Руску децу искасапити: Украјински водитељ у програму уживо позвао на геноцид

jel sad razumete putina
Ne. Ovaj priča o ubistvima, a Putin radi.
I tako, Fahrudin, inače čistokrvni Ukrajinac, kako da ne, taman koliko je i Ramzan Kadirov Rus zagovara ubistva dece. Uhvatiše se pravoslavna braća za gušu pa eto stižu Alahovi ratnici taman da se krvi napiju i ruske i ukrajinske.
Eh, Putine ...
 

РУСКУ ДЕЦУ ИСКАСАПИТИ: Украјински водитељ у програму уживо позвао на геноцид​

Фахрудин Шарафмал, водитељ украјинског “Канала 24”, у програму је позвао на убиства руске деце, цитирајући том приликом нацистичког злочинца Адолфа Ајхмана.​

– Знам, да као новинар морам да будем објективан, морам да будем сталожен да бих хладног срца саопштавао информације. Али, искрено, држати се сада је веома тешко, поготово у оваквом времену. Пошто нас у Русији називају нацистима, фашистима и тако даље – дозволићу себи да цитирам речи Адолфа Ајхмана, који је рекао да је за уништење једног народа потребно уништити, пре свега, децу. Јер ако деци убијете родитеље, она ће свакако порасти и сигурно ће вам се осветити.
Убијајући децу – она никада неће одрасти и нација ће нестати. Оружане снаге Украјине не могу да истребљују руску децу, јер је то забрањено правилима ратовања и разним конвенцијама, укључујући и Женевску конвенцију. Али ја нисам из Оружаних снага Украјине. А када будем имао прилику да се обрачунам са Русима, то ћу свакако урадити – рекао је Шарафмал.

Треба нам победа. И ако за ово морамо да искасапимо све ваше породице, ја ћу бити један од првих који ће то учинити. Слава нацији! – рекао је Шарафмал.
https://srbin.info/svet/rusku-decu-...elj-u-programu-uzivo-pozvao-na-genocid-video/
Kada se jednoj strani dozvoli da mogu da pozivaju na ubistva bilo koga a pogotovo dece a nema zabrane na youtube facebook i slično.
Onda shvatite da je do rata i moralo da dođe.Zapad je i na Srbiji sve to pokazao dobro se svi sećamo.
"случајно"ће ускоро да га поједе мрак... Руска служба пише и ради. :)
 

РУСКУ ДЕЦУ ИСКАСАПИТИ: Украјински водитељ у програму уживо позвао на геноцид​

Фахрудин Шарафмал, водитељ украјинског “Канала 24”, у програму је позвао на убиства руске деце, цитирајући том приликом нацистичког злочинца Адолфа Ајхмана.​

– Знам, да као новинар морам да будем објективан, морам да будем сталожен да бих хладног срца саопштавао информације. Али, искрено, држати се сада је веома тешко, поготово у оваквом времену. Пошто нас у Русији називају нацистима, фашистима и тако даље – дозволићу себи да цитирам речи Адолфа Ајхмана, који је рекао да је за уништење једног народа потребно уништити, пре свега, децу. Јер ако деци убијете родитеље, она ће свакако порасти и сигурно ће вам се осветити.
Убијајући децу – она никада неће одрасти и нација ће нестати. Оружане снаге Украјине не могу да истребљују руску децу, јер је то забрањено правилима ратовања и разним конвенцијама, укључујући и Женевску конвенцију. Али ја нисам из Оружаних снага Украјине. А када будем имао прилику да се обрачунам са Русима, то ћу свакако урадити – рекао је Шарафмал.

Треба нам победа. И ако за ово морамо да искасапимо све ваше породице, ја ћу бити један од првих који ће то учинити. Слава нацији! – рекао је Шарафмал.
https://srbin.info/svet/rusku-decu-...elj-u-programu-uzivo-pozvao-na-genocid-video/
Kada se jednoj strani dozvoli da mogu da pozivaju na ubistva bilo koga a pogotovo dece a nema zabrane na youtube facebook i slično.
Onda shvatite da je do rata i moralo da dođe.Zapad je i na Srbiji sve to pokazao dobro se svi sećamo.
Svako ko moze da podrzi ovakav govor i stav je u najmanju ruku izopacen i nadam se da ce admini u buducnosti one koji zastupaju ovakve stavove koji pozivaju na pokolj bilo koga dobiti momentalni ban. Mislim na kreature tipa Storage itd
 
Ah, to lažno moralisanje i dvostruka mjerila. :per:
A nije vam žao ukrajinske djece? To što su Rusi bombardirali dječije bolnice? To što je umrla trudnica i tek rođena beba, to vam nije žao, jel tako?
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svi...-u-mariupolju-umrlo-i-njezino-dijete-15169730
Drago mi je sto su te banovali. Ispostavilo se da je ovo fejk prica inace, zahvaljujuci nesebicnom delovanju moje malenkosti na mnogobrojnim zapadnim mrezama za lazno informisanje. Jedan detalj mi je zapao za oko koji sam podelio sa svima i koji je ispostavilo se pokrenuo celu tu lavinu urusavanja ove amaterske price. Hvala meni doprineo sam putu ka istini i miru. A dragim nacistickim glumcima zelim da razmisle da nijedna rana i ogrebotina ne zarasta za par sati
 
НАТО нацизам има поражавајући ефекат на одређене слабоумне људе.
Sada nameštaju Putina kao Srbiju kako gađaju obdaništa puna dece i slično.
SETI SE SA ŠIPTARIMA KOJE LAŽI I OPRAVDANJA SAMO OVDE AKO KRENU IDU U VEČNA LOVIŠTA.
 
Slusam onu hrvaticu Grubjesic i Darka nato placenika kod onog debila Marica pa se pitam gde ja zivim u rvatskoj ili Federaciji.Toliko mrznje prema nasem Putinu i ruskom narodu na tzv. javnom servisu nacionalnoj frekvenciji pa se pitam srbijanci da se niste odrekli Putina i Rusije.Klekli srbijanci pred Bajdenom ko 41' pred Hitlerom.
Ne brate MARIĆ prodao svoje emisije šiparima i prevedene se gledaju u Prištini.
BIZNIS BATO.
 
Svaka čast na razmišljanju, ali ne bi ti napravio ništa! Kad bi išta probao dobio bi metak od tvojih. Od tih "junaka".
"U ovom ratnom zločinu srpske su paravojne postrojbe ("Kaline"[1]) ubile svih 16 stanovnika, redom Hrvata[1] iz sela Kostrića kod Hrvatske Kostajnice. Među njima su bila i djeca, jedno od dvije i jedno od četiri godine.[2]"
Ti bi kao spriječio te "junake"? Ubili bi i tebe zajedno sa ostalim stanovnicima Kostrića.
Lako je biti general poslije bitke.
deca-kozare-5.jpg


Nemojte samo vi hrvati o ubijanju dece, molio bih.
 
Ah, to lažno moralisanje i dvostruka mjerila. :per:
A nije vam žao ukrajinske djece? To što su Rusi bombardirali dječije bolnice? To što je umrla trudnica i tek rođena beba, to vam nije žao, jel tako?
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svi...-u-mariupolju-umrlo-i-njezino-dijete-15169730
I ne budi toliko glup, da poveruješ da tamo na Ruske tenkove pucaju, profesori muzike, kuvari, konobari, inženjeri i penzioneri, da dok traju bombardovanja porodilišta i dečje bolnice rade u normalnom režimu rada. Sve smo to gledali već dole u Siriji i Iraku.

A gledali smo i u našem kotlu devedesetih. Arkanovci, Beli orlovi, Mudžahedini, ovi , oni , kriminalci, vođe navijača, sa namerom pomilovani zatvorenici i ostala bulumenta.
Zelenski je gore naoružao sve ukrajinske mafijaše, secikese, sitne kriminalce, prevarante, zatvorske ptičice. Tutnuo im u ruke po milion dolara vredne protivoklopne raketne bacače i obećao ogromnu nagradu za svaki tenk koji raznesu.

Pse rata, sa zapada da i ne računam.

Bukvalno se baš kopira ISIL ova strategija. Ko fol, oni nas bombarduju (Rusi i Sirijci) a nama normalno rade obdaništa, bolnice, porodilišta, (sad kako bez vode i struje, bog te pita?).
I čim grune granata i razbije snajpersko ili mitraljesko gnezdo na prozoru davno iseljene bolnice ili porodilišta - POGINULO ČETVORO PETORO DECE ! UBIJENO 3, 4 TRUDNICE !

Budalaštine, na koje se pecaju samo bezmozgaši.
 

Фахрудин Шарафмал, водитељ украјинског “Канала 24”, у програму је позвао на убиства руске деце, цитирајући том приликом нацистичког злочинца Адолфа Ајхмана.​

bastine naciste
ja na primer nikad nisam cuo za tog ajhmana, mozda znaju croati, ustaski sinovi?
 

РУСКУ ДЕЦУ ИСКАСАПИТИ: Украјински водитељ у програму уживо позвао на геноцид​

Фахрудин Шарафмал, водитељ украјинског “Канала 24”, у програму је позвао на убиства руске деце, цитирајући том приликом нацистичког злочинца Адолфа Ајхмана.​

– Знам, да као новинар морам да будем објективан, морам да будем сталожен да бих хладног срца саопштавао информације. Али, искрено, држати се сада је веома тешко, поготово у оваквом времену. Пошто нас у Русији називају нацистима, фашистима и тако даље – дозволићу себи да цитирам речи Адолфа Ајхмана, који је рекао да је за уништење једног народа потребно уништити, пре свега, децу. Јер ако деци убијете родитеље, она ће свакако порасти и сигурно ће вам се осветити.
Убијајући децу – она никада неће одрасти и нација ће нестати. Оружане снаге Украјине не могу да истребљују руску децу, јер је то забрањено правилима ратовања и разним конвенцијама, укључујући и Женевску конвенцију. Али ја нисам из Оружаних снага Украјине. А када будем имао прилику да се обрачунам са Русима, то ћу свакако урадити – рекао је Шарафмал.

Треба нам победа. И ако за ово морамо да искасапимо све ваше породице, ја ћу бити један од првих који ће то учинити. Слава нацији! – рекао је Шарафмал.
https://srbin.info/svet/rusku-decu-...elj-u-programu-uzivo-pozvao-na-genocid-video/
Kada se jednoj strani dozvoli da mogu da pozivaju na ubistva bilo koga a pogotovo dece a nema zabrane na youtube facebook i slično.
Onda shvatite da je do rata i moralo da dođe.Zapad je i na Srbiji sve to pokazao dobro se svi sećamo.
Он као усташе. Ово сигурно не приказују у западним медијама.
 

Украјински новинар Авганац из Лавова Фахрудин Шарафмал који је позивао на убијање руске деце, биће пронађен. Шарафмал је био и посланик у украјинском парламенту.

"Тог пса ћемо пронаћи. Једноставно поручујем - наћи ћемо те... Мушкарци ратују с мушкарцима. Онима који тако говоре, поручујем: све ћемо вас пронаћи“, цитира РИА Новости премијера Републике Крим Сергеја Аксјонова.
 
Фахрудин Шарафмал је новинар канала 24 чији су власници градоначелник Лавова Андреј Садовој, председник странке Самопомоћ, кандидат на изборима 2019. године за прдседника Украјине и његова супруга. На овој телевизији се иначе могу чути крајње екстремистички ставови.

11-480x341.jpg

Медијахолдинг компанија Андреја Садовоја у свом саставу има неколико радијских и телевизијских канала, односно интернет-портала.
Садовој је био председник надзорног савета Културно-просветног фонда митрополита Андреја Шептицког Украјинске гркокатоличке цркве. Члан је Савета украјинско-пољског помирења. Залагао се за враћање магдебуршког права у Украјини. 2008. је увео додатак пензији од 400 гривни бившим учесницима и инвалидима Украјинске устаничке армије (УПА) који се плаћа из градског буџета. Такође, из градског буџета је финансирано подизање меморијала УПА на Личаковском гробљу у Лавову.
 

РУСКУ ДЕЦУ ИСКАСАПИТИ: Украјински водитељ у програму уживо позвао на геноцид​

Фахрудин Шарафмал, водитељ украјинског “Канала 24”, у програму је позвао на убиства руске деце, цитирајући том приликом нацистичког злочинца Адолфа Ајхмана.​

– Знам, да као новинар морам да будем објективан, морам да будем сталожен да бих хладног срца саопштавао информације. Али, искрено, држати се сада је веома тешко, поготово у оваквом времену. Пошто нас у Русији називају нацистима, фашистима и тако даље – дозволићу себи да цитирам речи Адолфа Ајхмана, који је рекао да је за уништење једног народа потребно уништити, пре свега, децу. Јер ако деци убијете родитеље, она ће свакако порасти и сигурно ће вам се осветити.
Убијајући децу – она никада неће одрасти и нација ће нестати. Оружане снаге Украјине не могу да истребљују руску децу, јер је то забрањено правилима ратовања и разним конвенцијама, укључујући и Женевску конвенцију. Али ја нисам из Оружаних снага Украјине. А када будем имао прилику да се обрачунам са Русима, то ћу свакако урадити – рекао је Шарафмал.

Треба нам победа. И ако за ово морамо да искасапимо све ваше породице, ја ћу бити један од првих који ће то учинити. Слава нацији! – рекао је Шарафмал.
https://srbin.info/svet/rusku-decu-...elj-u-programu-uzivo-pozvao-na-genocid-video/
Kada se jednoj strani dozvoli da mogu da pozivaju na ubistva bilo koga a pogotovo dece a nema zabrane na youtube facebook i slično.
Onda shvatite da je do rata i moralo da dođe.Zapad je i na Srbiji sve to pokazao dobro se svi sećamo.
Meni su Poljaci i Ukrajinci humor kada misle da su oni kao deo te germanske bjele rase, a Rusi kao nisu :)))

Da nije bilo Rusa danas ni ti izdajnici ne bi postojali.
 
Ne. Ovaj priča o ubistvima, a Putin radi.
I tako, Fahrudin, inače čistokrvni Ukrajinac, kako da ne, taman koliko je i Ramzan Kadirov Rus zagovara ubistva dece. Uhvatiše se pravoslavna braća za gušu pa eto stižu Alahovi ratnici taman da se krvi napiju i ruske i ukrajinske.
Eh, Putine ...
Jevrej radi za svoje sa zapada, a nacisti ne veruju u Pravoslavlje. Svako ko je spreman da dovode bratu neprijatelje na granicu i prema bratu okrene nuklearno oruzje ne treba da se cudi sto brat udje da ga vaspita normalnom ponasanju.
 

Back
Top