Rebelde

caos....vratila sam se sa Zlatibora...
zasto su nam zakljucaliproslu temu?????---ne mogu da verujem...dobro,ovde pisemo...
sta je bilo u petak, u REBELDE???
please mi recite...
a kako da postavim slike...ja bi postavila od RBD, ali ne znam kako da budu onako male...
 
Marija, postojao je razlog zatvaranja one teme... Ovo je poslednja tema u vezi serija Rebelde, Rebelde Way, i svega shto je za njih vezano!
U sluchaju da se neko napravi lud i pochne sa spamom i glupim porukama, bitje banovan, a tema istog momenta zatvorena uz zabranu otvaranja nove.
 
Marija, postojao je razlog zatvaranja one teme... Ovo je poslednja tema u vezi serija Rebelde, Rebelde Way, i svega shto je za njih vezano!
U sluchaju da se neko napravi lud i pochne sa spamom i glupim porukama, bitje banovan, a tema istog momenta zatvorena uz zabranu otvaranja nove.

izini pls sto cu ovo napsiati ali ja nisam otvorila temu Rebelde Rebelde Way nego samo Rebelde... sorry i nemoj da me banujes :???:
 
Sramota, ocajno, uprkos zatvaranja 10 tema vi opet spamovali, da Bog da nikad vise za kompjuter ne seli! I kako za Rebelde, a pise Rebelde Way?! Sramota.....
 
izini pls sto cu ovo napsiati ali ja nisam otvorila temu Rebelde Rebelde Way nego samo Rebelde... sorry i nemoj da me banujes :???:

Iskreno, vishe nisam zainteresovan za vashe prepirke Rebelde/Rebelde Way. Televizija ima mnogo vishe da ponudi od kinematografije drugog reda.
Tema je ovakva kakva je, pishite tu. Ako ne budete nauchili da se slazhete, netjete ni morati da se slazhete.

Hvala na razumevanju.
 
I ja isto!U seriji najwishe wolim Robertu,Miu,Djowanija i Santosa a inache Dulce i Anahi!:D
Jedwa chekam da izadje nowi album na engleskom...Owe epizode su mi jako zanimljiwe i swidja mi se uwod sa pesmom Aun Hay Algo...:D
je l` moze neko da postavi tu pesmu, please....xitno mi treba...
i bas je soooper.....Robby kada peva na krevetu....:lol:
 
zashto stalno zatwaraju teme rebelde??!!to stwarno noje fer...prwo onu od 500 strana,pa onda sad owu od 20...stwarno glupo...mogu da se opkladim da sigurno nije zbog spamowa.....mislim,pogledajte druge teme...uopshte se ne radi o spamowima...uostaliom,mislite shta hotjete,ja znam da nisam spamowala,ali izgleda da to wama ne moze da se dokaze.....zashto stalno mislite da ja spamujem?!pa sami widite-nisam pisala wishe od 2 poruke zaredom...stwarno nije fer sa washe strane.
 
zashto stalno zatwaraju teme rebelde??!!to stwarno noje fer...prwo onu od 500 strana,pa onda sad owu od 20...stwarno glupo...mogu da se opkladim da sigurno nije zbog spamowa.....mislim,pogledajte druge teme...uopshte se ne radi o spamowima...uostaliom,mislite shta hotjete,ja znam da nisam spamowala,ali izgleda da to wama ne moze da se dokaze.....zashto stalno mislite da ja spamujem?!pa sami widite-nisam pisala wishe od 2 poruke zaredom...stwarno nije fer sa washe strane.

U pravu si za to o drugim temama, ima toliko spamova da su ih trebali vec odavno zatvoriti!:neutral: Ali iskreno ne trebamo vise na nasoj temi da se svadjamo,jer je onda necemo ni imati! Ok?8-)
 
ovako sta mislite o Buntovnicima??? ja mislim da su najbolji... xexe :mrgeen: :-D

Ja mislim da su supeeer ;):D

Sinoc sam namestala krevet i imala sam malo problema:? pa sam se setila kad mia nije znala kako se namesta krevet hehe:lol::lol: razumem da joj nije bilo lako ;-)

Jel zna neko gde mogu da nadjem tekst pesme Aun Hay Algo, pesma je suuuper:D;)
 
Uvodna shpica je loshe uradjena.
Snimili su kako Dul mlati nogama... :?
E dajte mi link od Money,Money plz...
I Satos je...mmm... :lol:

Obratite se Andjeli zbog spama... :?
Meni je to bas extra..!!!Oce buntioovnici imati maturu na kraju serije??Ajd molim vas napisite mi nesto o kraju trece sezone,o vencanju AyF sve znam,gledala sam na youtubeu.....plz...
E sad mi se bas slusaju pesme El mundo teras i No daigas nada,vatsra su!!Ali Tal vez manana od Mai je tako dosadna....:neutral:......Omg,jedva cekam da izdje CD na engleskom..I,naravno, da RBD dodje u Srbiju..wihhii...
 
zashto stalno zatwaraju teme rebelde??!!to stwarno noje fer...prwo onu od 500 strana,pa onda sad owu od 20...stwarno glupo...mogu da se opkladim da sigurno nije zbog spamowa.....mislim,pogledajte druge teme...uopshte se ne radi o spamowima...uostaliom,mislite shta hotjete,ja znam da nisam spamowala,ali izgleda da to wama ne moze da se dokaze.....zashto stalno mislite da ja spamujem?!pa sami widite-nisam pisala wishe od 2 poruke zaredom...stwarno nije fer sa washe strane.
Da,ali ono "dosadno mi je".."pisite nesto".."posaljite mi pm"...it`s boring to be alone"...i jos puno toga ..:roll:....Ali,ok,i mi smo pisali o svemu i svacemu na staroj temi (O Rihanni,muzici,vasim slikama,skoli itd)...Svi smo pomalo krivi,ali ti si najvise spamovala!!!

Sada se vracamo na temu Rebelde...Hm..Pa sta mislite o novim likovima (Sol,Lola,Bianca,Rocco,Santos itd)????:):):)I ko vam je omiljeni par (osim MyM i RyD)..Meni su Teo y Jose preswatkiii...I Lupita i Santos!!!
 

Back
Top