Samojed

IMG_20120522_172019.jpg
 
imam neki android telefon i neznam nikako prebaciti slike na komp,i drugi pokusavali al tjorak.ovo sam upravo naslikao nekim sklj telefonom,slike su uglavnom mutne.
IMG_20120522_172113.jpg
 
slike sam stavio za rezervaciju stenadi,kad budu malo veci slikacu ih i postaviti lepe slike ,imam lepih slika u telefonu samo jos da ih uspem prebaciti u komp.ostala jos 3 muska steneta za rezervaciju
 
Poslednja izmena:
раткођ,нећу да те плашим али у Панчеву има једна фамилија која има 11 Сибираца.Разлози су ,а причао ми је човек у детаље што се читава породица скупи чим се појавио неко заинтересован за штене са текстом "то штене не може из куће" и е тог или ту ја не дам".Срећа те они имају услове да држе толико паса.Поздрав
 
ja imam sve uslove,veliko dvoriste,travnjaci...i veliku ljubav prema ovim psima sto je nabitije,sav novac od stenadi i mnogo vise se potrosi na psa,da bi mu zivot bio sto lepsi.ja ni stene necu da prodam bilo kome,novac mi nije cilj.bojim se ako budem imao vise pasa da im necu moci obezbediti sve uslove i paznju koju bi trebalo.al ipak jedno zensko stene ostaje :D ovome iz panceva se divim,svaka mu cast,ima ljudi sto stvarno paze na svoje pse,nekako cu morati prodati stenad kad familija ne bude kuci,ma smislicu nesto da svi budu zadovoljni.
pozdrav vucji coporu
 
i ja biih najradije zadrzao....jer svakim danom su sve lepsi i lepsi,ali...visa sila,sto se mora mora se.nadam se da cu naci neko resenje,jos samo jedno stene trazi novog vlasnika.
 
Ne postoji medvedasti ili lisičiji tip samojeda, postoji zdrav i prav samojed koji odgovara standardu i samojed koji ne odgovara standardu, tj. lošeg je zdravlja jer ima slabu dlaku, nema potrebnu visinu ili težinu, ima žute uši, šarene oči itd...

Ne bih znala koga da ti preporučim, samo te molim da izbegavaš preprodavce koji nude pse po oglasima. Idi u odgajivačnice i pogledaj roditelje šteneta i štene na licu mesta.

P.S. Moj ti je savet da preskočiš odgajivačnicu "BSB" iz Surčina.
 
Na prodaju štenci samojeda (dva dečaka i jedna devojčica) oštenjeni 8.4.2013. Očišćeni od parazita i vakcinisani. Spremni za preuzimanje od 8.6.2013.

Potencijalni kupci se mogu javiti preko pp. :bye:

 
tebra imam samojeda 3 godine :) sto se tice leta nemas frke znaci ovog mog Frenkija(kako ga inace zovem) boli ***** sto je na +45 :DDD ali kod mene je stigao sa 8 meseci te je maloz a dresuru bio tezi i nisam imao dovoljno vremena za psa sve po sat dva za psa ..samojed ti je za stan odlican jedini pas kome ne smrdi zadah jer ima drugaciju lucnu zlezdu od svih pasa :) samo nzm dal bi ti bio pogodan za stan jer je pas umiljat i dosta laje kada ga ne mazis ili mu ne posvecujes paznju samo redovno sisanje svako leto sveza voda kupanje i laganica odrasta u prelepog psa :)
 
tebra imam samojeda 3 godine :) sto se tice leta nemas frke znaci ovog mog Frenkija(kako ga inace zovem) boli ***** sto je na +45 :DDD ali kod mene je stigao sa 8 meseci te je maloz a dresuru bio tezi i nisam imao dovoljno vremena za psa sve po sat dva za psa ..samojed ti je za stan odlican jedini pas kome ne smrdi zadah jer ima drugaciju lucnu zlezdu od svih pasa :) samo nzm dal bi ti bio pogodan za stan jer je pas umiljat i dosta laje kada ga ne mazis ili mu ne posvecujes paznju samo redovno sisanje svako leto sveza voda kupanje i laganica odrasta u prelepog psa :)

Ko bre shisha haskija ili samojeda?
Samojed laje, to treba iskorenitii nekako vec cim udje u kucu, kako, ja ne znam, ali za sve postoji resenje.

Ja imam psa od skoro 14 godina, nista kod njega ne srdi, zadah smrdi samo kod pasa sa pokvarenim zubima, kao i kod ljudi.
 
Pozdrav svima, posle svih ovih komentara i vasih prica ja resih umesto retrivera da ipak uzmem samojeda....Postala sam opsednuta tim psima, ali...Kog god psa da uzmem, mora ostati sam, naime, zivim sama u stanu i radim 8 sati svaki dan, frka mi je da ga u startu ostavim takvog, tj imala bih najvise slobodna 3 dana za njega cim stigne, a posle toga nista, planiram da ustajem ujutru pre posla i vodim ga napolje, pa onda odmah s posla itd.itd. Da li mi neko moze reci ima li slicno iskustvo, da napomenem da bas ne postoji niko ko bi se od pocetka brinuo o njemu ceo dan, zao mi ga ostavim tako :( Nije mi frka za stvari uopste i za haos, kasnije bi ga naucila, tj vremenom... I da li je kasno da ga uzmem sa mesec i po dana starosti ili je pametnije da bude mladji? Citala sam da ih ima dosta u Kg, pa posto sam blizu, a ako neko zna gde zamolila bih za poruku...Hvala unapred ;) P.S. Hitnoo :))) Hocu sto pre mog psa :D
 

Back
Top