Šah - mečevi

Javno pohvaljujem moderatora @Baudrillard jer je postao bolji igrač od mene. Nije mu trebalo puno vremena, manje od godinu dana da se unapredi. Definitivno ima potencijal i treba da nastavi da radi.
Hvala, Trumane, mada nisam bolji igrač od tebe, nije ti bio dan.
A protiv Žarka nemam šanse, u onoj drugoj sam dao sve od sebe, dugo se branio, ali nije vredelo.
 
Hvala, Trumane, mada nisam bolji igrač od tebe, nije ti bio dan.
A protiv Žarka nemam šanse, u onoj drugoj sam dao sve od sebe, dugo se branio, ali nije vredelo.
Veruj mi da jesi, opala mi je (šahovska) inteligencija. A prenosilac pr je svakako jači igrač od obojice nas. Videćeš za neke naredne turnire kako ćeš me opet drati. Ja sam svoje otpevao.
 
imam pravilo za svoje ponasanje od pre par meseci
subota/nedelja ... bez foruma .... :(
eeee da sam znao da ima akcija prekrsio bih pravilo
Касно упали кликер,имао планове за јуче који нијесу реализовани и све без реда.Али кренули смо опет и наредни пут ће нас бити више.
 
Pozdravljam @pikax ,koja nije znala za jučerašnji turnir,i kojoj upravo predajem štafetnu palicu da organizuje naredni turnir baš iz razloga da opet ne bude zaboravljena.Igraće,nadam se i @pura moca koji već potpaljuje atmosferu za novo šahovsko druženje,
a čeka se i @Čimbenik-Fišer 2 "genije koji se ne vraća"(nek mi oproste sjeni Dimitrija Bjelice),a pridružiće nam se opet i probuđeni Bodri @Baudrillard ,pa prvi veliki šampion "Krstarice" @Truman koji traži formu.
Očekujem da budu s nama @Primi i dinamični @Guede koji,vjerujem,već spremaju nove oštre varijante.
Dobrodošli @stranac119, @krompir 2.1. ,@milance19 ,@merlot, kao i ostali sa foruma koji volite čarobnu igru na 64 polja,a koje nijesam uspio da pomenem.
Ne zamjerite na ovoj kilometarskoj rečenici.Pozivam vas da zajednički radimo u cilju tog da se opet javi skoro ugašena vatra ranijeg intenzivnijeg šahovskog druženja na forumu,i da ova nova iskra preraste u plamen koji pokreće duh na igru.
 
1697474170957.png
 

Back
Top