Rusija

nikola_o:
Ljudi, ima li ko iz Rusije ovde? Nikako da nadjem nekoga na netu iz Rusije, pa sam resio i ovde da vidim! Ja sam sada u Moskvi!


Cuti i uzivaj. Moskva ti je bre obecani grad i pored tolikih Rusa i stranaca tamo ti trazis nase?
E menjam Holandiju za Rusiju, je l' moze?;)
 
Vidim ima i nasih! Kako je ljudi! Nisam bas odavno pisao! Ne volim bas neso puno ruskinje, a i ne trebaju mi kada imam devojku! I mnogo je volim! Ako ko hoce neka da mail za dopisivanje! SRECNO!
 
Neznam sta radis u Rusiji, ali me zanima da li je tacno da za gradjevinske inzenjere ima posla tamo.Kako da se povezem sa nekim u vezi sa tim.
Pozdrav sa Kosmeta!
 
А по-русски вообще говорит ли кто? Языки у нас родственные: что сербский, что русский - только вот понять сложно. :lol: Я по-моему какой-то бред несу... Слишком много пива! :lol: :lol: :lol:
мой ящик: kot@northnet.cg.yu
 
Anonymous:
А по-русски вообще говорит ли кто? Языки у нас родственные: что сербский, что русский - только вот понять сложно. :lol: Я по-моему какой-то бред несу... Слишком много пива! :lol: :lol: :lol:
мой ящик: kot@northnet.cg.yu[/qote]uпишешь по русски а почтовый ящик yu
 
nikola_o1:
Vidim ima i nasih! Kako je ljudi! Nisam bas odavno pisao! Ne volim bas neso puno ruskinje, a i ne trebaju mi kada imam devojku! I mnogo je volim! Ako ko hoce neka da mail za dopisivanje! SRECNO!
: :stvarno si zaljuben u svoju devojku cim trazish mail
 

Back
Top