SADIZAM

Кад-тад, кажеш? А до тада ћеш да прихваташ да неко други пласира о теби ружне неистине и оно, као, баш ће те болети уво? Неће те заболети сама чињеница да неко толико жели да те повреди да чак измишља и пласира тако ружне ствари о теби? Као, није ти стало до других људи, сам си себи довољан? Или ћеш чекати да године покажу ко ти је ''стварно пријатељ'' па се онда кретати у друштву само таквих, ако их буде било.....А до тада?

Boje govore na sta se tekst odnosi:

Itekako da hocu tj, necu da prihvatam nego necu da obracam paznju na iste. I ne da ce da me boli uvo nego a jos manje ce da me boli sto neko zeli da me povredi. Povredice me samo onoliko koliko dopustim...

Ja to nisam rekao i ako si takav zakljucak izvela, onda je to tvoja greska u dozivljavanju mojih reci.
Stalo mi je do ljudi kojima necu morati da dokazujem svoj integritet svaki put kad neko nesto izmisli-kaze o meni. Ako moram da dokazujem... da li su to "prijatelji" a jos gore, da li su to "prijatelji" kakve ja zelim.

Godine? Zasto? Radi se o danima, casovima, minutima.
Kvaziprijatelji se otkriju za tili cas. Samo treba obratiti paznju.
 
ja sam helen temu shvatila kao verbalni sukob dve osobe u kojoj jedna kaze drugoj nesto sto bi je veoma povredilo.
moguce da ja nisam dobro razumela postavljaca teme,ali iz mog ugla ti si ovo prosirila na nesto mnogo obimnije,sto ukljucuje i element namernog i svesnog klevetanja itd...

a sto se tice prihvatanja u licnom zivotu nekoga ( izuzimam profesionalni) stvar je krajnje individualna,i bojim se da ne mogu da se slozim sa tobom.
 
Verbalni.


Juce po stoti put potvrdim da izvesni muskarci imaju jak poriv da verbalno i psihicki povrede zenu, pokusavajuci da je destabilizuju, obezvrede nasuprot ociglednom i sad vas je pitam, u cemu je tu problem? Preterano je i da se radi o nekom povredjivanju, sto ovde nije bio slucaj...
Zasto neki ljudi imaju taj poriv da udare u ono sto jeste najosetljivije, u sustinu necijeg bica i da izgovaraju ocigledne neistine?

muskarac ima pravo da kaze sto god zeli (curama koje nikad prve ne prilaze, ne pocinju teme, nisu inicijativne|inventivne|ne smisljaju "dobre ideje"|formalne su|sve to za rad ku*ca o gladi za ku*com).

Ako cura svu noc sjedi na jedno mjesto i ne misli ni o cemu, samo ceka da joj neko pridje, da je poj*ebe da bi njoj bilo dobro, a uz to da je tretira kao damu, onda nema pravo da se ljuti na nikoga ko joj ma sa kakvom pricom pridje, zato sto je bolji i los prilaz, nego "dobro" cekanje da ti neko pridje. Da, to je to sto vi radite, vi cekate da vam neko pridje i ponudi ku*ac. Vecina, 99%.

Da zelite seks priznate tek kad vam se trazi, a nikad ne trazite prve, to prvih 5 dana, a kasnije samo ocete seks, a nista drugo vas i ne zanima, tako da tad postajete nedostupne za normalan razgovor koji nema veze sa je*acinom. Uz sve to treba dodati da se prih 6 dana veze pravite kao da vam je samo do price, razgovora, a kasnije se to okrene.

I sta jos treba? Da vas neko postuje? Kad bi postovao cure koje su takve, onda bi to bilo nepostovanje i uvreda za bolje cure, one koje su kreativne, iskrene...
 
Verbalni.


Juce po stoti put potvrdim da izvesni muskarci imaju jak poriv da verbalno i psihicki povrede zenu, pokusavajuci da je destabilizuju, obezvrede nasuprot ociglednom i sad vas je pitam, u cemu je tu problem? Preterano je i da se radi o nekom povredjivanju, sto ovde nije bio slucaj...
Zasto neki ljudi imaju taj poriv da udare u ono sto jeste najosetljivije, u sustinu necijeg bica i da izgovaraju ocigledne neistine?

Zato sto zena znaju tako da ispizde coveka da mu dodje da iz koze iskoci, tako da se kontrola vrlo lako gubi.
 
Za mene se redovno lepe polupsihopate, to su oni sto na prvi pogled ne izgledaju tako. Verovatno to ima veze sa mojom zeljom iz detinjstva da budem psihijatar i pomognem takvim ljudima. Uvek me je fasciniralo ludilo. Posle mi kriv djavo kad postanu opsesivni, jer ih jedina posmatram ko ljude.
 
Za mene se redovno lepe polupsihopate, to su oni sto na prvi pogled ne izgledaju tako. Verovatno to ima veze sa mojom zeljom iz detinjstva da budem psihijatar i pomognem takvim ljudima. Uvek me je fasciniralo ludilo. Posle mi kriv djavo kad postanu opsesivni, jer ih jedina posmatram ko ljude.

pa psihopata si ti ako kazes za muskarce da se "lepe". Ako ti ne odgovara "lepeza" muskaraca koji se za tebe lepe, ti onda draga duso pocni SAMA da prilazis, pa se onda sama i "lepi" za te koji ti odgovaraju, a ne ovako da jadnica i mucenica moras da biras izmedju 20 losih koji ti pridju, a one koji ti ne prilaze ceznjivo gledas u svoj svojoj nesposobnosti da sama pristupis nepoznatom/poznatom muskarcu i pokrenes pricu.
 
pa psihopata si ti ako kazes za muskarce da se "lepe". Ako ti ne odgovara "lepeza" muskaraca koji se za tebe lepe, ti onda draga duso pocni SAMA da prilazis, pa se onda sama i "lepi" za te koji ti odgovaraju, a ne ovako da jadnica i mucenica moras da biras izmedju 20 losih koji ti pridju, a one koji ti ne prilaze ceznjivo gledas u svoj svojoj nesposobnosti da sama pristupis nepoznatom/poznatom muskarcu i pokrenes pricu.

lol, bice od mene dobar sadista, kako joj ga napisah dobro, moram citirat samoga sebe:twisted:
 
ja potiskujem svoje nagone jer mi pravi problem u profesionalnom zivotu (stvarno mi pravi problem kad radim blizu zenske osobe koja me privlaci i to me tera ...jache od mene)
nisam zavistan od sexa,ne razmisljam toliko o njemu,jer mi nije bitan ,sve se za pare nadje samo zdravlje nervi i postenje ne,...tako danavikao sam . Ljudi su jadna bicja ,jos sto ja najvise mrzim jeste da se pretvaram da dobijem nesto sitno zaista sitno a da me ne kosta obraza ponizenja imena prezimena oca itd. mada zivimo u vremenu gde se sve promenilo od odnosa do tehnologija pardon kontra ,niko nije siguran razumem ali ako priznajem gresku i verujem u tebe kao dobrog choveka onda okej ,ali ne vredi ako je ta osoba zagrizena za nesto drugo sto remeti moj (i prof. i lichni zivot,familiju) ne vredi sa boodalom pichati ,vec je tretirati tako kako je navikla.
strashno koliko utice skola a ne samo sredina da od deteta dobijes loseg choveka ili osobu koja je nesposobna sutra da sama zivi,pedofila ..itd.
 
prilazenje jednog sadiste.na sta li to lici? ima li neka devojka iskustva? ili da pitamo direktno insolensa da nam objasni:lol:

nisam sadista, samo kazem da cure koje same prilaze treba postovati vise nego skroz pasivne umrtvljene cure koje nemaju svoje teme, price, zelje vec samo odgovaraju na tudje.
 
ima iskustva iz knjiga i filmova mozda je bila zrtva ruganja sto mi je to poznato primetio sam takve stvari na svojim drugaricama i lichnom iskustvu izgleda...izgleda da se neke stvari nisu promenile.
Emocije su njesra za ozbiljnog musk. ali kad nema nema ! Ja ne volim kad nemam i da izlazim
u grad se brukam,s godinama mi smeta .
Sadizam kada te jedna radnica 71 raga od zene spopada u magacinu ,u zajed. prostoru pred majstorom i
kolegama ....pljuju te jer su zavidni a ne dajem nikakve siptome mozda sam pre i ja bio takav ali nisam vise.Ne mogu da razumem choveka u godinama da ne moze da se kontrolishe ! ja to nikad necu shvatiti.samo cu prihvatiti da je tako.
 
ima iskustva iz knjiga i filmova mozda je bila zrtva ruganja sto mi je to poznato primetio sam takve stvari na svojim drugaricama i lichnom iskustvu izgleda...izgleda da se neke stvari nisu promenile.
Emocije su njesra za ozbiljnog musk. ali kad nema nema ! Ja ne volim kad nemam i da izlazim
u grad se brukam,s godinama mi smeta .
Sadizam kada te jedna radnica 71 raga od zene spopada u magacinu ,u zajed. prostoru pred majstorom i
kolegama ....pljuju te jer su zavidni a ne dajem nikakve siptome mozda sam pre i ja bio takav ali nisam vise.Ne mogu da razumem choveka u godinama da ne moze da se kontrolishe ! ja to nikad necu shvatiti.samo cu prihvatiti da je tako.

covek u godinama nije kriv sto je ziv. A ni sto je u godinama. Ja kad bi imao neke godine ogromne nebi se nesto ustrucavao da trazim, ako da da ako ne da ne da i sto sad? Nisu ljudi amerika pa da na silu uzimaju teritorije .
 
insolens u stvari hoce da kaze da je bolje dobro izvredjati nego lose ocutati.inace mnogi se bracni parovi svadjaju jer na taj nacin dozive barem neku emociju kakva god da je. bolje im je i to nego da ne bude nikakvih emocija, da prolazze jedno pored drugog kao pored sranca.mozda je to odgovor?
 

Back
Top