Rusi sire meku moc

Kristian.Bogdanovic

Ističe se
Poruka
2.440
Телвизијски канал РТ потукао је по гледаности у Великој Британији канале Deutsche Welle и France 24


Више од 2 милиона становника Велике Британије прати програм руског информационог канала Russia Today. Сваког месеца 5,5 пута више публике прати РТ него Deutsche Welle, и 1,5 пута више него France 24- на енглеском језику, наводи се у саопштењу РТ. Осим тога, према резултатима анкете, главна предност канала РТ је- другачији, приступ представљања новости.
 
Телвизијски канал РТ потукао је по гледаности у Великој Британији канале Deutsche Welle и France 24


Више од 2 милиона становника Велике Британије прати програм руског информационог канала Russia Today. Сваког месеца 5,5 пута више публике прати РТ него Deutsche Welle, и 1,5 пута више него France 24- на енглеском језику, наводи се у саопштењу РТ. Осим тога, према резултатима анкете, главна предност канала РТ је- другачији, приступ представљања новости.

Moze link?
Ako je stvarno tako onda mogu samo reci BRAVO!!!!
Inace ja gledam Russia Today svaki dan, recimo 30 do 60 minuta dnevno u proseku.
 
Па знаш како је; синоћ СЛОБОДНИ ЦНН и ББЦ (енглески !?!?!?)ништа не поменуше о сукобу /тучи/студената и полиције у Лондону,а ЦЕНЗУРИСАНИ РТ показује снимке са улица Лондона !?
 
Ja bih licno voleo da imam kod kuce RT ali nametnuti su na BBC, CNN, Francuske , italijanske i ostale... ni jedan Ruski ili bolo koji drugi u kojima mozes da vidis i cujes nesto o svetu koji je van NATO saveza!

Od 60 kanala na SBB kablovskoj pola je domacih a ostalih 30 su 'zapadni' propagandni kanali.. ali niko se ne buni

Namestili su tako da za RT moras da platis!

Ali dobro to u srbiji prolazi ali ne i u Velikoj Britaniji! :D
 

Back
Top