SAMSUNG

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

TEA_93

Domaćin
Poruka
4.146
Ovako javite se korisnici samsung telefona,a naravno i oni koji su ih vec imali da li su vam se svideli da li bi ste kupili ponowo i tako.....;-)
e da ja imam samsungz400:cool:
 
Imao sam E700 i bio je strava, baterija drzi, glasan, lak za koriscenje...ali sem toga sto ima, nije prosiriv.Sto mu je to mu je;)

Nisam siguran da li bi ga ponovo uzeo...
 
Ja sam za dve godine promijenio samsung d500,d600 i d900 i sumnjam da cu vise ikada kupiti ijedan samsung.Jednostavno, imaju od svega pomalo a to ustvari nije nista.D900 ima 3mpx kameru znatno ispod nivoa nekih drugih telefona (licno provjereno),zvuk plejera je jako tih.Baterija je dosta slaba i jako se grije.Pored toga nema FM radio.Treba li da pominjem da nove igre i programe mozes ubaciti samo sa interneta.Trenutno imam nokiu 6230i i sasvim je OK mob.pogotovo sto se muzike tice,jer mi je to najvaznija dodatna opcija na mob
 
imao sam S100,E700,D600i i zadnji mi je bio D900.Kao prvo volim Samsungove telefone zato shto imaju super dizajn,mozda najkvalitetniji ekrani su na njihovim telefonima,super zvuk.Najvetji problem im je baterija,ali lichno meni nije problem,nije mi vazno dal moram da ga punim svaki dan ili svakih 7 dana.Takodje malo je loshe to shto Samsung nikad netje staviti sve u jedan model,nikad netjesh natji na primer Wi-fi zajedno sa radiom,ili radio zajedno sa mp3 playerom,i tako te neke kombinacije,dosta puta stave mp3 player u neku nizu klasu telefona dok visoke klase uopste nemaju mp3 ili radio.
Telefon koji sada imam je HTC Touch sa Windows mobile Operativnim Sistemom,kupio sam ga jer tada nije imao Samsungov telefon koji je zadovoljavao moje potrebe i zelje.

Hteo sam da kupim U600,ali kao shto sam gore naveo U600 nije imao neke kljuchne dodatke,ali je napravljen od super materijala i izgleda odlichno,dok npr U700 ima skoro sve shto mozesh da pozelish ali zato je napravljen od neke jeftine plastike i izgleda jako ruzno.Da su barem stavili onaj tochkitj shto ima na U700 na U600 100% bih kupio U600.
 
imao sam S100,E700,D600i i zadnji mi je bio D900.Kao prvo volim Samsungove telefone zato shto imaju super dizajn,mozda najkvalitetniji ekrani su na njihovim telefonima,super zvuk.Najvetji problem im je baterija,ali lichno meni nije problem,nije mi vazno dal moram da ga punim svaki dan ili svakih 7 dana.Takodje malo je loshe to shto Samsung nikad netje staviti sve u jedan model,nikad netjesh natji na primer Wi-fi zajedno sa radiom,ili radio zajedno sa mp3 playerom,i tako te neke kombinacije,dosta puta stave mp3 player u neku nizu klasu telefona dok visoke klase uopste nemaju mp3 ili radio.
Telefon koji sada imam je HTC Touch sa Windows mobile Operativnim Sistemom,kupio sam ga jer tada nije imao Samsungov telefon koji je zadovoljavao moje potrebe i zelje.

Hteo sam da kupim U600,ali kao shto sam gore naveo U600 nije imao neke kljuchne dodatke,ali je napravljen od super materijala i izgleda odlichno,dok npr U700 ima skoro sve shto mozesh da pozelish ali zato je napravljen od neke jeftine plastike i izgleda jako ruzno.Da su barem stavili onaj tochkitj shto ima na U700 na U600 100% bih kupio U600.


ja sam htela da kupim u 600 ali shta cu kao svi su mi prichali da je kao touch skreen losh nemoj-nemoj i ja reko aj da kupim ovaj z400 zadovoljna :D
 
imao sam S100,E700,D600i i zadnji mi je bio D900.Kao prvo volim Samsungove telefone zato shto imaju super dizajn,mozda najkvalitetniji ekrani su na njihovim telefonima,super zvuk.Najvetji problem im je baterija,ali lichno meni nije problem,nije mi vazno dal moram da ga punim svaki dan ili svakih 7 dana.Takodje malo je loshe to shto Samsung nikad netje staviti sve u jedan model,nikad netjesh natji na primer Wi-fi zajedno sa radiom,ili radio zajedno sa mp3 playerom,i tako te neke kombinacije,dosta puta stave mp3 player u neku nizu klasu telefona dok visoke klase uopste nemaju mp3 ili radio.
Telefon koji sada imam je HTC Touch sa Windows mobile Operativnim Sistemom,kupio sam ga jer tada nije imao Samsungov telefon koji je zadovoljavao moje potrebe i zelje.

Hteo sam da kupim U600,ali kao shto sam gore naveo U600 nije imao neke kljuchne dodatke,ali je napravljen od super materijala i izgleda odlichno,dok npr U700 ima skoro sve shto mozesh da pozelish ali zato je napravljen od neke jeftine plastike i izgleda jako ruzno.Da su barem stavili onaj tochkitj shto ima na U700 na U600 100% bih kupio U600.

U mom g800 imam i fm i mp3 i još neke mnogo naprednije funkcije od u600 i u700 ( imam oba ). Npr na g800 mozes da stavis mp3 pesmu za poruku, melodija za alarm ce ti ostati uvek ista čak i ako vadiš karticu itd itd.

I ja sam imao letos ( imam ga i sad, ali stoji u prašini) fujits siemens pocket loox t830 takođe sa tocuh screen-om tastaturom , internim gps.om, windows mobile 5 , wifi itd itd, ali sta cu kad kod nas ne mogu da koristim ništa od toga :D
 
taj G800 zvuchi ok,od kako kupish ovaj HTC nisam se neshto interesovao za modele Samsunga poshto ja to gledam kad nameravam da kupim novi mob,poshto sam student nema nishta od novog mobilnog do idutje godine.
Ma po svemu sudetji U600 nije losh,ako ne trazish da ti mobilni bude pun funkcija onda je super,eto samo da je imao onaj navigacioni tochkitj kao shto U700 ima odmah bih ga kupio.
 
taj G800 zvuchi ok,od kako kupish ovaj HTC nisam se neshto interesovao za modele Samsunga poshto ja to gledam kad nameravam da kupim novi mob,poshto sam student nema nishta od novog mobilnog do idutje godine.
Ma po svemu sudetji U600 nije losh,ako ne trazish da ti mobilni bude pun funkcija onda je super,eto samo da je imao onaj navigacioni tochkitj kao shto U700 ima odmah bih ga kupio.

Ja sam kupio u600 kodiran komplet na t-mobile čak je imao i njihov software :(

Što se tiče šminkeraja samsung modeli su extra ... tu nema raspravke ... ali imaju mnogo mana .... uzaludni pokušaji da primaknu nokia telefonima :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top