Renault Espace 3 problem sa TNG

mdjosic6

Početnik
Poruka
1
Moj kum je nedavno kupio Renault espace 3, 2002 godiste, 2,0 benzin+TNG 16 ventila
auto je uvoz iz Holandije, sa fabricki ugradjenim uredjajem za gas... Elem nesto tu ne valja, auto se gasi na leru, pogotovo u gradskoj voznji, pa je covek prinudjen da vozi na benzin. Auto se sasvim normalno ponasa kad se vozi na benzinu. Da li je neko imao iskustva sa ovim problemom, jer kazu "majstori" da je tu nesto blokirano, te nemaju program za taj fabricki uredjaj, te ovo te ono.... a ustvari vidim da je kod nas problem sto svako ima neku svoju teoriju o tome. Dakle molim sve forumase za pomoc, gde da idemo, sto se tice servisa, koji je servis najbolji za taj problem itd.. Nov sam na forumu pa ne znam kako to sve sljaka, ali svim forumasima zelim sve najbolje u Novoj 2011!!! Djole:rtfm:
 
Ono sto ti mi mozemo reci je samo preporuka za nekog majstora a o problemu mozemo samo da nagadjamo.
Ja konkretno znam jednog veoma hvaljenog majstora u Novom Sadu i sam sam bio kod njega zbog nekih kola kod kojih nije radio plin i posle njega je radilo sve kako treba. Autogas servis Dora je servis a imate na netu njegov broj i ostalo.
 
ne postoji fabricki ugradjen TNG postoji samo naknadna ugradnja u nekom servisu koji mozebiti u vlasnistvu fabrike proizvodjaca al uglavnom nije..ja ne znam ni jednu drugu kompaniju osim vaz i zastave koja ugradjuje TNG u svojim servisima
 
vozim lagunu1 2000god, imala je ugradjen fabricki plin, uvoz iz Holandije, gasila se u leru. u mom slucaju problem je bio u step motoru plinskog uredjaja, to je nesto kao ler dizna. povremeno ciscenje sa wd40 i rasklapanje je pomagalo ali nije uspevalo da potpuno otkloni kvar, majstori u servisima navodno nisu imali delova za te modele(landy renzo). poz
 

Back
Top