Sablasniji film od Sabirnog centra?

Jel ste gledali neki sablasniji film, srpski, od Sabirnog centra i koji
I znate li neke koji su jos u ovom fazonu

Sabirni centar nije nimalo sablasan film.
To je izvanredno duboka drama, sa elementima komedije i tragedije jako ukusno uklopljenim.
Dok gledam taj film, imam isti osećaj kao da čitam nekog od starih Dilan Dog stripova, pisanih od Ticijana Sklavija lično.

Po meni, od svih naših filomva, ovo je film sa ubedljivo najboljom pričom.
 
1. Disaster Movie (2008)2.1
2. Manos: The Hands of Fate (1966)2.2
3. Superbabies: Baby Geniuses 2 (2004)2.3
4. Birdemic: Shock and Terror (2010)2.3
5. The Hottie & the Nottie (2008)2.4
6. House of the Dead (2003)2.5
7. Son of the Mask (2005)2.5
8. Kirk Cameron's Saving Christmas (2014)2.5
9. Epic Movie (2007)2.5
10. Battlefield Earth (2000)2.6
11. Pledge This! (2006)2.6
12. Alone in the Dark (2005)2.7
13. Radhe (2021)2.7
14. Dragonball Evolution (2009)2.8
15. From Justin to Kelly (2003)2.8


E na ovoj listi najgorih filmova je bio na 3em mestu jedno vreme, mozda i na prvom ali ja tada nisam video listu..
 
Ne znam, ali nekad u realnom zivotu se osecam gore nego kad sam gledao film....zamislite tek to...
Znaci od ranog jutra krenu zlobe pakosti , izivljavanja, ponizavanja, i pred kraj dana se bukvalno osecas gore, ne zato sto si zrtva, daleko od toga da je to taj osecaj, nego se pitas ima li bar jednog nepakosnika da na njega naletis taj dan....nego te zainat svi zaobidju....tj takva ti putanja taj dan.

A to je i poenta filma, da stize Sodoma i Gomora i da ljudi postaju takvi kakvim se preziru u samom filmu...
 
Ne znam, ali nekad u realnom zivotu se osecam gore nego kad sam gledao film....zamislite tek to...
Znaci od ranog jutra krenu zlobe pakosti , izivljavanja, ponizavanja, i pred kraj dana se bukvalno osecas gore, ne zato sto si zrtva, daleko od toga da je to taj osecaj, nego se pitas ima li bar jednog nepakosnika da na njega naletis taj dan....nego te zainat svi zaobidju....tj takva ti putanja taj dan.

A to je i poenta filma, da stize Sodoma i Gomora i da ljudi postaju takvi kakvim se preziru u samom filmu...
Zao mi je sto to citam.
Znas, meni je los bio prosli petak. Dodjem na posao sa kijavicom i haos. Jedan lik stvio masku zbog mene, koleginica ljuta sto dobila virus kijavice od mene... Masina se pokvarila, i naravno ja kriva... Dodjem kuci, saceka me obavestenje da mi je sin jedini krivac za svadju u skoli ( to tek da ne pricam, koliko se on lose snasao medju Nemackom decom).. Uvek ima takvih dana. Moras imati neki zid ispred sebe, neko utociste u sebi samom, nesto cemu se vracas.
Zivot je lep.
Svet je pun divnih ljudi.
Ja ne dam da me puni ozlojedjenost. Kad bih gladno opsovala, a ja u inat nikad finija i kulturnija. Ne dam da mi se kvari dan.
 
Ne znam, ali nekad u realnom zivotu se osecam gore nego kad sam gledao film....zamislite tek to...
Znaci od ranog jutra krenu zlobe pakosti , izivljavanja, ponizavanja, i pred kraj dana se bukvalno osecas gore, ne zato sto si zrtva, daleko od toga da je to taj osecaj, nego se pitas ima li bar jednog nepakosnika da na njega naletis taj dan....nego te zainat svi zaobidju....tj takva ti putanja taj dan.

A to je i poenta filma, da stize Sodoma i Gomora i da ljudi postaju takvi kakvim se preziru u samom filmu...
Zao mi je sto to citam.
Znas, meni je los bio prosli petak. Dodjem na posao sa kijavicom i haos. Jedan lik stvio masku zbog mene, koleginica ljuta sto dobila virus obicne kijavice od mene... Masina se pokvarila, i naravno ja kriva... Dodjem kuci, saceka me obavestenje da mi je sin jedini krivac za svadju u skoli ( to tek da ne pricam, koliko se on lose snasao medju Nemackom decom).. Uvek ima takvih dana. Moras imati neki zid ispred sebe, neko utociste u sebi samom, nesto cemu se vracas.
Zivot je lep.
Svet je pun divnih ljudi.
Ja ne dam da me puni ozlojedjenost. Kad bih glasno opsovala, a ja u inat nikad finija i kulturnija. Ne dam da mi se kvari dan.
 

Back
Top