Quantcast

Šamar

RiadaT.

Elita
Poruka
15.016
Energično diže mesnatu ruku,a onda munjevitom brzinom njome zamahnu.Od siline udarca zabridi mi obraz.
Zurim u nju.Bez suza.Po cijenu života,odlučna da ne pokažem bol,u plavoj školskoj kecelji stojim pred svojom učiteljicom i učim svoju prvu lekciju iz života o pravednosti.

Početak časa.Škripa stolica.Učiteljica jednom od učenika daje ispravljene kontrolne radove.S nestrpljenjem iščekujem da dobijem svoj rad.Sa bjeline dvolisnice smiješi se crvena petica.
U klupi ispred mene plavokosa djevojčica.Napadno se okreće i ne zatvara usta. Upoređuje moj rad sa svojim.Dobila je nižu ocjenu i pokušava da pronađe razlog. Tiho joj govorim da prestane sa okretanjm i pričom.Ona ne odustaje.
Učionicom se prolomi učiteljičin glas:
- Dođi ovamo R. !
Potom se prolomi zvuk šamara.Ubrzo dobih i objašnjenje :
- I tebe hoće da mi pokvare .

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
10.390
Energično diže mesnatu ruku,a onda munjevitom brzinom njome zamahnu.Od siline udarca zabridi mi obraz.
Zurim u nju.Bez suza.Po cijenu života,odlučna da ne pokažem bol,u plavoj školskoj kecelji stojim pred svojom učiteljicom i učim svoju prvu lekciju iz života o pravednosti.

Početak časa.Škripa stolica.Učiteljica jednom od učenika daje ispravljene kontrolne radove.S nestrpljenjem iščekujem da dobijem svoj rad.Sa bjeline dvolisnice smiješi se crvena petica.
U klupi ispred mene plavokosa djevojčica.Napadno se okreće i ne zatvara usta. Upoređuje moj rad sa svojim.Dobila je nižu ocjenu i pokušava da pronađe razlog. Tiho joj govorim da prestane sa okretanjm i pričom.Ona ne odustaje.
- Dođi ovamo R. !
🙁

Soradze

Iskusan
Poruka
6.355

- Dođi ovamo R. !
JA MORAM BITI SUROV DA BIH DOBAR BIO... V.Šekspir - Hamlet
z:gs:

zxy

Veoma poznat
Poruka
13.818
Ova priča deluje kao bezazlena anegdota ali ona to nije;ona je poruka...a šta ti poručuje da li si odgonetnula ,baš me zanima.Odgovori samo sa da ili ne ,ne treba obrazloženje ni objašnjenje jer ja znam šta znače takve poruke.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.