Sadašnja - sadašnji...

№1 

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
343
Ako već postoji tema o bivšim :neutral: ,red je da postoji i o sadašnjim!


Kako vam je,da li je kao na početku,da li ste i dalje zaljubljeni,da li volite,da li ste voljeni,koliko ste tolerantni,sta vas izluđuje,a i šta vas uzbuđuje kod partnera...uostalom sta god vam padne na pamet,a da je vezano za vašeg sadašnjeg partnera/ku tj. za vašu vezu.



Ja ću da postavim link,pošto bih isto ovo rekao :P

 
pre 4 meseca i 2 dana smo se upoznali ..tj prekjuche nam je bilo 4 meseca i..
sve je dublje i jache nego na pochetku, skinuli smo pauchinu s ochiju davno josh...ma skoro odmah
mislim da sam tolerantna ..ne znam..:(
zaljubim se s vremena na vreme, a volim ga hronichno..
uzbudjuje me njegova pojava, nachin razmishljanja...ihh shta me ne uzbudjuje..
ihh shta me ne izludjuje :lol:
shalim se..
mnogo intimna tema, ne mogu da se otvorim toliko..
 
Lepo bilo na pocetku, rado se setim tih dana. Sada nam je i dalje isto tako lepo, cak i lepse u nekom drugom smislu. Volimo se. Tolerantni smo. I dalje osecam jaku privlacnost prema njemu, hemiju. Uzbudjuje me nekad i sam pogled na njega, kada ga pogledam dok nesto radi, ili dok gleda TV, uzbudjuje me njegov pogled, osmeh, dodir....
Ne volim kod njega sto ujutru voli da se puno razvlaci po krevetu dok ne ustane :) Ja sam vise u fazonu probudili smo se, hajde da ustanemo pa da se bacimo dalje u neku akciju tipa dorucak ili posao ili kafa ili sta vec, ali samo da se nesto desava :)
 
Ja sam malo udarena u vugla pa jako kolebam s osecanjima prema sadasnjem...al samo zato sto sam pomalo sebicna,egocentricna i tako svasta pomalo:oops:

Anyway,sada ga mnogo volim,volim ga vise nego pre,volim ga mnogo ozbiljnije i zrelije,stisla bih ga i ne bih ga pustila...

Necu o tome sta me izludjuje...sta vas briga:mrgreen:

Uzbudjuje me kad me...uf sinoc sam se uzbudila...na sve sto mi je radio...:heart::heart: BOOM!!!
 
pre 4 meseca i 2 dana smo se upoznali ..tj prekjuche nam je bilo 4 meseca i..
sve je dublje i jache nego na pochetku, skinuli smo pauchinu s ochiju davno josh...ma skoro odmah
mislim da sam tolerantna ..ne znam..:(
zaljubim se s vremena na vreme, a volim ga hronichno..
uzbudjuje me njegova pojava, nachin razmishljanja...ihh shta me ne uzbudjuje..
ihh shta me ne izludjuje :lol:
shalim se..
mnogo intimna tema, ne mogu da se otvorim toliko..
Isto kao i ja sa devojkom... :? Mogu slobodno da prepišem sve! :D
Naročito boldovano. Ima i loših i dobrih stvari, ali za sada preovlađuju dobre,
fino se osećam u njenom društvu... Problema ima, čak i često ali se uvek
izvučemo jači iz krize, (kao španska serija) mada je bilo trenutaka kada sam
razmišljao da prekinem, za nju ne znam da li je. :) Opušteno, samo neka smo zdravi. :D
 

Back
Top