Šahovski turnir posetilaca krstarice - komentari

Ko pobeđuje na turniru u šahu


  • Ukupno glasova
    9
Zdravo živo narode. Sa zadovoljstvom vam predstavljamo prvi turnir u šahu na Krstarici čije rezultate možete pratiti ovde: https://forum.krstarica.com/threads/krstarica-chess-tournament-i.916638/

Ovde ste slobodni da komentarišete i navijate za svojeg favorita :mrgreen: :worth:

Gore u anketi su imena takmičara. Neka im je Bog u pomoći. :mrgreen:


Nije ovo takmičenje u pevanju pa da se glasa :malav:
Nije mi jasno čemu anketa, pobednik će se znati na kraju turnira, to je egzaktna stvar.

Promaklo ti je nešto ovde.
U svakoj igri, jedan od takmičara mora da pokrene igru i da njen link da svom oponentu kako bi se ovaj pridružio.
 
Valjda vidis razliku izmedju toga kada se glasovima odlucuje pobednik i kada se glasa za onog za koga mislis da ce pobediti da bi videli sta forumasi misle ko ima najvece sanse.

Ma ne, ja sam glupa plavuša, ne vidim ništa :rotf:
A kako ćeš ti pametan videti kako ko igra pa na osnovu toga glasati za svog favorita ovde?
Posle koliko rundi ćeš glasati, ili ćeš to uraditi unapred jer si vidovit? :lol:
 
Ti stvarno ne vidis nista.

giphy.gif
 
Nije ovo takmičenje u pevanju pa da se glasa :malav:
Nije mi jasno čemu anketa, pobednik će se znati na kraju turnira, to je egzaktna stvar.

Promaklo ti je nešto ovde.
U svakoj igri, jedan od takmičara mora da pokrene igru i da njen link da svom oponentu kako bi se ovaj pridružio.
Ništa nije zaboravljeno. Ne postoji mogućnost nadgledanja takmičenja. Odnosno partija koje se igraju.
 
Ništa nije zaboravljeno. Ne postoji mogućnost nadgledanja takmičenja. Odnosno partija koje se igraju.


To je ono o čemu ja pričam ovde, naravno da ne postoji, a Peconi priča da će na osnovu nečije igre glasati.
Na osnovu čega će glasati kad ne može da ih gleda kako igraju.
Na osnovu rezultata završenih mečeva samo...a to je deseta stvar.

Ali vidim da su neki već glasali ovde, da li oni znaju kako ko igra? :lol:
 
To je ono o čemu ja pričam ovde, naravno da ne postoji, a Peconi priča da će na osnovu nečije igre glasati.
Na osnovu čega će glasati kad ne može da ih gleda kako igraju.
Na osnovu rezultata završenih mečeva samo...a to je deseta stvar.

Ali vidim da su neki već glasali ovde, da li oni znaju kako ko igra? :lol:
Tako je, na osnovu završenih mečeva. Proveriću ovo pa ću vam javiti ako postoji mogućnost, update će biti : )
 

Back
Top