^*RebeldeWay&ErreWay*^TheBest*

EVO JOS NEKI TEXT


Me Da Igual Erreway lyrics

Se pierde el verano y tambien la esperanza
De volver a verte amor
Y pronto el invierno matara el recuerdo
De algo que nunca se va.

Se quedo el perfume de tu piel de sal
Y es fuego de sangre amor
Nunca me lleve con el dolor
De esperar que no volvieras amor.

Me da igual
Todo, todo me da igual
Me da igual buscarte o perderte
Me da igual.

Me da igual
Si llueve, si hay sol
Si hay frio o calor
Me da igual.

Me da igual
Quedarme o irme
Me da igual
Llorar, reirme
Me da igual
Si tu no estas.

No olvido tus besos en las noches tristes
Si me ven con otro amor
Es para vivir apenas un minuto
Un minuto mas sin ti.

Se quedo el perfume de tu piel de sal
Y es fuego de sangre amor
Nunca me lleve con el dolor
De esperar que no volvieras amor.

Me da igual
Todo, todo me da igual
Me da igual buscarte o perderte
Me da igual.

Me da igual
Si llueve, si hay sol
Si hay frio o calor
Me da igual.

Me da igual
Quedarme o irme
Me da igual
Llorar, reirme
Me da igual
Si tu no estas.

Me da igual
Todo, todo me da igual
Me da igual buscarte o perderte
Me da igual.

Me da igual
Si llueve, si hay sol
Si hay frio o calor
Me da igual.

Me da igual
Quedarme o irme
Me da igual
Llorar, reirme
Me da igual
Si tu no estas.

Hoy todo, todo me da igual
Todo me da igual si tu no estas
Hoy todo, todo me da igual
Todo me da igual si tu no estas.
(hoy todo, todo me da igual)
Hoy todo, todo me da igual
(llorar, reirme me da igual)
Todo me da igual si tu no estas.
Hoy todo, todo me da igual
(si hay sol me da igual)
Todo me da igual si tu no estas.
(llorar, reirme me da igual)
Hoy todo, todo me da igual
Todo me da igual si tu no estas.
(si tu no estas me da igual)
Hoy todo, todo me da igual
Todo me da igual si tu no estas
 
Manu je legenda!
16294481.jpg
 
ma sada su super epizode jos malo ce marizza i pablo da budu zajedno,jedva cekam jer su njih dvoje meni super.Kako bi mogli da zamolimo b92 da pusta svaki dan seriju,ja sam im pisala ali oni kazu da za sada se serija daje samo nedeljom i da nece biti izmena
 
Emitiranje 07.05.07

Manuel govori Sabrini sa ne misli više slušati sve što mu govori Franco i da neće otići kod doktora da provjeri radi čega se nekoliko puta onesvijestio. Marizza govori Sonji da joj ne smeta njena veza sa Francom i da to neće promijeniti njihov odnos, jer zna da to neće dugo trajati i da nije zaljubljena. S druge strane, Franco govori Miji da će nastaviti biti sa Sonjom, sviđalo se to njoj ili ne. Manuel nagovara Marcosa da ode umjesto njega kod doktora. Feli se pojavljuje na zaručničkoj zabavi svoje sestre i iznenađuje svoju mamu novom haljinom. Andrea ostavlja Guidu jer mu je neko napisao ljubavno pismo, a on ne prestaje pričati o tome.

Emitiranje 08.05.07

U školi saznaju da Octavio nije profesor, tako da Marcel odlučuje da više ne može raditi u Elite Way-u. Guido počinje sumnjati da je Pilar djevojka koja mu šalje ljubavna pisma. Učenici četvrte godine spremaju novi protest da pomognu Octaviju da ostane u školi. Ipak, on ih uspijeva smiriti i govori im da on nema pravo da ostane u školi, jer nema titulu profesora. Također, Marizza priznaje pred svima da je on njen otac. Blas šalje Sol da istraži da li je rad koji je napisala Lujan lažan, ali ona ga iznenađuje informacijama koje je dobila. Marizza govori Francu da je Sonia izašla sa Octavijom i da bi se trebao zabrinuti radi toga.

Emitiranje 09.05.07

Marcel govori Sonji da Sergio želi izbaciti Marizzu iz škole. Pablo traži od Marizze da prizna da je zaljubljena u njega. Vico govori Feli da je sigurna da je Dany zaljubljen u Rocca i da radi toga ne želi da se njih dvojica viđaju. Nakon što je vidi da piše pismo svom tati, Guido je siguran da je Pilar tajnovita djevojka koja mu ostavlja poruke. Sergio se iznenada pojavljuje dok su Pablo i ostali članovi Erreway-a vježbali u Martinovom stanu. Ipak, Martin ga uspijeva izvući iz problema. Javier je zabrinut jer misli da se između Pabla i Marizze nešto događa. Ipak, Lujan ga uvjerava da će on i Marizza na kraju završiti zajedno.

Emitiranje 10.05.07

Sergio ponovo traži od Consuelo da sazna nešto više o Erreway-u, nudeći joj više novca i pomoć pri operaciji njene majke. Marizza pronalazi pjesmu koju joj je napisao Pablo, ali misli da je to od Javiera. Sabrina predlaže Manuelu da započne solo karijeru, ali on joj govori da nije spreman za to. Franco saznaje da Manuel nije otišao kod doktora. Javier na kraju ipak priznaje Marizzi da je Pablo napisao pjesme koje je pronašla. Franco saznaje da Sergio želi izbaciti Marizzu iz škole i nudi Sonji svoju pomoć. Marizza priznaje Lujan da je zbunjena i da ne zna šta da radi sa Pablom i Javierom, ali ona joj govori da je sigurna da je Javier zaljubljen u nju.

Emitiranje 11.05.07

Sergio prijeti da će, ako se Sonia i Martin budu protivili odluci o izbacivanju Marizze iz škole, pokrenuti tužbu protiv njega. Ipak, to ne plaši Martina i on odlučuje da se bori protiv Sergia. Marizza govori Lujan da se počela zabavljati sa Javierom. Također, njih dvije saznaju da Blas izlazi sa Sol i shvataju da to može biti oružje protiv njega. Pablo saznaje da njegov otac želi izbaciti Marizzu iz škole. Consuelo uspijeva prevariti Sergia da misli da njegov sin ide svirati sa svojim bendom van Buenos Aiuresa, dok se, ustvari, koncert održava u samom gradu. Marizza i Sonia saznaju da je Martin u zatvoru!
 
e, napokon da dobijete odwojeni topic. Obozawam RW i narawno Erreway. Wolim swe likowe, nekad mi je omiljeni bio Manu, sad me uzasno nerwira sa onom Sabrinom, ne podnosim je! Marizza je najbolja, nju obozawam, waljda zato shto psihichki uzasno podseca na mene.
Jel znate neke stwari iz njihowog priwatnog ziwota? Swe shto znam je da su Lu i Feli dugo bili zajedno, da je Feli bio sa Cami 1999 kratko, a sad su zajedno i to BASH ozbiljna weza...a Benja je weren, samo se ne secam kako mu se zowe werenica...a Lu je sa nekim Marianom, 10 godina stariji od nje...fotke cu da postawim kasnije, sad zurim u shkolu
 
Brucas:
e, napokon da dobijete odwojeni topic. Obozawam RW i narawno Erreway. Wolim swe likowe, nekad mi je omiljeni bio Manu, sad me uzasno nerwira sa onom Sabrinom, ne podnosim je! Marizza je najbolja, nju obozawam, waljda zato shto psihichki uzasno podseca na mene.
Jel znate neke stwari iz njihowog priwatnog ziwota? Swe shto znam je da su Lu i Feli dugo bili zajedno, da je Feli bio sa Cami 1999 kratko, a sad su zajedno i to BASH ozbiljna weza...a Benja je weren, samo se ne secam kako mu se zowe werenica...a Lu je sa nekim Marianom, 10 godina stariji od nje...fotke cu da postawim kasnije, sad zurim u shkolu

OK!ali nemoj da zaboravis da postavis?!:)
 

Back
Top