Sadnice Mariuhane

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
36.266
Eto u njemackoj je to sad legalno


Od 1. aprila dozvoljeno je uzgajanje do tri ženske biljke kanabisa po osobi. Uzgajanje je dozvoljeno sa 18 godina, a posedovanje do 50 grama sušenog kanabisa iz sopstvenog uzgoja tada će biti legalno.

——————

E sad

Kako se to uzgaja !?

Koja je razlika izmedju ženske i muške biljke ?



IMG_9286.jpeg
 
Eto u njemackoj je to sad legalno


Od 1. aprila dozvoljeno je uzgajanje do tri ženske biljke kanabisa po osobi. Uzgajanje je dozvoljeno sa 18 godina, a posedovanje do 50 grama sušenog kanabisa iz sopstvenog uzgoja tada će biti legalno.

——————

E sad

Kako se to uzgaja !?

Koja je razlika izmedju ženske i muške biljke ?



Pogledajte prilog 1525997
jedan drugar koji je uzgajao ranije gandžu kaže da je korovština teška, da ne treba neka posebna "nega" poseješ i ono raste samo, samo se širi...
ali u DE je dozvoljeno u kući imati 3 biljke, tako da takav model uzgoja kao što moj drugar praktikovao nije baš primenljiv ;)
 
jedan drugar koji je uzgajao ranije gandžu kaže da je korovština teška, da ne treba neka posebna "nega" poseješ i ono raste samo, samo se širi...
ali u DE je dozvoljeno u kući imati 3 biljke, tako da takav model uzgoja kao što moj drugar praktikovao nije baš primenljiv ;)
Ako želite da uzgajate kanabis u bašti, treba da postavite biljke u ograđeni prostor bez pristupa ili vidljivosti spolja.
 
Jel daje drzava neke subvencije?

Možda treba u saksije ili ako je direkt u zemlji onda da se napravi barijera kao i za bambus ?

Pa imas vrsta koliko hoces. Dakle prvo odlucis hoces indoor ili outdoor. Ove indoor mozes tokom cele godine ali ti trebaju specijalne lampe koje trose struju, pa onda ormaric zbog vlaznosti, ventilacije I tako to. Mislim ima toga jos, mada kada kupujes seme uglavnom dobijes upustvo dal su lake za uzgoj, posle koliko cvetaju, koliko imaju thc-a itd. Milslim meni su tako pricali pa ako su me lagali I ja onda ne govorim istinu.

Pa dobro sad
Baba je meni pričala da su oni to prije davno sadili i od toga sili kosuljice za djecu sve dok nije zakonom zabranjeno

To je konoplja a I danas moze se uzgaja u srbiji samo je bitno da ima u sebi max 0.1 % thc u sebi ili tako nesto I mislim da se I uzgajaju oko dve vrste. Ima neki sajt za agronome gde moze se pogleda koji su uslovi.
 

Back
Top