjman dok je još bio legalni titoista , je bio predsednik jsd 1958 godine

a partizan je osnovan 1945

mislim da oni koje je osnovao ubica draže mihajlovića KRCUN treba da ćute i sakriju se u mišiju rupu

a sad ste veliko četnici

:mazi:
 
Nije mu smetalo 90-ih dok je igrao i primao platu od JSD Partizan. Sapic je retki primer gde je osoba bila pametnija u mladosti nego u zrelom dobu.
postavlja logično pitanje u jednu ruku

nisu ti ovo devedeset a kamoli prije

koja crna jugoslavija i p materna ....

svaku jugoslaviju su rušili tvoji crnokošuljaši 1941 i 1991
a srbi je pravili

svaka je ispala utopija po srbina
 
ajde umiješ nešto više od splačine na nivou krisitjana golubovića ?

partizan jeste klub koji su osnovali generali jna

partizanski pokret su inače najviše činili srbi preko 80 %

u nekom trenutku pedesetih godina tudjman dok je još bio legalni titoista , je bio predsednik jsd 1958 godine

a partizan je osnovan 1945

mislim da oni koje je osnovao ubica draže mihajlovića KRCUN treba da ćute i sakriju se u mišiju rupu

a sad ste veliko četnici

:mazi:
Kapetane, ovde se radi o tome da vama i dalje u imenu kluba stoji Jugoslovensko (država koja ne postoji)
 
Kapetane, ovde se radi o tome da vama i dalje u imenu kluba stoji Jugoslovensko (država koja ne postoji)
pa mi srbis mo ti bili jedini iskrnei jugosloveni

budale naivčine

u partizanskom pokretu 80 % je srba

muslimana je bilo ispod 3% , 20 000 u ss jedinice ostalo u ustaško cveće

hrvata 15 % i to su najviše srbi bili tj narod iz dalmacije like krajine...

mi srbi smo je rpavili a hrvati rusili oba puta
1941 1991

no dobro , razumem ja poentu nama je juga krvava utopija

ja sam iskreno za rušenje tog naziva JS

ali ovo sapicevo vidim iskljucivo ko reklamu velikog srbina pred izbore zar ne

gde je juce bio sa tim
 
pa mi srbis mo ti bili jedini iskrnei jugosloveni

budale naivčine

u partizanskom pokretu 80 % je srba

muslimana je bilo ispod 3% , 20 000 u ss jedinice ostalo u ustaško cveće

hrvata 15 % i to su najviše srbi bili tj narod iz dalmacije like krajine...
Kakve sad to veze ima sa činjenicom da u 2024. godini ne postoji država koja se zove Jugoslavija ?
 

Back
Top