romanticna vecera ili burek i jogurt

goodday:
na vecheru u 9 PM....
zatim kod nje ili kod tebe....
zatim na vruc burek i jogurt....
posle mozete u zooloshki da hranite zivotinje....
than later a movie too...and than home :wink:
Evo goodday ti je odlicno rekao.
Sto se vremena tice nema tu pravo vreme, mene su vodili odmah na prvom izlasku a neki su cekali i po 8 meseci da me vode na neku vecericu. Odvedi je kad budes zeleo, hteo, imao love, a onda sledi goodday-ova uputstva.
To je bar po meni najlepse, vecerica, pa kod njega/mene u stan, pa ujutru zajednicki dorucak, svejedno da li je na meniju burk i jogurt ili tost ili sta vec... i onda stvarno mozete zajedno u zoo, to je bas romanticno, a kasnije neki movie. Odlicno te je goodday savetovao! Poslusaj ga obavezno. Svidece joj se! :wink:
 
Omen:
novosadjanin:
skrenuli ste sa teme,kakva popara,kakvi puzevi,kad treba devojku koja mi se svidja odvesti naromanticnu veceru :D :D :D
:shock: Još niste večerali!... tc, tc, tc... Eeeeee moj dečko ---> dosad' ti je ona već pregladnela! :lol:
:idea: Sad ćeš nešto morati da skuHaš SAaaM! :roll: :wink:

Sto ne bi moglo i tako? ;)

Naucis par jednostavnih, a egzoticnih recepata. I onda je pozoves kuci, uz svece (mozda mirisljave) i vino... Naravno ne zaboravi i dezert: nesto sa izuzetnim ukusom i mirisom cokolade. E, da i tiha muzikica... I puf...

Bas bih voleo da probam da uradim tako nesto. Ali, sta da radis kad nemas svoj stan. :( Jedino da posaljes sustanare na put oko sveta. :lol:
 
iluzionista:
Omen:
novosadjanin:
skrenuli ste sa teme,kakva popara,kakvi puzevi,kad treba devojku koja mi se svidja odvesti naromanticnu veceru :D :D :D
:shock: Još niste večerali!... tc, tc, tc... Eeeeee moj dečko ---> dosad' ti je ona već pregladnela! :lol:
:idea: Sad ćeš nešto morati da skuHaš SAaaM! :roll: :wink:

Sto ne bi moglo i tako? ;)

Naucis par jednostavnih, a egzoticnih recepata. I onda je pozoves kuci, uz svece (mozda mirisljave) i vino... Naravno ne zaboravi i dezert: nesto sa izuzetnim ukusom i mirisom cokolade. E, da i tiha muzikica... I puf...

Bas bih voleo da probam da uradim tako nesto. Ali, sta da radis kad nemas svoj stan. :( Jedino da posaljes sustanare na put oko sveta. :lol:
Ne mora bas na put oko sveta da idu, mogu samo to vece negde da se izgube ili jos bolje neka odu na vikend kod neke rodbine na selo i to ti je to. :wink:
 
No Nick:
iluzionista:
Omen:
novosadjanin:
skrenuli ste sa teme,kakva popara,kakvi puzevi,kad treba devojku koja mi se svidja odvesti naromanticnu veceru :D :D :D
:shock: Još niste večerali!... tc, tc, tc... Eeeeee moj dečko ---> dosad' ti je ona već pregladnela! :lol:
:idea: Sad ćeš nešto morati da skuHaš SAaaM! :roll: :wink:

Sto ne bi moglo i tako? ;)

Naucis par jednostavnih, a egzoticnih recepata. I onda je pozoves kuci, uz svece (mozda mirisljave) i vino... Naravno ne zaboravi i dezert: nesto sa izuzetnim ukusom i mirisom cokolade. E, da i tiha muzikica... I puf...

Bas bih voleo da probam da uradim tako nesto. Ali, sta da radis kad nemas svoj stan. :( Jedino da posaljes sustanare na put oko sveta. :lol:
Ne mora bas na put oko sveta da idu, mogu samo to vece negde da se izgube ili jos bolje neka odu na vikend kod neke rodbine na selo i to ti je to. :wink:

A ako nemaju rodbinu na selu i nikad nigde ne idu? :( Ipak je put oko sveta bolja solucija. :lol:
 
No Nick:
Pa ti ih zamoli da odu negde. Objasnis im koliko ti je vazno to vece pa ce se valjda izgubiti ukoliko imaju razumevanja. ;)

Mozda bi i uspelo. Pod uslovom da poznaju devojcicu i da smo vec neko vreme zajedno.

goodday:
e....onda probaj sa hotelom ;)

Razmisljao sam o tome. Ali, ne bi znao koji da izaberem. Kako to izvesti? Ima li neko iskustva sa time?

E, to me podseti na jednu pesmu Bjelog Dugmeta - Hotel-motel. :lol:
 
No Nick:
Pa ti ih zamoli da odu negde. Objasnis im koliko ti je vazno to vece pa ce se valjda izgubiti ukoliko imaju razumevanja. :wink:
da...reci im "ljudi vi ometate moj sexualni razvoj....zbog vas cu ostati duhovno osakacen i sexualno unakazen......HEEEEEJ....mi ovde prichamo o mojoj buducnosti...da li ste svesni da ako se sexualno ne zadovoljim mogu da izrastem u mentalno i emotivno zaostalu osobu..."
zabrini ih malo :lol: :lol: :wink:
 
goodday:
No Nick:
Pa ti ih zamoli da odu negde. Objasnis im koliko ti je vazno to vece pa ce se valjda izgubiti ukoliko imaju razumevanja. :wink:
da...reci im "ljudi vi ometate moj sexualni razvoj....zbog vas cu ostati duhovno osakacen i sexualno unakazen......HEEEEEJ....mi ovde prichamo o mojoj buducnosti...da li ste svesni da ako se sexualno ne zadovoljim mogu da izrastem u mentalno i emotivno zaostalu osobu..."
zabrini ih malo :lol: :lol: :wink:

Pa, ne znam... Vise mi se svidja ona ideja sa putem oko sveta. :twisted:

Mada, ko zna... :lol:
 
iluzionista:
No Nick:
Pa ti ih zamoli da odu negde. Objasnis im koliko ti je vazno to vece pa ce se valjda izgubiti ukoliko imaju razumevanja. ;)

Mozda bi i uspelo. Pod uslovom da poznaju devojcicu i da smo vec neko vreme zajedno.

goodday:
e....onda probaj sa hotelom ;)

Razmisljao sam o tome. Ali, ne bi znao koji da izaberem. Kako to izvesti? Ima li neko iskustva sa time?
E, to me podseti na jednu pesmu Bjelog Dugmeta - Hotel-motel. :lol:
:wink:
e...imash jedan hotelchic u kralja petra...bivshi 7. juli.....
nisam lichno probao....kazu da sobice nisu neshto...ali to i nije tako bitno :wink:
noc je 1000 din....to nije nishta za jednu nezaboravnu noc....
sve shto treba da uradish je da se potrudish da ona to zaista i bude :lol: :wink:
 
goodday:
iluzionista:
No Nick:
Pa ti ih zamoli da odu negde. Objasnis im koliko ti je vazno to vece pa ce se valjda izgubiti ukoliko imaju razumevanja. ;)

Mozda bi i uspelo. Pod uslovom da poznaju devojcicu i da smo vec neko vreme zajedno.

goodday:
e....onda probaj sa hotelom ;)

Razmisljao sam o tome. Ali, ne bi znao koji da izaberem. Kako to izvesti? Ima li neko iskustva sa time?
E, to me podseti na jednu pesmu Bjelog Dugmeta - Hotel-motel. :lol:
:wink:
e...imash jedan hotelchic u kralja petra...bivshi 7. juli.....
nisam lichno probao....kazu da sobice nisu neshto...ali to i nije tako bitno :wink:

noc je 1000 din....to nije nishta za jednu nezaboravnu noc....
sve shto treba da uradish je da se potrudish da ona to zaista i bude :lol: :wink:

Hvala. ;) Moracu da probam kad-tad. U pravu si, bio bi spreman da dam tih 1000 din. :lol: Skoro sam imao jednu priliku, ali nisam mogao da smislim gde i sta... Eto, sada znam. ;)
 
iluzionista:
goodday:
iluzionista:
No Nick:
Pa ti ih zamoli da odu negde. Objasnis im koliko ti je vazno to vece pa ce se valjda izgubiti ukoliko imaju razumevanja. ;)
Mozda bi i uspelo. Pod uslovom da poznaju devojcicu i da smo vec neko vreme zajedno.
goodday:
e....onda probaj sa hotelom ;)
Razmisljao sam o tome. Ali, ne bi znao koji da izaberem. Kako to izvesti? Ima li neko iskustva sa time?
E, to me podseti na jednu pesmu Bjelog Dugmeta - Hotel-motel. :lol:
:wink:
e...imash jedan hotelchic u kralja petra...bivshi 7. juli.....
nisam lichno probao....kazu da sobice nisu neshto...ali to i nije tako bitno :wink:
noc je 1000 din....to nije nishta za jednu nezaboravnu noc....
sve shto treba da uradish je da se potrudish da ona to zaista i bude :lol: :wink:
Hvala. ;) Moracu da probam kad-tad. U pravu si, bio bi spreman da dam tih 1000 din. :lol: Skoro sam imao jednu priliku, ali nisam mogao da smislim gde i sta... Eto, sada znam. ;)
Ma, čekaj... ta hiljadarka može i pametnije da se potroši! :roll:
... hotelska varijanta i nije bog-zna-kol'ko romantična i inspirativna, posebno ne u fazi zaljubljenosti :roll: ... ako sam dobro shvatila da ova "prilika" koju si imao JESTE bila situacione prirode (prisutvo volje, želje...), a ne personalne (da je natrčala neka ženska "prilika" :arrow: tu onda, hotel je ofSkroz OK 8) )...
Ako već imaš neuviđavne sustanare :( ... :idea: ne mogu da se istakinjem baš da ih finansijski "otpratim" na put oko sveta... ALI evo, kaži im da imaju moje gostoprimstvo s kompletnim kulturno-umetnički osmišljenim aranžmanom... ono... posete koncertima, pozorišnim premijerama (doduše retkim :? ), spomenicima kulture ( :roll: )...
Rado ću ih ugostiti na par dana... :wink: a ti već osmisli doooobar "spontani" scenario! :D :wink:
 
iluzionista:
Omen:
iluzionista:
goodday:
iluzionista:
No Nick:
Pa ti ih zamoli da odu negde. Objasnis im koliko ti je vazno to vece pa ce se valjda izgubiti ukoliko imaju razumevanja. ;)
Mozda bi i uspelo. Pod uslovom da poznaju devojcicu i da smo vec neko vreme zajedno.
goodday:
e....onda probaj sa hotelom ;)
Razmisljao sam o tome. Ali, ne bi znao koji da izaberem. Kako to izvesti? Ima li neko iskustva sa time?
E, to me podseti na jednu pesmu Bjelog Dugmeta - Hotel-motel. :lol:
:wink:
e...imash jedan hotelchic u kralja petra...bivshi 7. juli.....
nisam lichno probao....kazu da sobice nisu neshto...ali to i nije tako bitno :wink:
noc je 1000 din....to nije nishta za jednu nezaboravnu noc....
sve shto treba da uradish je da se potrudish da ona to zaista i bude :lol: :wink:
Hvala. ;) Moracu da probam kad-tad. U pravu si, bio bi spreman da dam tih 1000 din. :lol: Skoro sam imao jednu priliku, ali nisam mogao da smislim gde i sta... Eto, sada znam. ;)
Ma, čekaj... ta hiljadarka može i pametnije da se potroši! :roll:
... hotelska varijanta i nije bog-zna-kol'ko romantična i inspirativna, posebno ne u fazi zaljubljenosti :roll: ... ako sam dobro shvatila da ova "prilika" koju si imao JESTE bila situacione prirode (prisutvo volje, želje...), a ne personalne (da je natrčala neka ženska "prilika" :arrow: tu onda, hotel je ofSkroz OK 8) )...
Ako već imaš neuviđavne sustanare :( ... :idea: ne mogu da se istakinjem baš da ih finansijski "otpratim" na put oko sveta... ALI evo, kaži im da imaju moje gostoprimstvo s kompletnim kulturno-umetnički osmišljenim aranžmanom... ono... posete koncertima, pozorišnim premijerama (doduše retkim :? ), spomenicima kulture ( :roll: )...
Rado ću ih ugostiti na par dana... :wink: a ti već osmisli doooobar "spontani" scenario! :D :wink:

:lol: Vazi, imacu te na umu. :lol: Sigurno da nije neka romanticna varijanta sa hotelom, ali mozda neki put bude bilo neophodno. I ja sam vise za one predivne "spontane" veceri... Volim da izrazim mastovitost na tom polju. ;) Ali, realno nije bas cesto moguce tako nesto.

Mozda ima jos jedna opcija. Ako ona ima stan... Ali, tad je potrebno da se vec duze vreme znamo... Znaci tek kad veza malo odmakne.
Kažem... ako veza malo, malo više odmakne... onda je budžak-varijanta (na javnom mestu), auto-kres... hotelsko prenoćavanje (s' doručkom, naaaaaravno)... i tome slično :arrow: PRAVO OSVEŽENJE :D
A dok ste dovoljno SVEŽI (i sami po sebi) a (naglašavam!) zaljubljeni... samo PRIVATE ARRANGEMENT stvarno vrrrrrrrredi! :D
Blagosiljam da (bar) ONA ima svoj stan! 8)
 
iluzionista:
Omen:
A dok ste dovoljno SVEŽI (i sami po sebi) a (naglašavam!) zaljubljeni... samo PRIVATE ARRANGEMENT stvarno vrrrrrrrredi! :D

Razmisljam i ja u tom smeru, ali uzimam u obzir i ogranicanja koja imam. :( :idea: :arrow: Ne budi baš toliko iluzionista ---> "Budite REALNI: zahtevajte NEMOGUĆE!" (videla ja na nekom bilbordu :lol: )

Blagosiljam da (bar) ONA ima svoj stan! 8) :idea: :arrow: ovo je već jedna od vrrrlo MOGUĆIH varijanti ---> ... pa ipak ne moraš da se odrekneš svoje iluzionističke suštine

:lol:
8)
 
Hej, ljudi, pa noc u hotelskoj sobi uopste ne mora da bude tako losa ideja kakvom je predstavljate. Ja imam svoj stan i to bez sustanara, pa ipak sam odlucila jednom prilikom da napravim malo iznenadjenje... hotelsko :lol:
Sacekala sam ga u hotelskoj sobi obucena u korset, tange, halteri i cipelice sa bas visokim stiklicama i sve to uz nase omiljeno alkoholno pice, priguseno svetlo u sobi (na svu srecu ta soba je imala jednu lampicu u uglu) i muziku (kasetofon sam ponela od kuce naravno) i vece je bilo fenomenalno i mislim da cu ga pamtiti dok sam ziva iako je taj decko sad vec uveliko bivsi. :wink:
 
Zaboravih bitnu stavku.....
Tema je bila vezana za odlazak na neku vechericu. Nista lepse nego kad je ta vecera servirana bas u toj hotelskoj sobi i bas u tom vasem krevetu. Napomena: zaboravite na nozeve, viljuske i kasike, jedite prstima i jos jedan savet plus: hranite jedno drugo i ta vechera ce definitivno predstavljati predigru, uvod u nesto ludo i nezaboravno. I naravno ne zaboravite desert, jer.... sta se sve moze sa slagom, sladoledom, medom etc etc :wink: 8)
I eto vam uzbudljive, romanticne i eroticne vecere u hotelskoj sobi!!!

Jeste da sam za nesto ovakvo dala zadnje pare koje sam imala, ali nikad se nisam pokajala i rado se secam te noci :wink: 8) :D
 

Back
Top