Saily app eSIM app card

Umri_muski

Legenda
Poruka
58.742
To je neki novi servis koji obezbedi svuda u svetu vpn i onda se pretplatite na njihovu esim karticu i svuda u svetu imate internet po kao povoljnim cenama...

Takve ideje smo vec slusali i od ilon maska i od milion drugih , e sad, jel to stvarno postoji negde kao ponuda tj kao druga kartica, ili kao esim app , posto postoji i to , da kad imas dve kartice mozes imati virtuelno jos koliko hoces kartica sa esim simulatorom...app koji ti glumi svaku novu esim karticu...

Ja nisam neki poznavalac mobilnih , osim kao tehnickih uredjaja, pa nemam pojma koliko me lazu a koliko mazu sa ovim reklamama..

A lazu me i mazu osnovnim deklaracijama sta je ram a sta rom kod mobilnog , sta sistemski ram a sta rezervisani ram....i to sto imam 32GB rama a mogu da koristim samo 1 i onda mi fali memorije za aplikacije...itd itd...ono sto mala beba u mobilnim svetovima zna, meni je neprofesionalno uvedeno ogranicenje...imam 32 necega sto mogu da koristim samo 1 ..suludo..

Dakle da li postoji standard, tj jasna i efikasna ponuda app koja moze da dobije podatke kao data file i da ga shvati kao esim i radi sa njim potpuno kao virtuelnu sim karticu i da se svuda tako ponasa, tako da mozes bez vadjenja kartica da samo predjes na lokalnog operatera ako imaju zgodnu ponudu koriscenja , a onda ce imati i ponudu umesto kartice , esim paket podataka....

Tako mogu da kupim tajlandsku karticu pre nego sto uopste udjem u Tajland i da je imam na mobilnom verovatno vazenja kao i fizicka sim kartica...

Poslednja izmena:
1720593032092.png

To je neki novi servis koji obezbedi svuda u svetu vpn i onda se pretplatite na njihovu esim karticu i svuda u svetu imate internet po kao povoljnim cenama...

Takve ideje smo vec slusali i od ilon maska i od milion drugih , e sad, jel to stvarno postoji negde kao ponuda tj kao druga kartica, ili kao esim app , posto postoji i to , da kad imas dve kartice mozes imati virtuelno jos koliko hoces kartica sa esim simulatorom...app koji ti glumi svaku novu esim karticu...

Ja nisam neki poznavalac mobilnih , osim kao tehnickih uredjaja, pa nemam pojma koliko me lazu a koliko mazu sa ovim reklamama..

A lazu me i mazu osnovnim deklaracijama sta je ram a sta rom kod mobilnog , sta sistemski ram a sta rezervisani ram....i to sto imam 32GB rama a mogu da koristim samo 1 i onda mi fali memorije za aplikacije...itd itd...ono sto mala beba u mobilnim svetovima zna, meni je neprofesionalno uvedeno ogranicenje...imam 32 necega sto mogu da koristim samo 1 ..suludo..
ma... :lol:

dobih izvinjenje od mog provajdera sto mi je naplatio facetime i imessage kao sms prema inostranstvu :rotf:

kupleraj ko danas sve radi.

Pa hardware podrsku imaju iphone i 24 samsunzi....

Ali tu ima i zackoljica..

1720604342140.png

Recimo ova....
20e, pa jos jedna uplata i imas mesec dana za 1 TB interneta....esim, ali je caka sto nije u Srbiji nego u CG

Ista ta ponuda u Srbiji od mtela je..

1720604524786.png

Tu aplikaciju preuzimaš od provajdera esim kartice
E onda moze biti ebade....jer ti ne kazu da ti telefon mora biti esim sposoban...
A to ili je zahtev ili nije, ne moze ovako u mutnom, jer npr moj telefon nema klizne opcije u setupu da ja mogu da aktiviram esim...
Niti je na novim spiskovima....

Znaci ja imam puno problema sa novim dobom...jer se podrazumeva da su svi debili , i onda je sve automatizovano , sva sreca te znam sta je sustina kod nekih stvari inace ne bih ni proxy , ap ili sto sta jos mogao da podesim pa ne bih imao cesto ni internet...
Jok cu da cekam da se sistem smiluje da mi posalje setings...

Back