religija

sta? reci
moooje licno misljenje je iskljucivo za mene da to dovodi do problema jer se stavovi prema zivotu i ljudima i svemu razlikuju...a oprecni stavovi kad tad dodju u konflikt od najsitnijih do krupnijih stvari
opet rekoh za mene...a kome ne smeta super njegova stvar

Nisam rekla da tvoj stav nije ispravan.
Nemoj mene napadati zato što si se posvađala sa nekim na forumu.
Samo mi nije jasno zašto smatraš da je nevera gora od različitih vera.
Nikad nisam tako razmišljala pa me interesovalo zašto tako misliš.
 
Nisam rekla da tvoj stav nije ispravan.
Nemoj mene napadati zato što si se posvađala sa nekim na forumu.
Samo mi nije jasno zašto smatraš da je nevera gora od različitih vera.
Nikad nisam tako razmišljala pa me interesovalo zašto tako misliš.

a sto stalno mislite da vas napadam z:cry:

elem zato sto ne mozemo da postujemo jedno drugo...ako on smatra da ja verujem u gluposti i da sam lujka kad iznosim stavove a meni je to jako bitno u zivotu...a ja njega ne mogu da postujem jer jednostavno ne postujem ljude koji ne veruju ni u sta isprazni su mi...e sad religija je zeznuta stvar jer se prozima kroz sve aspekte zivota..oko milion i jedne stvari cemo se sukobiti i necemo hteti da napravimo kompromis..nekako ja zajednistvo dozivljavam kao htenje slicnog nacina zivota
a ovo je ko biranje izmedju dva zla..bolje da veruje u nesto pa makar ga zvao drugacijim imenom..
 
a sto stalno mislite da vas napadam z:cry:

elem zato sto ne mozemo da postujemo jedno drugo...ako on smatra da ja verujem u gluposti i da sam lujka kad iznosim stavove a meni je to jako bitno u zivotu...a ja njega ne mogu da postujem jer jednostavno ne postujem ljude koji ne veruju ni u sta isprazni su mi...e sad religija je zeznuta stvar jer se prozima kroz sve aspekte zivota..oko milion i jedne stvari cemo se sukobiti i necemo hteti da napravimo kompromis..nekako ja zajednistvo dozivljavam kao htenje slicnog nacina zivota
a ovo je ko biranje izmedju dva zla..bolje da veruje u nesto pa makar ga zvao drugacijim imenom..

Ok.
Hvala na objašnjenju. Ima smisla to što si rekla.
 
"Da Boga nema-trebalo bi ga izmisliti"
--------------------------------A.Anštajn.
"Sličan se sličnom raduje"
--------------------------------narodna poslovica
"Volim i ja pozorište,ali ne u svojoj kući."
 
ej decki, nemoj tako kada nemas pojma o cemu pricas
prvo, uistinu, moja zena je muslimanka ali njoj ne smeta sto ja verujem u coveka, rad i disciplinu i dve svoje sake
deca ce biti ateisti ne po mom uverenju, jer ateizam nije uverenje, vec po dogovoru, nasem, a oni kasnije mogu odabrati sta zele
vazno je da ih necemo vaspitavati da se zaludjuju od malena bespotrebnim pitanjima i rade gluposti zbog laznih vera, unistavaju sebi zivote i idu u stranputicu
doista, lako je okarakterisati tako sto si ti, ali kada pogledas realnost je sasvim drugacija

uspori malo, ja nemam pojma o cemu pisem????????
vrlo dobro znam o cemu pisem !!!!!!!!!!!!!!!!!
u ovu temu sam upucen mnogo bolje od tebe
tvoja deca nece biti ateisti po tvom uverenju, nego po dogovoru, aj uozbilji se malo, pa i ja sam vernik i moji roditelji su se dogovorili u kojoj ce relikgiji odgajati decu, kao sto si se ti dogovorio sa tvojom zenom da ce vam deca biti ateisti, i tu nema razlike.......

ateizam mozda i nije uverenje, ali kao sto musliman zeli da mu deca budu muslimani, tako i hriscanin zeli da mu deca budu hriscani, a vidim da i ti kao ateista zelis da tvoja deca budu ateisti!!!!!!!!!!!!!!!!!!
da ponovim tvoje reci ``vazno je da ih necemo vaspitavati da se zaludjuju od malena bespotrebnim pitanjima i rade gluposti zbog laznih vera, unistavaju sebi zivote i idu u stranputicu``
ovde nije tema religija kao takva, neko pre svega brak, ali ti si ovde i uvredio vernike, a i svoju zenu! radi li ona gluposti zbog `lazne vere`? a njena porodica? pitaj ih? hoces da kazes da je ceo zivot isla stramputicom, pa je sad ti izvodis na pravi put. cak nepostujes njenu veru, a zenis je !!!!!!!!!!! SVASTA !!!!!!!!!!!!!
Da te podsetim to su tvoje reci pogledaj sta si napisao.
i vidi se da nemas pojma o religiji i njenim porukama ljudima, nego robujes predrasudama
zaista je lako okarakterisati takve kao sto si ti
 
Poslednja izmena:
decki, ti robujes predrasudama, po broju uzvicnika mogu zakljuciti da si neka vrsta fanatika
opusti se, popi sokic od sargarepice i rotkvice
zasto se toliko zestis, ako su tvoji bili da ne kazem sta, pa podelili porodicu, mi necemo, upravo smo se zato dogovorili da deca budu ateisti
zena je muslimanka, ali je slobodna u glavi i zna koliko vera zna stetiti zdravom i slobodnom umu
a onda se zapitaj, ateizam nije jedna od vera, zapravo, mi ih necemo uciti da ne postoji bog, bla bla, tru truc
jednostavno ih necemo opetercivati sa tim, kapis? kada sazreju neka idu gde zele, veruju u sta hoce, ako procene da valja
ali MI im necemo automatski nametati nesto svoje
koga sam ja uvredio to je moja stvar, a ko se ljuti uvalim mu kruti
i koliko vidim mnogi ovde pisu da bi savrsenu osobu po njih odbacili zbog drugacije vere
o cemu pricamo momci i devojke? bacati ljubav u blato zbog vere
a ti bi se decki mogao malo preispitati
 
decki, ti robujes predrasudama, po broju uzvicnika mogu zakljuciti da si neka vrsta fanatika
opusti se, popi sokic od sargarepice i rotkvice
zasto se toliko zestis, ako su tvoji bili da ne kazem sta, pa podelili porodicu, mi necemo, upravo smo se zato dogovorili da deca budu ateisti
zena je muslimanka, ali je slobodna u glavi i zna koliko vera zna stetiti zdravom i slobodnom umu
a onda se zapitaj, ateizam nije jedna od vera, zapravo, mi ih necemo uciti da ne postoji bog, bla bla, tru truc
jednostavno ih necemo opetercivati sa tim, kapis? kada sazreju neka idu gde zele, veruju u sta hoce, ako procene da valja
ali MI im necemo automatski nametati nesto svoje
koga sam ja uvredio to je moja stvar, a ko se ljuti uvalim mu kruti
i koliko vidim mnogi ovde pisu da bi savrsenu osobu po njih odbacili zbog drugacije vere
o cemu pricamo momci i devojke? bacati ljubav u blato zbog vere
a ti bi se decki mogao malo preispitati

pa ti si prso, prvi si krenuo da vredjas, toliko o tvojoj ``toleranciji``
i ne postoji nikakva podela porodice, opet lupas, i brzo donosis zakljucke
to si mozda kod sebe stvorio
``bacati ljubav u blato zbog vere``??????????????
LOL
dobro ce ti doci gorepomenuti sokic
 
a sto stalno mislite da vas napadam z:cry:

elem zato sto ne mozemo da postujemo jedno drugo...ako on smatra da ja verujem u gluposti i da sam lujka kad iznosim stavove a meni je to jako bitno u zivotu...a ja njega ne mogu da postujem jer jednostavno ne postujem ljude koji ne veruju ni u sta isprazni su mi...e sad religija je zeznuta stvar jer se prozima kroz sve aspekte zivota..oko milion i jedne stvari cemo se sukobiti i necemo hteti da napravimo kompromis..nekako ja zajednistvo dozivljavam kao htenje slicnog nacina zivota
a ovo je ko biranje izmedju dva zla..bolje da veruje u nesto pa makar ga zvao drugacijim imenom..

konacno neko ko razmislja
 
pa ti si prso, prvi si krenuo da vredjas, toliko o tvojoj ``toleranciji``
i ne postoji nikakva podela porodice, opet lupas, i brzo donosis zakljucke
to si mozda kod sebe stvorio
``bacati ljubav u blato zbog vere``??????????????
LOL
dobro ce ti doci gorepomenuti sokic

pazi, ako si ti moron pa se uvredio zbog necijeg slobodnog misljenja, tvoja krivica
upravo si rekao da ste morali deliti, znaci da je jedna strana ostala uskracena sirenja svojih vidika i ucenja o baljezgarijama
ja jos nemam porodicu, ako ne vidis slova idi kod lecnika, cuo sam da pomazu
zasto? nisam ja napisao post u vidu kalimera, to je nepravda!!!! to je nepravda!!!! :lol:
cudak z:)
 
kalimero.jpg


:lol:
 
pazi, ako si ti moron pa se uvredio zbog necijeg slobodnog misljenja, tvoja krivica
upravo si rekao da ste morali deliti, znaci da je jedna strana ostala uskracena sirenja svojih vidika i ucenja o baljezgarijama
ja jos nemam porodicu, ako ne vidis slova idi kod lecnika, cuo sam da pomazu
zasto? nisam ja napisao post u vidu kalimera, to je nepravda!!!! to je nepravda!!!! :lol:
cudak z:)

vidim da je kod tebe zena ostala uskracena sirenja svojih vidika
znaci delite se
koliko imas predrasuda LOL
ovo nema poentu
ne odgovaram ti vise !
 
vidim da je kod tebe zena ostala uskracena sirenja svojih vidika
znaci delite se
koliko imas predrasuda LOL
ovo nema poentu
ne odgovaram ti vise !

stavi cvikuse, opet kazem, lecnik cini cuda
moja zena nije zatucana da bi nesto gubila vec mi je sama to predlozila
jer je potpuno slobodna stega ucenja kojem su je maltretirali preci
deca ce sama birati da li ce verovati ili ne
ne pravimo od njih fanatike i izgubljene slucajeve i sto je najvaznije ne namecemo svoje
 
ah
znala sam, naravno da sam znala
al ne razumem što onda poste =I
i kako poste
i što svako misli da ima prava da izmisli kako je najispravnije postiti

ljudi misle da sve znaju, bili vernici ili ateisti
svako misli da zna sve

svako izmislja post koji njemu odgovara

nije samo post, ne raditi kako si napisala ``ono``
niti je post samo izmeniti ishranu
nego je pre svega post suzdrzavanje od greha, od losih misli
veoma bitan deo posta je duhovni post
 
Poslednja izmena:
pa kako se to kosi sa onim što sam ja napisala?
boli me brigica, ja se ne suzdržavam od zlih misli. ni od čvaraka. ni od foks lajfa. ni od onoga
i zato me je mnogo strah da mi ne naleti neki religiozni =)
 

Back
Top