S_K_I_J_A_NJ_E :)

evo nekih slika body milera mog omiljenog skijasa!!!

bode_miller.jpg

Bode%20at%20Worlds_thumb.jpg

img.76338_t.jpg
 
E ja tek sad vidim ovo...
N_a_j_lj_u_b_a_z_n_i_j_e
v_a_s
m_o_l_i_m
d_a
p_r_e_k_i_n_e_t_e
s_a
s_p_a_m_o_v_a_nj_e_m
t_e_m_e.
Odnosi se iskljucivo na LIzu Dennis, i L@kky-a.
Liza, iskuliraj malo. Moj savet.
 
Ej, cao, L@kky, vratila se Liza. Sta radis? Banovali me nesto. Opet izmisljaju. Jesi li isao skoro na skijanje. Ja se spremam za vikend. Idem malo da skijam u Makedoniju. 8)

Kad odeš u Makedoniju,preporučujem ti da ideš na Šar planinu pa kad kreneš niz planinu prema albanskoj granici ti podigni tri prsta kao znak dobrodošlice...nadamo se skoro svi ovde sa foruma da te posle toga više nećemo čuti i da će samo pojedini kučići zalajati za tobom :twisted:
 
da, mala je neverovatna bila, poslednjih 50-60 metara se kotrljala po snegu bez skije i opet prosla kroz cilj sa samo 0.01 zaostatka! Dobar je bio komentator, vec je poceo da racuna bodove u generalnom plasmanu , kad odjednom mala prva na pola staze, i ovaj pocinje 'Sta se ovo desava?!', 'pa ona ima samo 16 godina, ovo joj je prvi nastup u ovom rangu takmicenja!', 'ovo jos nije vidjeno u istoriji!', bas je dobar bio :D
A najludje je da je, kad je vec prenos bio zavrsen, i rezultati poslati agencijama, na stazu izasla Tina Maze i pobedila!
 
Bode Miler nastavlja da terorise svetski kup i ovom pobedom osvojio je kristalni globus za super kombinaciju

najbolji skijas na svetu tako je povecao prednost nad sugavim Rajhom i nadam se da ce se u martu radovati novoj overall tituli
 
I ja se nadam, zasluzio je to. Ne volim Rajha jer vozi ziheraski, samo da bude pri vrhu, a Miller ima dosta pobeda ove sezone, i da je sistem bodovanja posteniji, da se vise ceni pobeda, imao bi jos vecu razliku. A za one koji ne znaju, Miller je izbacen iz americke reprezentacije jer je previse voleo zurke i alkohol sto se odrazilo na njegove rezultate prosle godine, ali sad je napravio svoj tim i ebe kevu svima. Zato ga jos vise cenim, jer je uspeo da se vrati na vrh.
 

Back
Top