S.T.A.L.K.E.R. call of prypijat

Laxi 94

Početnik
Poruka
12
E ljudi ima li neko da mi kaze kako da predjem jedan zadatak u stalker a on glasi SCAT 1 give ,,Black Box,,Tehnicque for deciphering neznam bas dal je ovako raspored nekih slova ali to je taj zadatak ako je neko preso ovaj zadatak nek mi kaze kako ga je preso.:think::think:
 
Nadjoh na engleskom verziju i presao sam je! I dalje mi je 1 deo najjaci,uvek je bilo akcije,ovde 70% misija samo se tabas sa mutantima koji i nisu nesto uradjeni. Posebno mi je glupa fora kao mozes da nastavis igru i posle kraja,jer se vise ljudi ne pojavljuju vec samo mutanti i po koji zombi! Nisu ostavili mogucnost da se izivljavas na mestima pre koja su ti zadavala probleme (rado bih one zombije u sawmilu u zatonu istranzirao tenkovskim mitraljezom,kad ono tamo dva kera umesto 50 mrtvaca)! Clear Sky su sjebali sa ratom frakcija,a nijedna frakcija ne moze biti pobedjena do kraja osim bandita,tako da je uzaludan posao i SOC je ubedljivo zauzeo prvo mesto! U trojci su sjebali i mogucnost sunjanja,napadam banditsku bazu sa 100 metara (jedva ih vidim i sa dvogledom) puskom koja ima sva moguca unapredjenja i koja se ne cuje i ubijem prvog kojeg ostali nisu mogli da vide nikako i ostali svi u bazi mi odjednom postaju neprijatelji kao da su videli lika da je mrtav,u kecu makar si mogao da ubijes bilo koga a da te ne provale ako nisu videli!
 

Back
Top