Rusija postaje Nojeva barka a zlo zapada obrušiće se nemilosrdno na nju

Уобичајено за секте је да верују да су они "Нојева Барка" или да ће доћи да их одведе "Матични Брод" само ако попију Кул Ејд.

Другим речима, ви људи сте стварно помахнитали секташи.
 
Hoćeš da kažeš da je Zelenski napao Moskvu?

Ipak mislim da je Putin napao Kijev, ispravi me ako grešim.
Не, нећу ништа рећи, само сам ти дао сендвич. Могао си бар рећи хвала, мислио сам да бар то умеш. На жалост, ни то не умеш.
 
"Ko god moze" = Malo preko 0.5% stanovnistva, odnosno oko 1 milion?

thealexera-soyjak.gif
Ни тај податак није тачан. Длугомир, већ сам писао, као патолошки русофоб и лажов мора нешто да слаже. То ради константно.
Већина Руса, који су дошли у Србију, баве се IT послом и због санкција су прешли у Србију. Нема било какве речи о бекству и осталим глупостима које он качи. То потврђује број фирми које су регистровали у Србији. Сутра, када се санкције укину, вратиће се у Русију. Наравно, он ће то негирати и наћи ће неки видео у коме имате "Рускињу' са чистим енглеским акцентом која је меродавна за целу Русију?!
Шта рећи него се прекрсти, глупостима којима се он бави.
Значи, нико није окачио било какав релевантан податак. Каче се искључиво претпоставке засноване на тренутној русофобијим која је актуелна на западу авделом и у Србији.
Оно што обједињује такве људе је мржња, интерес, низак степен образовања и свести, ботови.
 
Hoćeš da kažeš da je Zelenski napao Moskvu?

Ipak mislim da je Putin napao Kijev, ispravi me ako grešim.
Posle drugog Svetskog rata postoji deklaracija u UN gde daje prava silama pobednicama da ako primete nacizam u službi neke države da imaju puno pravo da vojno intervenišu nad njom.
Ili hoćeš da nam kažeš da nema nacizma na državnom nivou u Ukrajini jel?
 
Уобичајено за секте је да верују да су они "Нојева Барка" или да ће доћи да их одведе "Матични Брод" само ако попију Кул Ејд.

Другим речима, ви људи сте стварно помахнитали секташи.
Vrati se ti druže u kolo LGBT populacije i istopolnim brakovima na zapadu i nemoj da nam više prdiš o našim sektama.SIKTER BRE.
 
Poslednja izmena:
За прави сендвич, бутерброд са икром, мораћеш бар једном нешто паметно да напишеш.
Како стоје ствари, нећеш дочекати бутерброд.
iMac niije najbolji personalni računar uprkos agresivnoj reklami i maltene religioznom obožavanju od strane fan boysa.

Bolje? :flert:
 
Ту није ништа паметно него опште познато. Чак ни Макса зна али, јбг, дао велике паре а не може да замени диск.
Pa milioni se ne bi složili s tim. Mišljenja su itekako polarizovana.

Mogu da rešim neki zadatak.

Hoću moj sendvič. z:lol:
 
Pa milioni se ne bi složili s tim. Mišljenja su itekako polarizovana.

Mogu da rešim neki zadatak.

Hoću moj sendvič. z:lol:
Још се мораш трудити, посебно око лечење бесмислене русофобије. Подржаваш англосаксонце, планетарно зло који су такве као ти окренули да будеш против словенског народа коме и ти припадаш.
Мало прелистај историју па види корене тога. Не мораш ићи далеко. Почни од Наполеоновог похода на Русију па на овамо.
Можда ћеш онда схватити шта се дешава и да си на погрешној страни.
 
Још се мораш трудити, посебно око лечење бесмислене русофобије. Подржаваш англосаксонце, планетарно зло који су такве као ти окренули да будеш против словенског народа коме и ти припадаш.
Мало прелистај историју па види корене тога. Не мораш ићи далеко. Почни од Наполеоновог похода на Русију па на овамо.
Можда ћеш онда схватити шта се дешава и да си на погрешној страни.
Nema potrebe da izmišljaš. Volim sve ljude koji su ljudi, a to kakakv je ko nikome ne piše u pasošu. Okružen sam Rusima, dobrim ljudima, koji isto kao i ja ne vole Putina. Hoćeš li i njima da zameriš da su rusofobi? Verovatno ne.

Znači neko može voleti Srbe, a ne voleti Vučića.

Isto tako i ja mogu voleti sve dobre ljude, a ne voleti neke političare koji mi se ne dopadaju.

A to što ložim Tiksija da radim za CIA i on se prima, to je već druga priča, više zbog zabave nego što stvarno mislim da je CIA bolja nego KGB/FSB. I to što radim za američku firmu je splet okolnosti, mogao sam raditi za bilo koju drugu da su se tako namestile stvari.
 
Nema potrebe da izmišljaš. Volim sve ljude koji su ljudi, a to kakakv je ko nikome ne piše u pasošu. Okružen sam Rusima, dobrim ljudima, koji isto kao i ja ne vole Putina. Hoćeš li i njima da zameriš da su rusofobi? Verovatno ne.

Znači neko može voleti Srbe, a ne voleti Vučića.

Isto tako i ja mogu voleti sve dobre ljude, a ne voleti neke političare koji mi se ne dopadaju.

A to što ložim Tiksija da radim za CIA i on se prima, to je već druga priča, više zbog zabave nego što stvarno mislim da je CIA bolja nego KGB/FSB. I to što radim za američku firmu je splet okolnosti, mogao sam raditi za bilo koju drugu da su se tako namestile stvari.
На жалост, ниси разумео поенту. То што се "дружиш" са Русима, не значи ништа. Рекох, подржаваш англосаксонце, извор свих проблема. Бавиш се последицама а не узроцима. Да би то схватио, то је као у медицини. Најбитнија је дијагностика. Пробај и ти да тако посматраш овај несрећни сукоб. Ко га је замесио и ко га пумпа?
 
AUTORSKA
Hvala Bogu što je snimljen film Noje koji upečetljivo liči na ono što će snaći Rusiju u borbi sa izumirajućim Zapadnim zlom koje će se na samom kraju samouništiti.
Ovo samo pokazuje da će ovaj rat trajati godinama jer zlo Zapada tako želi a njihov narod koji jedini može da se suprostavi tome je pak medijski,informativno kontrolisan a po potrebi i finansijski ucenjen.
Ta Nojeva barka o kojoj pričam u stvari su svetski resursi od energenata pa do retkih metala i nemetala kao i proizvoda kao što je petrolej bez koga medicina ne može da opstane.Samo petrolejom Rusija snabdeva sedamdeset posto svetskog tržišta.A ključna je i za veštačko đubrivo za poljoprivredu jer je u tome niko ne može zameniti.
Ko je pobednik ako ovaj rat potraje deceniju jer onaj koji ima bezvredne novčanice ili onaj koji ima strateške resurse od energenata do pšenice?
Opet ti nisu dali lekiće.
 
Nema potrebe da izmišljaš. Volim sve ljude koji su ljudi, a to kakakv je ko nikome ne piše u pasošu. Okružen sam Rusima, dobrim ljudima, koji isto kao i ja ne vole Putina. Hoćeš li i njima da zameriš da su rusofobi? Verovatno ne.

Znači neko može voleti Srbe, a ne voleti Vučića.

Isto tako i ja mogu voleti sve dobre ljude, a ne voleti neke političare koji mi se ne dopadaju.

A to što ložim Tiksija da radim za CIA i on se prima, to je već druga priča, više zbog zabave nego što stvarno mislim da je CIA bolja nego KGB/FSB. I to što radim za američku firmu je splet okolnosti, mogao sam raditi za bilo koju drugu da su se tako namestile stvari.


Hahahahaha ovo je isto kad okoreli rasista pokusa da se opravda jer ima prijatelje crnce :D :D :D jbte koja komedija.
 
Проблем са овим ратом у Украјини је што је Русија 25% у праву
и онда то заварава неке људе,
те навијају за њу.

Сетимо се да је и Хитлерову Немачку подржавало неколико врло моћних земаља,
Италија, Јапан, у почетку и Совјетски савез,
и чак ратовало на страни Немачке.
Samo sto Rusija nije Hitlerova Nemacka i nema nameru da osvoji svet... dok je USA izvrsila puc u Ukrajini 2014.
i zbog cega se sve ovo desava. USA je ta koja hoce da osvoji svet, ne Rusija. No tu je jos i Kina, kojoj se
USA debelo zamerila...
 
Hoćeš da kažeš da je Zelenski napao Moskvu?
nastavljao se sa lazima da je moskva gadjala poljsku da bi nato napao moskvu kao odmazda

ali tebi ne dopire do svesti da se moskva ne sme napadati jer je najjaca nuklerna sila; ne znam koliko treba da bude neko idiot kao zelenski da to zatrazi i ti da uzimas kao mogucnost - da Moskva napadne 10 ukrajina, kao ameri sto vrsljaju pola veka, opet se NE SME NAPASTI, jer je nuklearna sila najjaca, a ne neka sporedna kao s. koreja - mora se sa moskvom pregovarati uvek

samo jos malo strpljenja kada pokazu svetu satanu2, i njene mogucnosti
 

Back
Top