Sada i prvi gej Spajdermen

Е, поента.
Волели смо их јер су имали шта да понуде, а своју наклоност нису форсирали. Просто су били то што јесу. И људе је било брига за то.
А сада је битно исфорсирати, злоупотребити а највише испаштају нормални хомосексуалци који живе свој живот.
Ti i Antigona uvek prve na braniku odbrane od homoseksualne propagande. Kako se to desilo? Kad god naletim na neku temo o gejevima i lezbejkama, tu ste i vas dve 😁
 
Спајдермен је одувек био power bottom, у чему је проблем?

211217-spider-man-al-1255.jpg
 
Ali svaka producentska kuća ima pravo da radi sa svojim parama šta hoće ako procjeni da joj to donosi profit prema tome...suvišno je voditi polemiku u pravcu osude istih.
Па не баш. Постоји цензура. Можеш да направиш анимирани филм о педофилији, али неће ти дозволити да се емитује скоро нигде.
 

Sada i – prvi gej Spajdermen​

Marvel će debitovati sa prvim gej Spajdermenom u predstojećem "Edge of Spider-Verse #5".

IZVOR: B92 SUBOTA, 2.07.2022. | 21:49 -> 08:21.

Pisac "Edge of Spider-Verse #5" Stiv Foks podelio je sliku prvog Marvelovog gej Spajdermena, Veb-Vivera, na svom Tviter nalogu.

"Nešto što sam odmah shvatio kada sam počeo da radim na Veb-Viveru je da on ne može – i ne treba – da predstavlja SVE gej muškarce", objavio je Foks. "Nijedan lik ne može. Njegov neustrašivi ženstven identitet je ključan za to ko je on, ali to nije PRIČA... koju možete sami da iskusite u septembru!"

Dizajn za Veb-Vivera kreirao je Kris Anka.

Foke je prvobitno najavio da će Veb-Viver debitovati u Edge of Spider-Verse #5 u objavi 16. juna.

https://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=272&yyyy=2022&mm=07&dd=02&nav_id=2179290

Užaš! Dokle više? :poludeo:

Gay-Spider-Man.jpg
ne znam dal ce sve to stignu........................
 
Треба изаћи из љуштуре и нагузити се.
Шта као видимо први пут неке гејеве на телевизији?Мислим толико сам се потресао због геј Спајдермена да не могу спавати.
Скоро свака друга серија има гејеве од хумористичних до хорор,криминалистички, филмови такође.
Не видим по чему је ово толико посебно...

Па не баш. Постоји цензура. Можеш да направиш анимирани филм о педофилији, али неће ти дозволити да се емитује скоро нигде.
Одакле ти идеја да су гејеви под цензуром?Па *еботе у Србији геј премијер о чему ми причамо?
 
Шта као видимо први пут неке гејеве на телевизији?Мислим толико сам се потресао због геј Спајдермена да не могу спавати.
Скоро свака друга серија има гејеве од хумористичних до хорор,криминалистички, филмови такође.
Не видим по чему је ово толико посебно...
Postoji hiperinflacija ped*era po filmovima, zbog toga.
Sudeci po onome sto se danas snima, ispada da je 30% zapadnog drustva furundzijsko.
Ja u uzoj obitelji imam jednog furundziju, u malo daljnjoj jednu furundzijku i to se sve sto znam.
Znaci to je mozda 5%, ako i toliko.
 
Postoji hiperinflacija ped*era po filmovima, zbog toga.
Sudeci po onome sto se danas snima, ispada da je 30% zapadnog drustva furundzijsko.
Ja u uzoj obitelji imam jednog furundziju, u malo daljnjoj jednu furundzijku i to se sve sto znam.
Znaci to je mozda 5%, ako i toliko.
Имам и ја једног, први рођак.Живи у Њемачкој, иначе би га овдје сви ставили на стуб срама.Пола родбине и не зна, у мене има повјерење па ми је признао.Међутим овдје био хетеро, имао дјевојке нормала.Отишао је 90-их.Када сам га питао како то каже он се заљуби било мушко било женско, каже да је бисексуалан а тај партнер са којим живи је је хомо од рођења.

Има их више него што сам мислио ако ме то питаш, проценти нису битни углавном ту су, још увјек има доста прикривених а ово их охрабрује да изађу из илегале.Да ли је добар пут ићи и преко кољена силом?
Ништа није добро преко кољена.Ја се одлично сјећам немилих сцена када су гејеве лемали по Београду и Новом Саду, бубреге откидали.
А данас имамо геј премијерку наметнуту од ЕУ управо из разлога да се Срби мало смекшају и да виде да није ништа страшно бити геј.
Зато кажем ко зна шта нас чека за 500 година.Готово сам сигуран да ће брак као институција бити уништен.
Можда ће опстати у некој конзервативној Русији као бранику неког другог свијета.
Никада се у историји није десило да на једној геј паради,конкретно Варшава, имамо пароле "ослободите Азовце" који су декларисани нацисти али и расисти.Нешто дебело смрди у свијету и нико више не зна како ће све ово завршити.
 
Poslednja izmena:
Одакле ти идеја да су гејеви под цензуром?Па *еботе у Србији геј премијер о чему ми причамо?
Нисам причао о томе, него да ни у једној држави нико не може да дистрибуира снимке какве хоће, јер увек постоји цензура.
 
А данас имамо геј премијерку наметнуту од ЕУ управо из разлога да се Срби мало смекшају и да виде да није ништа страшно бити геј.
nije nametnuta, nego je njena orijentacija vesto iskoristena da bi se pokazalo evropi kako eto vise ne bijemo gejeve kao 2008.

Никада се у историји није десило да на једној геј паради,конкретно Варшава, имамо пароле "ослободите Азовце"
jbn Poljaci, sad im gejevi ne smetaju
 
Шта као видимо први пут неке гејеве на телевизији?Мислим толико сам се потресао због геј Спајдермена да не могу спавати.
Скоро свака друга серија има гејеве од хумористичних до хорор,криминалистички, филмови такође.
Не видим по чему је ово толико посебно...
Немам ништа против Спајдермена-геја, док не одлучи да буде на власти у Србији(ја сам за Кодоса и Канга).
 
Ne kontam šta neko ima protiv gejeva?
Ili uopšte homoseksualnog opredeljenja?
Ko vas dira, jel vas juri neko , jel prelazno , zarazno , šta?

Družim se sa gejevima ..Extra momci ..I drugari ...Wtf.
Ne bi bio problem da se oni drže kao i svi ostali između četiti zida, ali ne oni moraju nasav glas to da propagiraju i da nameću svima da prihvatimo to kao nešto sjajno i normalno. Posebno deci.
 

Back
Top