Realno ..

Lajterka , ne samo da sebi skaces u usta vec se rugas , a ti ne da si znala radit RUGLO vec si i sama ponekad ispadala RUGLo i nikad ti se nisam narugala jer je nešto od toga i dio tvog realnog života .Razumiješ?
Al naravno tvoje je pravo da ti se gadim ja , on .. il to što nas dva jesmo.
Dobro je znat . Nas dvi smo tu pricu završile. Hvala na iskrenosti .
Drugi put je probaj predocit bez ruganja . ;)

BTW .. nisi bila ni u primisli vezano za ZAVIST . Tek toliko ..

nisi me shvatila sreco...ja sam navela primer...na kraju sam napisala NIJE TAKO BILO NITI CE BITI...niti me smarate niti cete me smarati...kontash?

navela sam primjer vezan za tebe,neshto shto se moglo desiti...jer sam pricala s tobom.. i jer necu da navodim ko mi je kakav s ovog foruma,davno sam odustala od pokushavanja da ukazem na neke stvari....
 
.. zašto manefestiramo zavist jer je nekome dobro u sexu i odnosu opcenito?
Što se time dobiva ?
Pa to ebeno papa dušu .. gric po gric .. :confused:

TEMA NEMA VEZE S menom..
Stoga molim opca razmišljanja .. fala..

Nisam zavidna niti mi smeta kada je neko sretan ili zadovoljan. Dovoljno sam sigurna u sebe da znam, da za svakoga postoji komadić sreće i da za svakoga ima mesta na ovom svetu, i prava osoba. Od onih sam koja umem iskreno da se obradujem tudjoj sreći, jer kada je neko sretan ko je meni blizak ili drag, kako ja onda zbog tog nekog ne bi mogla biti sretna? To samo oni bolesno ljubomorni , zavidni ili besni na čitav svet, ne umeju da se raduju tudjoj sreći. :heart:
 
A kako ću ja znati da li je nekome dobar sex da bi mu recimo zavidela?:think:

Kad mi neko kaže da ima dobar sex ja mu ne verujem, jer da jeste ne bi bilo potrebe da o tome u opšte i priča.....msm ko još ide okolo i priča... ‚‚uh al mi dobar sex‚‚.... ‚‚uh al sam se dobro hebo‚‚...‚‚uh al' je bilo ovako- onako‚‚....msm strašno! Pogledajte prilog 83586
Verujes ali ne zelis da verujes jer zavidis. Em nemas mozga , em nemas sexa pa frustriras po netu- to je jedini smisao tvog postojanja kao i pisanje zalbi moderatorima :hahaha:
 
.. zašto manefestiramo zavist jer je nekome dobro u sexu i odnosu opcenito?
Što se time dobiva ?
Pa to ebeno papa dušu .. gric po gric .. :confused:

TEMA NEMA VEZE S menom..
Stoga molim opca razmišljanja .. fala..

hejtuju samo nesrećni ljudi, zato ih nekada treba razumeti i ne zameriti im previše, ali ja mrzim hejtereeeee:rtfm:
 
.. zašto manefestiramo zavist jer je nekome dobro u sexu i odnosu opcenito?
Što se time dobiva ?
Pa to ebeno papa dušu .. gric po gric .. :confused:

TEMA NEMA VEZE S menom..
Stoga molim opca razmišljanja .. fala..

Ne mogu da zamislim kome bi trebao da zavidim. :) Onima koji su mi dragi? To mi u životu ne bi palo na pamet. Onima do kojih mi nije stalo, ili me ne zanimaju, ili se s njima ne može ni po kom osnovu, plus ako postoji inverzija, ista slika i kod njih, isti odnos prema meni? Tek me za njih zabole, ne bi me doticali, osim ako se eventualno ukaže potreba da ih oteram u K, jedino to bi ispoljio, zavist ne bi mogao. :D
 
.. zašto manefestiramo zavist jer je nekome dobro u sexu i odnosu opcenito?
Što se time dobiva ?
Pa to ebeno papa dušu .. gric po gric .. :confused:

TEMA NEMA VEZE S menom..
Stoga molim opca razmišljanja .. fala..

Nikada me nisu zanimali privatni zivoti ostalih ljudi a posebno ne da sam nekome od svojih prijatelja bila zavidna na uspehu bilo kakve vrste.Kada bi ljudi vise gledali svoje,a ostavili tudje zivote na miru,svet bi bio jedno mnogo lepse i srecnije mesto.
 
jao bre draga elen sta te bre boli cosak vi ste eeeekstra i uzivajte u tome i ne obracaj paznju na gluposti
mislim najbolji su ovi sto brinu za tvoje fakin zdravlje sta li pa daju komentare da li ti je partner podoban ili ne..mislim ti si u vezi kako god da ti je tebi je a ne nekom drugom

misli opcenito :p
 
trudim se da uradim sve sta mogu da ja budem srecna, nemam vremena da se bavim tudjim srecama ili seksom...
prema zlobnim i isfrustriranim ljudima sam ranije odmah morala da reagujem i konfrontiram se, sada mi ih je nekako zao, a i mnogo vise se nerviraju kad ih ignorises. :mrgreen:
 
prema zlobnim i isfrustriranim ljudima sam ranije odmah morala da reagujem i konfrontiram se, sada mi ih je nekako zao, a i mnogo vise se nerviraju kad ih ignorises. :mrgreen:
Realno tad si bila mnogo zabavnija,sad si ziv smor.
Jes da ti je trebalo mesec dana da provalis kako se aktivira opcija ignore,ali nema veze,bitno je da se h8amo..
 
ljudi
sve je to normalno i deo zivota
zavist i ljubomora i strah i sve ostalo
a mogu da poniknu iz nebrojenih razloga
pa i jedan iz drugog
a mogu biti i od koristi kad su umereni
kao sto je neko napisao vec, procitala sam
nego... nije alarmantno dok ne postane preokupacija necija, bolest...
i zato ne razbijajte previse glavu sa tim
kad ste srecni i kad uzivate
crvi sumnje ne postoje i jaci ste od svega
cim nesto ne stima, podsvesno dobijate signale
da su svi protiv vas i da zele da vam naude
to je mozda cak i gori osecaj i od zavisti i ljubomore
ljubim, :) ne zamerite na opsirnosti :)
 
Kupusicka za premijerku:mrgreen:
Btw .. javna isprika Lajterki , zaskocila sam je bzvz ..
Ne gadim joj se ko onoj maloj bahatoj lipoj koju je citirala ..
I tako to ..:rumenko::lol:

Kučko, ljubim celo..:zag:
 

Back
Top