cronnin
Veoma poznat
- Poruka
 - 13.795
 
Ко још нормалан жели да буде грађанин САД.... Не бих им узео држављанство ни да ми плате.Ti što su u rezervatima imaju ono što stanovnici Rusije nikad neće imati... Pravo i slobodu da izađu iz rezervata i budu američki građani.
Запад је дефинисао оно што он жели да се мисли да је слобода и онда је он по тим критеријумима то нешто.Dakle, sloboda pojedinca čini Zapad superiornim u odnosu na Rusiju i ostalu aziju.
Али сви знамо да то нешто није слобода, већ само део њихове болесне пропаганде.
А пропустио си да кажеш зашто је у целој Азији беда и сиромаштво. Колико стотина милиона људи је тамо мртво због тог колонијалног, неонацистичког запада и колико билиона новца су они одатле покрали у последњих хиљаду година.Azijatska Rusija kao svoj odgovor nudi topli zagrljaj, zajedništvo, bratstvo, jednakost u bedi i siromaštvu, ali taj odgovor niko ne želi.
	
