[RESENO]PROBLEM SA SKENEROM : Insufficient Memory

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako da znam dal ima , i kako da pogledam kolika je ???


Q: Does the scanner have internal memory?
A: No, the scanner must be connected to a laptop or desktop computer to function.

Ovde pise da skener nema internu memoriju ako sam upravu...

MORA DA JE IMA....BEZ NJE NE MOŽE DA RADI.......( sve što skeniraš prvo se tu upisuje, a potom šalje kompu...)
Pogledaj u...TEHNIČKOJ SPECIFIKACIJI SKENERA :)

Uz skener ...obično ide i neka originalna aplikacija za rad sa skenerom ( na CD-u ).....i u tom aplikacionom programu bi takođe trebao da vidiš kolika je njegova ...INTERNA MEMORIJA ...i dali je...AKTIVIRANA ( čekirana )....;)
 
MORA DA JE IMA....BEZ NJE NE MOŽE DA RADI.......( sve što skeniraš prvo se tu upisuje, a potom šalje kompu...)
Pogledaj u...TEHNIČKOJ SPECIFIKACIJI SKENERA :)

Uz skener ...obično ide i neka originalna aplikacija za rad sa skenerom ( na CD-u ).....i u tom aplikacionom programu bi takođe trebao da vidiš kolika je njegova ...INTERNA MEMORIJA ...i dali je...AKTIVIRANA ( čekirana )....;)

Nema toga nigde... :(
 
Nece da mi skenira breee !!

Instalirao sam sve kuceve i palceve i sve ima... Ali nece... kad kliknem da se skenira pojavi mi se poruka : Insufficient Memory !

Pokusao sam i da povecam onu "virualnu ram memoriju"... tako nesto.. Ali nece...

POMAGAJTEEEE !!!
1. Колико слободног простора имаш на системској партицији?
2. Почисти Windows temporary и User temporary фајлове из истоимених фолдера, такође и разне друге привремене и сувишне фајлове који се само нагомилавају. У ту сврху употреби > Temp File Cleaner
3. Дефрагментирај дискове, или бар системску партицију...
 
1. Колико слободног простора имаш на системској партицији?
2. Почисти Windows temporary и User temporary фајлове из истоимених фолдера, такође и разне друге привремене и сувишне фајлове који се само нагомилавају. У ту сврху употреби > Temp File Cleaner
3. Дефрагментирај дискове, или бар системску партицију...

1. Preko 70gb.
2. Svaki dan cistim sa CCleaner... Sad cu da precistim i sa Temp File Cleaner..
3. Sad cu... :|


Edit: Precistio sam i sa Temp File Cleaner.. Nece idalje...
 
Poslednja izmena:

Sta treba tu da nadjem... ? :(

Edit: Nasao sam i sad skidam drivere za moj model skenera...

Hej... Sad radi... :)
Skinuo sam drajvere sa ovog sajta sto ste mi dali , onda sam instalirao(Re-instalirao) i sad radi !
Hvala puno... SVIMA za ulozeni trud + reputacija.... :)

Pozdrav... :)
 
Poslednja izmena:
Hej... Sad radi... :)
Skinuo sam drajvere sa ovog sajta sto ste mi dali , onda sam instalirao(Re-instalirao) i sad radi !
Hvala puno... SVIMA za ulozeni trud + reputacija.... :)

Pozdrav... :)
На нету се може видети да многи који користе Мустек-а су се жалили управо на тај исти проблем, али нигде не приметих да им реинсталација драјвера помогла, иако су и то и још много што шта покушавали.

Али ок, добро је да је код тебе успело. :ok:
 
Već neko vreme sam imao isti problem sa mojim skenerom Mustek 2448CS Plus, na netu nisam uspeo da nađem rešenje sve dok nisam pročitao ovu temu, skinuo drajver sa sajta čiji link je postavio član KOJEIMEDADAM i posle njegove instalacije skener je ponovo proradio.
I ja se zahvaljujem svima koji su učestvovali u rešavanju ovog problema.
Puno pozdrava!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top