Replay

kako to mislis juri?ako pogledas nike i uporedis sa adidasom..puklim reebokom..losom kappom..onda ti je jasno zasto se ''juri'' brend..tako isto replay tesko da se po icemu moze porediti s drugim brendovima..diesel i sl
 
kako to mislis juri?ako pogledas nike i uporedis sa adidasom..puklim reebokom..losom kappom..onda ti je jasno zasto se ''juri'' brend..tako isto replay tesko da se po icemu moze porediti s drugim brendovima..diesel i sl

ni jedan od navedenih brendova nije puknut.
radi se samo o robi koju neko hoce da kupi jeftinije, pa imas isti proizvod - u radnji ksta 17.000,00 a na face oglasu 2.690,00..
a u stvari - to od 2690 je roba 3.klase..samo sto to niko ne napomene..

ne jurim brendove, nego kupim ono sto mi se dopadne..
i nikad mi se ne dopada sve sto jedan brend nudi..
kao sto ima loseg riboka, tako isto ima i loseg ripleja.
 
ok ali meni se reebok nista ne dopada..kao sto neko fura fazon springfilda..to nije moj fazon..dakle nije to jurenje..prosto udjem u prodavnicu..pogledam sve sto je novo kod nas..kupujem uglavnom neophodne stvari ne kao jednomesecni trip..druga stvar sto mi replay stvari traju po 10 i vise godina..ako sam kupio jedan dux jagger koji je bio kopija replaya..sto su cesto radili..posle jednog pranja shav rukava se iskrivio..ni meni se replay ne dopada cela radnja..ali kad ovako ubodu poput postavljenih cipela i papuca tu nista ne bih menjao..obicno a originalno..retro..to je moj fazon...nenapadan kao diesel na pr..nadam se da sad kapiras
 
ok ali meni se reebok nista ne dopada..kao sto neko fura fazon springfilda..to nije moj fazon..dakle nije to jurenje..prosto udjem u prodavnicu..pogledam sve sto je novo kod nas..kupujem uglavnom neophodne stvari ne kao jednomesecni trip..druga stvar sto mi replay stvari traju po 10 i vise godina..ako sam kupio jedan dux jagger koji je bio kopija replaya..sto su cesto radili..posle jednog pranja shav rukava se iskrivio..ni meni se replay ne dopada cela radnja..ali kad ovako ubodu poput postavljenih cipela i papuca tu nista ne bih menjao..obicno a originalno..retro..to je moj fazon...nenapadan kao diesel na pr..nadam se da sad kapiras

sad kapiram :)
 
Nisam nikada kupila ništa te marke.
Uvek su mi se više dopadale njihove muške stvari nego ženske, posebno farmerke.
Ne govorim iz iskustva, ali deluju mi okej.
 
Slažem se s Megs. Uvek vidim puno lepih muških stvari ali ponuda za žene je onako. No, uglavnom čujem samo pozitivne komentare na Replay . Za moje trenutno finansijsko stanje su malo preskupi.
 
Farmerke su im za no comment... :heart:

replay-jeans-fall-winter-2011.jpeg
 
Uh, oni stvarno nisu čitavi sa ovakvim cenama za jakne! Ajde ova prva i nekako, rekla bih da je reč o kožnoj jakni. Ali ova jambolija, kako je lepo nazva Žabica, mis'im?! :zeek:
 
Pozdrav, kupovao mi je prijatelj neke stvari u italiji, i kupio nekoliko pantola replay. E sad na nekim pise made in italy, a na nekim made in turkey.
Stvari su kupljene u originalnim prodavnicama, pa me zanima da li je i originalna made in turkey, i da li je slabijeg kvaliteta od ovog italy, posto ja ne vidim razliku?
 
dobar je i taj turski.nema nikakve razlike.

ovi sto proizvode u Srbiji,Novi pazar uvoze pamuk iz turske,kazu ljudi koji su imali i americke i italjianske farmerke da je kvalitet isti kao i taj turski.turski pamuk je veoma cenjen.
 
Pozdrav, kupovao mi je prijatelj neke stvari u italiji, i kupio nekoliko pantola replay. E sad na nekim pise made in italy, a na nekim made in turkey.
Stvari su kupljene u originalnim prodavnicama, pa me zanima da li je i originalna made in turkey, i da li je slabijeg kvaliteta od ovog italy, posto ja ne vidim razliku?
niko je ne vidi,videce se posle nekoliko pranja
 
znas sta modeli su im haos ali i kvalitet onaj drugi haos:lol:ne znam kako ja nosim ove farmerke ali odjednom mi sve pocepane,jesu davno kupljene vise ni ne znam kad, ne kupujem cesto ali ih uopste ne nosim
 

Back
Top