sanke

king of bongo

Iskusan
Poruka
5.490
zna li neko gde ima da se kupe dobre...povoljno.gledao sam na nekim mestima.drvene su oko 4500,koliko i plastične u npr. intersportu.vid'o sam i gvojzane,ali bih njih izbegao zbog težine.ipak,nije za mene..ako je neko negde video nešto zanimljivo-neka napiše
eh,da,i da li je neko negde video kožne muške klizaljke.'nake kao kad smo bili deca....
to je već za mene.... z:poz:

Ordinary Player

Iskusan
Poruka
6.040
isto pitanje,ne mogu da verujem da nigde ne mogu da se nadju sanke za klince,nasao sam neke u metrou i u online prodavnicama,al nije to to,nebitno dal su drvene ili plasticne al bih voleo da mogu da ih vidim u prirodnoj velicini i "opipam" :mrgreen: [BG]

king of bongo

Iskusan
Poruka
5.490
oho ho,neko mi je odgovorio na temu,haha.pa,'vako....mi kupili drvene,kvalitetne..i dobre su.moj drugar kupio ćerci plastične.na njih ne može da sedne odrastao čovek,dok ove drvene trpe do 120 kila.tak piše,a i testirao sam ih.i plastične su sporije....
ja sam kupio u radnji koja se zove bonitet,na banovom brdu.ima ih i sada...mislim da su češke proizvodnje..što je kao u sankarskom svetu neki sinonim za kvalitetu...

Ordinary Player

Iskusan
Poruka
6.040
znam gde su ,pored meka na banovom
uzeli smo vec sanke,bas kao one na slici desno crvene,samo sto su ove plave,cena u capriolo prodavnici je 4700din :eek:
bonitet_-_grifovi_head.jpg

bile su i drvene dosta jeftinije ,sa metalnim sinama,ali na zalost posto je za dete od 3god presiroke su i ne bi mogao da ih opkoraci,na ove plasticne sam seo i ja ,kao do 70kg su izdrzljivosti,imaju metalne sine,a kad se okrenu naopako moze i kao bob da posluzi ;),tvrda plastika,tako da su prakticno neunistive i posluzice do 15-e god. sigurno

Pčinja

Početnik
Poruka
1
Ja sam kao mali imao ruske sanke sa volanom. Na njima je pisalo Čuk i Gek ćirilicom. Kasnije su se pojavile kopije tih sanki ali manje robusne i daleko lakše. dali je neko još imao takve sanke?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.