RONALDINJO ILI SHEVA

Pre godinu ili dve sam bas gotivila Sevcenka i bio mi je najbolji igrac, u stvari tad je stvarno bio u maximalnoj formi... Medjutim Ronaldinjo je sad bolji od njega. Ali sve je to normalno, kada igrac dostigne sam vrh u svojoj karjeri, onda krece mali pad forme. Npr, sledece godine ce biti neko jos bolji od Ronaldinja, ali niko nece igrati tako bezbrizno, s ljubavlju i uvek sa osmehom na licu, kao on.
 
.pissbottleman:
Ronaldinho jeste car,al' nemojte se kao deca toliko loziti na njega,budite malo realniji,pa kako on moze posle jedne i po dobre sezone da udje u legendu?
On je usao u legendu jos 2002 kad je bio jedan od glavnih igraca Brazila. Nemojte da pomislite da je gol protiv Engleza bio slucajan. Cafu mu je rekao da je Seaman dosta ispred linije i da pokusa da sutne. Tog istog Ronaldinha sam gledao i dok je igrao u Gremiu, i PSZ-u i tad je bio genijalan, samo nije bio medijski ispracen. Od Shevchenka su trenutno od napadaca bolji samo Henry i Eto'o, i to je Shevina najveca vrlina. On ne igra TRENUTNO tj. jednu-dve sezone vec je konstantno u vrhu nekih 6-7 godina i to mora da se postuje. Nije lako trpati u Italiji toliko vreme. Isto to se odnosi i na Henry-ja, a za Eto'o-a cemo videti kroz 3-4 sezone kakav ce da bude.....
 

Back
Top