Ruznjikava fotografija

ah, pocleda chikica u pasos pa u mene... pa brzo ponovo u pasos pa mene.... pa onda kada prolazim opet gleduca ispod oka :lol:

toliko o tomU koliko sam .... fotogenicna

:zcepanje:Tako je i mene cikica gledao, mislila sam da me nece pustiti :lol:
Strasno, fotke na LK i u pasosu, uzas, samu sebe ne mogu da prepoznam:lol:
A uglavnom su svi kojima sam videla fotke neprepoznatljivi:lol:
 
Јао, људи, очајно! На овим новим пасошима мислим да нико није испао нормалан. Сви из моје породице су испали као разроки криминалци које су изуједале пчеле по образима, па тако и ја. Кад су ме сликали, видела сам оних мојих неколико сличица на компјутеру које су могле да буду изабране за пасош, а ови ставили најгору. (Исти случај и са сестром.) Мислим, не могу да кажем да испадам лепо на фотографијама, ни да уживо изгледам боље, али ово је ужасно. Хвала Богу па се мењају на неких пет година.


istaaa stvaar :besna::besna::besna:
 
imam samo jednu lepu sliku za dokumenta :)
i to za povlasticu :lol:
za indeks je okej, pasoš i lična su horor.
a i nije ni čudo što su ružni ljudi na slikama za nove l.k. i pasoše, jer moraš kod njih da se slikaš, tj. u 5 ujutru :roll:

e to jestae,ja kad sam se slikala za licnu i pasos,
em je bilo leto i vrucina,
em sam cekala ceo dan da dodjem na red
i sva sam cupava i nikakva:confused:
 
kakve sam jeb**e srece takvu ce l.k. da mi daju jos nisam podigao, samo da se ne uplasim i pobegnem od samog sebe. Video sam nekoliko novih i nisam prepoznao vlasnika od prve. A jedno je sigurno mozes da je koristis za razmazivanje putera, pekmeza, djemova na hleb kad ti escajg ne bude pri ruci
 

Back
Top