Rat u Ukrajini (6)

Šta je po vašem mišljenju glavni cilj ruske vojne operacije?


  • Ukupno glasova
    80
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A jel ima ukrajinska procena o ruskim gubicima
Hvala
piše ti dole, pri dnu desno, da je to ukrajinska informacija o vlastitim gubicima: "prema insajderskim informacijama iz generalštaba OS Ukrajine".ukrajinske procene o ruskim traži sama jer nisu relevantne. Kad neko gađa gradom ili granatira ili vojnici dezertiraju kako zna kloliko je vojnika izbačeno iz stroja?

Očigledno je da zarobljene umanjuju. Kako tek poginule i ranjene?

Evo još jedared ukrajinske procene o vlastitim gubicima:
1651154689114.png
 
Poslednja izmena:
Pa to što je su putinofili uvrtili u glavu da Putin Veliki ratuje iz svemira, šalje EMP i uništava kompletnu američku elektroniku, a o laserima i svjetlosnim sabljama da i ne pričam

Koji pajaci, jbt :lol:

Ma pusti ti naše i tvoje na Balkanu...

Rusi i Ameri imaju svašta od bitehnološkog, psihotronskog oružja, harp za klimu, emp da isključe elektroniku do krivljenja DNK , ...

Balkanac, zaiebi zaiebanciju !
 
Da, moze mozda i u tom pravcu ali sam zaboravio kao to ide u medjunarodnom pravu i praksi (Carigrad su ipak dosli na silu i osvajanje).

Ali se ipak to slovensko pleme Rusa izdvojilo kao dominantno u izgradjivanju Kijevske knezevine i kasnije Moskovske knezevine i kasnije drzave Rusije. Ali opet ponavljam niko nije hteo da ukine Ukrajinu samo da su prihvatili postojanje i legitimitet Ruskog naroda u Ukrajini i da su prihvatili strateske interese njihovog suseda Rusije.
Ljudi su nazalost surova bica, Siptari hteli da izdvoje deo Srbije a mi ih tukli, Srbi u Hrvatskoj isto to pokusali pa dobili batine i jos mnogo, mnogo takvih primera sirom sveta. Sovjetski Savez nije se raspao po granicama koje su odredili Ukrajinci, Rusi su bili glavni u SSSRu i Ranije carevini Rusiji a ipak je u bivsim republikama ostalo oko 30 miliona Rusa a u U Rusiji 10-15 miliona Ukrajinaca, ko to moze danas da ispravi. Rusi nisu imali skole na ruskom u Ukrajini kao ni Ukrajinci u Rusiji na svom jeziku.

Mislio si na Konstantinopolj (evropa), a napisao si Istanbul (Azija)
Mislio sam na sadasnje ime, vazi za evropski deo.
 
Cirkus, izginuli kod Rusi na trapezu.
Убијене нацисте броје у тонама. Чечени ефектинији од Сармата.

Скоро да ти буде жао Укропа, тако лепо изградише ровове и заклоне не знајући да их се све време снима одозго.
А онда Град

https://t.me/anna_news/30120
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top