SADO MAZO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
VESELA ZENO BEOGRADSKA...
KAKO JE TVOJ BOY PROSAO POSLE TOG BICA,SA KOLIKO SAVOVA NA GUZOVIMA???
A POSLE SI GA DEZINFIKOVALA DOMACOM... JAKO INTERESANTAN SCENARIO

hahahaha .. domacom :)

Kako je on samo bio sharen kad se skinuo, od vishegodishnjih nemilosrdnih udaraca, od mene je dobio tek toliko da me zapamti kao osobu koja nije dovoljno surova za njegov ukus.
 
Jesam .... on je izvadio bich iz plakara i rekao mi da ga shibam .. posle je trazio da mu pisham po faci .. sve sam to uradila jer sam radoznale prirode a i bdsm mi nije bauk ... medjutim, ja to ne mogu da radim stalno jer mi nije u prirodi sadizam, a takvi parovi moraju da budu kompatibilni da bi uzivanje bilo obostrano. Inache, volim poslushne mushkarce, ali ne i robove.

Cile, slazem se sa tobom da takvi parovi treba da budu kompatibilni da bi uzivanje bilo obostrano. Nisu svi isti i svako ima neki svoj fetish na sta se pali. Ja volim ponuzne ,poslusne, pokorne muskrace ali i devojke. Mada nije lako da naucis kako da zadovoljis nekoga i da pri tom vise uzivas u tome da pruzas nekome zadovoljstvo nego da sam budes zadovoljen.
Palim se na poslusne robove i robinje. Po meni je pravi muskarac onaj koji zna kako da se ophodi prema svojoj zenskici,koji je obozava,razmazi,drzi kao malo vode na dlanu,trudi se da joj pomogne i da je zadovolji kako god moze a pri tom i da je nasmeje.
 
Ja imam jedan bic iz seksi-sopa i mogu javno da kazem da je multifunkcionalan.Kada ga koristimo,trudimo se da budemo nezni.U posebnim prilikama,on meni lize stiklice,a ja mu dozvoljavam da mi stavi japanske kuglice u guzu.
Mnogo je gori psiholoski sado-mazo,nego fizicki.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top