REČ, DVE PROPOVEDNIKU

Potrudio sam se da pročitam što više Vaših dela i da proniknem u religiju, ako je uopšte ima, koju nam nudite i verujte mi da sam našao samo filozofiju nedozrelog slabića koji nema hrabrosti čak ni da pokuša da osvoji neku zrelu ženu!:rumenko:
Zapanjen sam odsustvom reakcije ženskih osoba koje prihvataju otvorene napade od Vas. Vi tvrdite da su sve žene starije od 17 godina prljave, fosili ili neverne. zagušujete etar stalnim ponavljanjem raznoraznim plitkim gadostima koje ne dolikuju ni balavcima!
Jedino što mi pada na pamet kao olakšavajuća okolnost je da se vi samo zevzečite sa svima nama i da je čak i Vaša religija samo običan egzibicionizam vaše narcisoidne ličnosti:dash:
 
O viteže, o kneže, stvarno ne znam ko je debelo uzdrman. Ja ne otvaram blogove o nekom forumašu, niti ću to činiti. Za moral me boli stojko. Ja svakome mogu da dam svoju iskorišćenu žensku koja mi više nije zanimljiva, ali ni od koga neću uzeti njegovu iskorišćenu, jer nemam afiniteta prema njima. Tako da... GSP... Gledaj Svoja Posla... nemam nameru da "osvajam" neku ženturinu koja bi me mogla uzbuditi kao poklopljena WC šolja, ja želim da budem prvi... i uspevam... Znaš li kakav je to osećaj!!!
 

Back
Top