Politička situacija u SAD

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U toku je glasanje , pa ko voli

1610540873118.png
 
То су страшне муке са тим енглеским вокалима, дифтонзима и осталим.

Да ли шва у немуштим устима бива Алис или Елис? Патриша или Петриша? А то је најчешћи вокал у енглеском. И онда замисли колико лажеш народ кад им кажеш да је "Џо" адекватна транскрипција за џ-шва-у, "Јое".

А ту сад већ ваља припазити. Данашњи Џо није онај Џо који је посећивао Београд, лево сметало из EEOB, него може да се наљути и да буде свашта.
Svojevremeno, dok je John Carew bio neka fudbalska priča, svi smo govorili Džon Kerju.
Kad ono Jun Karev (:eek:).
 
Lustriran ti Drampf.

Ali velika je uteha što je Krivokapić sad najmoćniji političmar svijeta.
Šta znam, Tamara Srzentić je na Krivokapićev poziv napustila Bajdenov tim i došla da pomogne otadžbini u procesu transformacije iz komunističke rupe u zemlju svijeta.
Umjesto Kalifornije i Vašingtona, Podgorica.
To je siguran znak da je tvojim ocvalim crnogorskim komunjarama odzvonilo, jer gdje su mladi i krst časni, tu je i sreća.
 
Pazi sada guraju priču kako nije bitno ko je u Americi na vlasti a urlali od sreće i suterena kada je orange perika uzela mandat.
Pazi kad BAŠ NIKO NIJE TO REKAO!

Znam da ti je laganje u maniru, jer si komunista, ali bi dobro bilo da se vratiš na planetu Zemlju.

Evo ja sam rekao "preživeću i dementnog fosila" ... to ne znači da mi nije bitno. Takođe sam rekao da od tri mogućnosti - 1. Tramp na vlasti, 2. podeljena i sukobljena SAD, i 3. Bajdenova stabilna vladavina, prva mi je najbolja, ali ni druga nije loša. Vi komunisti ste u timu sa šiptarima i mošnjacima, pa vam odgovara treća opcija.

P.S. jasno je kad se šlihtaš Nosfi-ju, pustos-u, Straks-u, ali jaguarku??? Stvarno??? Pa imaj malo stila.
 
Glasanje u Parlamentu pod musicom vojnih automata :D .... veoma coolll .... originalno resenje ... prisustvujemo velikom iskoraku u svetskoj partlamentarnoj praksi ..... a ne ko neki balkanci i ostali afro - azijati , uvrh glave vod zandarcica, ili policajaca .....

Zakonodavna vlast ima da se dovede u brazdu !!! ...

1610555886474.png
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top