Rekao bih vam mnogo toga

Narcisoidi imaju sposobnost vidjeti kroz emocionalne štitove drugih ljudi i znati kada odstupaju od istine. Oni mogu intuitivno shvatiti tuđe sebične ciljeve i točno predvidjeti njihove strategije i taktike. Narcisoidi ne podnose samovažne, samonapuhane, pompozne, energične, samodopadljive, licemjerne ljude jer se u njima prepoznaju. Oni razotkrivaju ranjivost ljudi i tjeraju ih da se suoče sa svojim pravim ja, svojim karijerama u slijepoj ulici, svojim ovozemaljskim životima, smrću svojih nada, snova i želja, svojim razbijenim iluzijama jer s svojim nisu u stanju se suočiti.
 
ti pričaš o egu kao ličnosti...
ja pričam o egu kao izvoru egoizma koji je tipično u osnovi ega kao ličnosti...
igo =ja, sta hme bre fantaziras? ajde gde je dokaz da postoji neko drugo ja?
kao "ja" je lazno, pa pnda to vase pravo ja, samo jos da nadjete koga cete da prevarite

jedno je JA, nema dva, lazno i pravo... ajde kako ces da dokazes?
pusti jasnu i njeno lepljenje za hinduizam, pa ona nema pojma
 
Narcisoidi imaju sposobnost vidjeti kroz emocionalne štitove drugih ljudi i znati kada odstupaju od istine. Oni mogu intuitivno shvatiti tuđe sebične ciljeve i točno predvidjeti njihove strategije i taktike. Narcisoidi ne podnose samovažne, samonapuhane, pompozne, energične, samodopadljive, licemjerne ljude jer se u njima prepoznaju. Oni razotkrivaju ranjivost ljudi i tjeraju ih da se suoče sa svojim pravim ja, svojim karijerama u slijepoj ulici, svojim ovozemaljskim životima, smrću svojih nada, snova i želja, svojim razbijenim iluzijama jer s svojim nisu u stanju se suočiti.
Tako i lopovoidi ne podnose sposobne, vešte, pritvorne, pokvarene ljude jer se prepoznaju u njima. (Daleko bilo da su ih loše iskustvo s njima ili nedajbože promućurnost naučili da ih prepoznaju i prezru kao jedan od izvora toksičnosti i ovozemaljskog zla. )
 
ti pričaš o egu kao ličnosti...
ja pričam o egu kao izvoru egoizma koji je tipično u osnovi ega kao ličnosti...
covece nema dva JA [ega], to je diverzija, koja vodi u sizofreniju, jedno je JA, pusti sta zagovaraju upanisade, bagavad gita itd, sve je to u domenu teorije, mi u ta njihova sranja ne verujemo, zato zapad i vlada, a ne istok sa njihovim nebulozama, sizofrenim

zapazi, Hristos ti kaze da se odreknes tvog jedinog ja, a ne da imas dva, pa jedno ja da ti ostane, ono pravo - ovo ti je sustina, zapisi, a ucim te samo zato sto si MI, inace ne bih
ruski svet ako se povede za hinduizmom ili engelsovom di-jalektikom, tek ce nayebati od zapada, pusti ti dr dzekila i mistr hajdam to je fora
 
Poslednja izmena:

Back
Top