Руски амбасадор у федерацији: Турска је наш најважнији партнер!

Ааааааааа.... па када сами себи помогнемо.. (што ја и причам) тада ће сви бити наши савезници....и дарове доносити

Еееее онда се слажемо! Срби и Србија на првом мјесту, па онда остали! Али и међу тим осталим се мора знати ред ко је први а ко после њега! Ко је пријатељ а ко непријатељ! Фино је рекао др. Арчибалд Рајс да је мана Срба то што не занју ко су им пријатељи а ко непријатељи!
 
Еееее онда се слажемо! Срби и Србија на првом мјесту, па онда остали! Али и међу тим осталим се мора знати ред ко је први а ко после њега! Ко је пријатељ а ко непријатељ! Фино је рекао др. Арчибалд Рајс да је мана Срба то што не занју ко су им пријатељи а ко непријатељи!

Знамо ми ко су непријатељи...али је проблем када пријатељи кулирају и гледају како нам непријатељи секу главу!
 
За оних коjи не разуме политику ... свак може причати шта год жели, битно jе шта он ради.

Шта се тиче Турске - у Криму они подржавају татарских сепаратиста против руских сепаратиста (има тамо сваких). Крим jе била турска териториjа.
 
Еееее онда се слажемо! Срби и Србија на првом мјесту, па онда остали! Али и међу тим осталим се мора знати ред ко је први а ко после њега! Ко је пријатељ а ко непријатељ! Фино је рекао др. Арчибалд Рајс да је мана Срба то што не занју ко су им пријатељи а ко непријатељи!

da te ispravim, Srbija i Srpska na prvom mestu, pa onda Rusija, pa milion mesta i onda ostali:rtfm:
 
Знамо ми ко су непријатељи...али је проблем када пријатељи кулирају и гледају како нам непријатељи секу главу!

Sto nije razlog da neki vise vole neprijatelje koji nam sijeku glave, samo zato sto su prijatelji bili previse slabi da pomognu.
 
Турска је већа и моћнија од Србија и показује знаке да хоће да побегне од улоге америчког сателита, што је добро и русија јој помаже у томе. Што се нас тиче ту је све јасно, Русија треба да нас бомбардује. Онда би хтели да уђемо у унију и свашта још.
 
Знамо ми ко су непријатељи...али је проблем када пријатељи кулирају и гледају како нам непријатељи секу главу!

Мислим да не знао ни ко су нам пријатељи ни ко су нам непријатељи!:(
 
Putine, Turčine !!!!

110423467db6bf0a2b5.jpg
 

Back
Top