Red Alert 2

Ova igrica je stvarno fenomenalna sto je vise igram, vise mi se svidja sigurno me niko nemoze pobediti samo neznam kako se moze igrati preko interneta. Ako neko zna jel moze napisati. Nesto pise " Quick Match", "Custom Match","Buddy List "... Ja neznam sta od toga da izaberem.
 
Da li mogu Red Alert 2 i Yuri's Revenge da Igram na Windows 7 ulitamte editon 64 bit ?? dali neko zna da mi odgovori???
I dali treba neki dodatni program da se instalira da bi mogo da igram ove dve igreice pokaze mi mi ***FATAL*** BLA BLA BLA...
fatalll.jpg
 
Poslednja izmena:
Probaj ovo. Idi desni klik na ikonicu pa "compatibility" pa stikliraj "run this program in compatibility mode" i tu namesti "windows xp (service pack 2)" !

TOOOOOOOOOO G4m3R CAREEEEEEEEEEE RADI KO PODMAZNNO TO SE TRAZIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!! HVALA !!!!!!
HVALA !!!!!! HVALA !!!!!! HVALA !!!!!! HVALA !!!!!! HVALA !!!!!! HVALA !!!!!! HVALA !!!!!! HVALA !!!!!! HVALA !!!!!! HVALA !!!!!!
 

e sad zuvam vraga kad sam i instaliro i Yuri's Revenge Ona kad udjem pojavi me kao smetnje kao kad u obinom tv-u nema Antetena pa onajj sneg -ili linije pa se nevidi nista a cist zvuk se cuje polse toga sam probo da uradim da stavim run in 256 boja pa nisam polse mogao da ualim ni jedanni drugi dei Ni Red alert i Yuris Revenge ...U cemu je caka odaj mi neku tajnu leba ti! MOLITE LEPO!

i da doadam evo kad uaplim na pier evo sta mi se jos desi Ovvako ja vidim Glavni Meni Kad udjem u Igricu!>>>
5f4kqt6au5ynh9r1e3.jpg


S T A D A R A D I M ?
 
Poslednja izmena:

Back
Top