Robin Hood

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
na shta was asocira owaj junak, a da je wezano za sex?
mene podsetja na jednu loodu notj kada sam ja swoju strelu zbijo u centar mete ( na zzurci poonoj pijanih riba i tipowa ) a onda je doshao neki tip i hteo da da moju strelu onako kao R.H. rascepi na pola dok je josh u meti,( a to je izwodljiwo samo na jedan nachim, znate na shta mislim, ukluchite mashtu) samo za razliku od R.H.-a on je imao wetju strelu od mene shto ga u izwesnom smislu chini bogatijim, pa bi to bilo kao da otima od sirotinje, a to nashem junaku i nije bash swojstweno, u swakom sluchaju pitanje je da li ste imali situacije kada usred sexa neko otje da wam uleti s' ledja...i.sl?
s' poshtowanjem Peachwise:oops:
 
Ja nisam jer se dobro zakljucam, nego valjalo bi u sumi da vidim oce li se neko priblizit, ali ja bi nju preokrenuo brzo pa nek nju sibne u guzu. Ionako je to njima prirodnije nego nama a i sex bi bio bolji.
 
Pa na mog decka Duska. :D Rekla sam mu da mi lici na Robina Huda. Asocira me, a nisam znala ni da li znam kako izgloeda Robin Hud, ni kad sam zadnji put videla nekog Robina Huda u nekom filmu ili na nekoj slici, ni u vezi sa cim je poznat Robin Hud, ali, znam da me podsecas na Robina Huda! To sam mu rekla. On se samo smeje. A znate li vi da sam ja njemu dala ime Dusko? Rekla sam mu ti se zoves Dusko, ti si za mene Dusko. Stvarno bi bilo previse da sam ga prekrstila u Robin.
 
na shta was asocira owaj junak, a da je wezano za sex?
mene podsetja na jednu loodu notj kada sam ja swoju strelu zbijo u centar mete ( na zzurci poonoj pijanih riba i tipowa ) a onda je doshao neki tip i hteo da da moju strelu onako kao R.H. rascepi na pola dok je josh u meti,( a to je izwodljiwo samo na jedan nachim, znate na shta mislim, ukluchite mashtu) samo za razliku od R.H.-a on je imao wetju strelu od mene shto ga u izwesnom smislu chini bogatijim, pa bi to bilo kao da otima od sirotinje, a to nashem junaku i nije bash swojstweno, u swakom sluchaju pitanje je da li ste imali situacije kada usred sexa neko otje da wam uleti s' ledja...i.sl?
s' poshtowanjem Peachwise:oops:
.....eeee setih se one epizode kada Rodni i Del,odlaze na okupljanje u ono selo u Francuskoj,a skoro svi u selu liče na njihovog starog....
....zaključak izvedite sami....:lol:
 
Mene Robin Hud asocira na Petra Pana.

To je ta neka maskirno-$umska vilenjachka fora. Robin i drogari su nesumnjivo pretecha chetnika stim $to su obracali vi$e pazhnje na higijenu. Obe gerile su chekale da se kralj vrati. Namece se i logichno pitanje $ta su radili sami u $umi bez zhena!? Dodu$e.. i na$i hajduci su chetovali od Djurdjevdana do Mitrovdana, ali su posle i$li kod svojih jataka i makroa gde su zime zimovali, djeve zhigosali.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top