Шахт

Hesse:
Sada gledim njihov omot sa albuma "Gospoda Drugovi". . . No Nazy, No red Just pure Street PUNK, pa onda malo kasnije opet isto napisano. . .
A onda i slika gde pise Belgrade (onda se nevidi pocetal)otboys. . . A onda gledam plakat sa Misfitsa gde bejahu predgrupa, a onda se setim i svirke sa VG-om u NS sto su imali pre nekoliko godina, mislim da je to bilo jos davne 2001. . . Cuvena ispala svirka kad je pisalo da su jedan vikend a ono bilo drugi vikend. . . A onda malo cesem glavu pa se prisecam jos i svirke Toy Dollsa gde takodje bejahu predgrupa. . . Jaki *****i nema sta, samo predgrupe PUNK bendovima. . .
Jeste da imaju nekoliko pesama vezanih za srbiju ali ne smatram ih nacistima, jer da jesu sigurno ne bi skrivali kukaste krstove i sl. A u ortalom sigurno ne bi pevali "Ti zelis OI!"
 
Koliko se ja sjecam nekoc su svirali OI i nisu imali nitijednu od naci ideja, cak poznajem lika koji je svirao u Sahtu i ne bih rekao da je bio nacista.

na svakome je sam da sudi...

Da li se neko sjeca davne 1995 i koncerta Spletter Heads-a(australijske OI grupe u KST-u)?
 
Dranken Baterflaj: a ti idi bodi se u venu :P

Trotachkash: ne znam, davno bilo. preko REX-a sam je naruchio. secjam se samo jedne pesme. nemoj da mi brishesh post zbog psovanja, to je njihova pesma: "...nikad zhensku ka.rao nije..." :lol:
uglavnom, neki tip pomahnitao pa silovao nekog tamo. shta ja znam.
socijalne teme, shta li :p
 
Keeper:
Dranken Baterflaj: a ti idi bodi se u venu :P

Trotachkash: ne znam, davno bilo. preko REX-a sam je naruchio. secjam se samo jedne pesme. nemoj da mi brishesh post zbog psovanja, to je njihova pesma: "...nikad zhensku ka.rao nije..." :lol:
uglavnom, neki tip pomahnitao pa silovao nekog tamo. shta ja znam.
socijalne teme, shta li :p
Jedino na sta mi lici je da je to Degenerik i to je album "Gospoda Drugovi" koji je izasao 2001 ako se nevaram.
Inace album sa kojim se sad trujem svaki dan :lol:
 

Back
Top