Red Hot Chili Peppers

ivanafreakystyley:
plato music store i valjda bilet servis...naravno moras imati rezervisano....
joj sto me danas iznervirala neka tetka ispred mene,sve vreme je kenjala nesto u fazonu kao entoni falsira,mamicu joj njenu,pa da nema vokala oni ne bi bili rhcp vec neka druga grupa....uostalom kako su joj oni omiljena grupa ako ne voli glas pevaca...glupaca!
entoni fakat falsira.makar je na svim koncertima koje sam ja imala priliku da pogledam tako bilo...iskreno i nije neki talenat,al aj da on nije entoni valjda ni oni ne bi bili pepersi...ali je da je dobar pevac i nije bas.
 
ivanafreakystyley:
Jao ljudi dusu sam ispustila!Cekala sam punih osam sati!Ne jedan,ne dva vec osam sati.Za to sve vreme sam pojela dva sendvica,cokoladno mleko ,sok,twix,dva sladoleda,jedno dvadeset puta sela dok je drugarica cuvala red!Ti ljudi tamo su idioti,oni stampaju jebene karte na licu mesta!Dok sam izlazila iz budjave prodavnica sa kartom u ruci sva sam bila prebledela,i sva sam se tresla,ali ipak DOBILA SAM SVOJU KARTU!!!!!!!!!!!!!!!!By the way,srela sam Apache i na trenutak sam videla Desecration Smile,al ona mene nije,opet je slikala ceo red! :D


:-) pozz ja sam ona devojka sto je stajala ispred tebe!

Ko nam je kriv kad nismo hteli kucnu dostavu... Ma cekali bi mi za Peperse i 18 sati zar ne ;-)
 
bigsister:
ali sestro on zaista falshira... poslushaj neki snimak uzivo... a na cdu - obrada, prerada, zvuka, tona... zachudila bi se kakva je danashnja tehnologija ;)
p.s. hvala za informaciju
imam ja nastupe uzivo,i zaista mi se ali mnogo svidja njegov glas,vise nego na cd-u!a sta sad je si ti ona zena ispred mene,sto nije prestajala da prica?(ako to jesi ti izvini za uvrede,al vredja kad neko kaze za entonija tako nesto,jer to nije tacno!)
 
I da se razumemo Anthony NE FALSIRA!Ima jako prijatan glas,i kako neko moze da voli RHCP ako ne voli sve clanove grupe!?Ja njih sve obozavam i nemam nijednu zamerku na njih,svi su mi totalno jednaki,pocevsi od Chada koji je u 'zapecku',al zato dere bubnjeve,pa preko najboljeg basiste Flea-ja,najboljeg gitariste Johna koji rastura gitaru i plus ima dobar glas,pa sve do Anthony-ja bez cijeg glasa 'to ne bi bilo to'.Oni su savrsen satav!Al 'ajde,svako ima svoj ukus! :D ;) :p
 
LJudiiiiiiiiii zvali me za karte.........
Stizu mi danas..............na kucnu adresuuuuuuuu...
Jeeeeeeeeeeeee

Ej najave se na mob...zato ne ispustajte tellll.....

Kuuukuuuuu......

P.S. Slazem se Ive...Anthoni je jedan jedini,takvog majka vise ne radja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozzzzzzzzzzzzzzz
 
LJUDI!!!!!!!!

CISTO ZA INFORMACIJU LJUDIMA KOJI SU REZERVISALI KARTE PREKO BILET SERVISA....
KARATA N E M A I NECE IH NI DOBIJATI, SVE REZERVACIJE KOJE SU IMALI VISE NE POSTOJE. ORGANIZATOR IH JE PREVARIO, DA NE KAZEM ZAJEBAO....

TAKO DA SAM JA OSTALA BEZ MOJE KARTE, KAO I MNOGI LJUDI KOJI SU REZERVISALI KARTU PREKO BILET SERVISA.

SVE STO SU IMALI DA MI KAZU BILO JE, NAMA JE STVARNO ZAO!!!!!!!

SRBIJO, MAJKO, ***** TE U USTA....I TEBE I ORGANIZATORA...
 
Stadium Arcadium:
LJudiiiiiiiiii zvali me za karte.........
Stizu mi danas..............na kucnu adresuuuuuuuu...
Jeeeeeeeeeeeee

Ej najave se na mob...zato ne ispustajte tellll.....

Kuuukuuuuu......

P.S. Slazem se Ive...Anthoni je jedan jedini,takvog majka vise ne radja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozzzzzzzzzzzzzzz
imam samo jedno da kazem ANTHONY CAR!pozz i za tebe :D
 
ivanafreakystyley:
I da se razumemo Anthony NE FALSIRA!Ima jako prijatan glas,i kako neko moze da voli RHCP ako ne voli sve clanove grupe!?Ja njih sve obozavam i nemam nijednu zamerku na njih,svi su mi totalno jednaki,pocevsi od Chada koji je u 'zapecku',al zato dere bubnjeve,pa preko najboljeg basiste Flea-ja,najboljeg gitariste Johna koji rastura gitaru i plus ima dobar glas,pa sve do Anthony-ja bez cijeg glasa 'to ne bi bilo to'.Oni su savrsen satav!Al 'ajde,svako ima svoj ukus! :D ;) :p
ja ni iz jednog benda ne volim sve clanove :lol:
chad mi je ok,johna obozavam zbog onoga sta radi sa strane,anthony mi je onako...hm,izgleda onako kao i njihova poslednja dva albuma koji su meni nekako bledi u odnosu na prathodne (dobro by the way je imao jos dobre pesme ali ovaj novi hmmmm...) ,neupecatljivi...nekako je ranije bio energicniji a sad mi je ne znam...jednostavno nije mi to to...a flea-a iz nekog razloga,koji ne mogu da utvrdim ne mogu da vidim ocima :?
 
Ljudi Stadium Arcadium je nesto najbolje sto sam ja cula u poslednjih 10 godina!!! Ne samo od njih ..nego uopste!!!

Drugo,ne mozete da ocekujete da sviraju istu muziku sa 24 i sa 44 godina, bas zbog cinjenice da sami pisu tekstove i prave muziku! Dakle, prolaze kroz nove stvari,sticu nova iskustva,sa godinama se menja i njihov pogled na svet tako da se u skladu sa tim i njihova muzika menja..sad nekom se to svidja a nekom ne!

Mene samo buni cinjenica da vi hocete da oni 100 godina zvuce isto...e pa nece da moze!!!!

NA SAJTU EXITA PISE DA SAMO VAZE KARTE KUPLJENE PREKO TICKETA I EXIT-a!!!!
STVARNO MI JE ZAO LJUDI,PODIGNITE NEKU BUNU, III SRPSKI USTANAK... IMATE SVU MOJU PODRSKU I MATERIJALNU I FIZICKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!......SAMO ZOVITE!!!!!!!!
 
Ha,ha,ha....vala da znas! U ovoj zemlji nema garancija....

Sa kartom ili bez..ja sam u Indjiji 26-og...
Sednem na livadicu..pivce,rakijica..i udri!!!!!!!!!!!!

la,la,la.. She's a lover baby and a fighter
Shoulda seen her coming when it got a little brighter
With a name like Dani California
Day was gonna come when I was gonna mourn ya
A little loaded, she was stealin' another breath
I love my baby to death
la,la,laaaa.........

..i tako do ujutru....
 
DeteSunca:
Možda zato što od celokupne svetske populacije on glat ulazi u 0.3% onih najružnijih. I Anthony je ružan, ne znam što se klinke toliko lože na njega? :confused:
heh,ne znam to mi nikad nije palo na pamet.
inace kad ga vidim prva rec koja mi pada na pamet je yankee :neutral: i onda opet neke negativne asocijacije i tako...ma ne znam :? to su neke moje fantazije :lol:
 
danijelica:
LJUDI!!!!!!!!

CISTO ZA INFORMACIJU LJUDIMA KOJI SU REZERVISALI KARTE PREKO BILET SERVISA....
KARATA N E M A I NECE IH NI DOBIJATI, SVE REZERVACIJE KOJE SU IMALI VISE NE POSTOJE. ORGANIZATOR IH JE PREVARIO, DA NE KAZEM ZAJEBAO....

TAKO DA SAM JA OSTALA BEZ MOJE KARTE, KAO I MNOGI LJUDI KOJI SU REZERVISALI KARTU PREKO BILET SERVISA.

SVE STO SU IMALI DA MI KAZU BILO JE, NAMA JE STVARNO ZAO!!!!!!!

SRBIJO, MAJKO, ***** TE U USTA....I TEBE I ORGANIZATORA...


Otkud ti ova informacija? Jel su ti to tekli u Biletu?
Ja sinoc cula da je ovakvo ludilo nastalo jer se ticketline pravi pametan i vazan, pa nece dati ni jednom drugom prodavcu karte dok oni ne podele ljudima koji su kod njih rezervisali. Valjda misle da im je to dobra reklama!?!
 
sa sajta B92 od sinoc:

"KO PREŽIVI PIRČAĆE 2: NASTAVAK

I ja sam otišao oko 10:40 i bila je gomila ljudi kao što već znate. Pomislih bože da li je to dobar znak? Ma rekoh ovaj naš narod još ne veruje pa svi nagrnuli odmah, eto mene večaras pred zatvaranje, uđem izađem i gotovo. Međutim večeras oko 18h red potpuno isti kao da nije mrdnuo! Rekoh da vidim znam li nekog u redu, kad iz platoa izlazi lik koji je jutros bio tačni iza mene blink.gif . Možda je to i ovaj čovek odozgo...
Kažu ljudi produžili radno vreme do devet i umesto tri dana produžili na pet. Plus od sutra će biti u svakom ComTrade shop-u. Drugaricu i mene nije mrzelo, odšetamo do CTS na Obilićevom i za minut uzmemo svoje karte, ali uz obećanje da nikom ne kažemo? Kaže lik tačno toliko imaju (6 karata smo uzeli, opaska mene). Btw predamnom izvadi sto karata odvoji šest i propusti ih kroz ink-jet štampač?
restecpa"


Eto, proverite pa mozda stvarno mozete da izbegnete guzvu na platou.
Bar dok previse ljudi se ne sazna za Comtrade:-)
Srecno!
 

Back
Top