Rekli biste da nisam normalan... Da li ima neko kao ja ovde?

naravno da volim velike sise.....ne ogromne...ali da malo kipi iz mog rookohvata... to je mera..........naravno i da ne bih ženio neku zbog velikih sisa..........ali ša sad...recimo ima ko grisine......i ja mogu nju da volem.........inače slika 2 je ..bila bi ona pamela....samo kad bi joj se proožila prilika............misim...da si okačio neku koja zrači doohovnošću......pa aj da poredimo...isti tip su ....
Tako je moonjo...najbolja kombinacija je ženski dooh sa velikim sisama.Agree?:)...a što se tiče Lexe volećemo je(bar ja:heart:)kao da ima 4+.:cmok:
 
Mrzim kad žena ima velike sise, mrzim kad ide na plastičnu operaciju za povećanje usni, mrzim kada ima lakirane nokte, mrzim kad se crnka farba u plavo i obratno, mrzim kad drži dijetu do anoreksičnosti.

Meni je ovo simbol gadosti: http://pub.tv2.no/multimedia/TV2/archive/00229/pamela_anderson_229462g.jpg

Ovo je po meni sasvim normalna devojka:
http://i32.tinypic.com/9a1zll.jpg

Najviše me nervira kad idem negde sa ortacima i prođe neka ženska (kao Pamela), oni se svi okreću za njom a ja kažem fuj. Oni mi kažu da nisam normalan. Jednostavno to ne volim, odbojno mi je.
Nisi...
nisi normalan. Imas gadan problem. :dash:
Sto se mene tice, meni se dopada i Pamela i ona druga.
Nisam veliki probirach. Sto kod nas kazu : "Od probiracha - nema iebacha" ;)
 
dragi, jesam li debela?
jesi kravo jedna....
Ovo je odlična ilustracija stavljanja odgovora u muška usta,ali pogrešnog...to nije pitanje,i izgleda otprilike ovako:''Reci mi da sam lepa i da ti ne smeta što sam se malo ugojila!'':worth:Gore od ovog pitanja za nas je samo ono koje se tiče nazovi dileme šta da obučete ili obujete.
 
A derer znas sta je meni dno..kad si recimo ogranican na par osoba..kao na pr.u kuci vb-a..i iz ciste dosade se desi neko neverovatno odostrano ludilo.:twisted:.sto samo znaci da u odredjenim ogranicenim okolnostima se ne bira;)

Hmm..da li to znachi da si recimo,hipotetichki u VB samo sa dva tipa dozivotno...da bi neko strejt postao gej?
Ne bi reko...
 

Back
Top