razvod zbog NE-sexa

U braku smo 3 godine i imamo dete od 1.5 godine.Od samog starta do sada mozda smo spavali u proseku na svaka 2 meseca a sada se to dosta "proredilo",to znaci jos gore nego pre.Kao prvo protivnik sam razvoda zbog nekih glupih stvari kao sto je taj ali ako ja nisam imala ni najmanju podrsku ,ljubav neznost dok sam bila u "drugom stanju" a ni posle toga sta dalje da mislim i radim.Jos gore je to sto sam i ja prestala da se osecam kao zena a sve vise samo majka i domacica.Nikad se nisam predavala ali sad dosta posustajem i sve vise razmisljam o razvodu.Problem je i taj sto sam pocela da ga mrzim jer me je kada sam bila u II mesecu trudnoce udario ali hvala bogu nije bilo posledica.Sada sam svaki put zgadjena kada i pokusa da mi pridje uvek se setim te scene i mog straha da nisam izgubila to malo zeljeno dete.Prestala sam i da ga volim i sad samo osecam gorcinu.Sta da radim?Bojim se da ce me dete jednog dana optuziti da sam ga odvojila od oca ali verujte da ne bih mogla da mu kazem za neke stvari da li zato sto me je sramota ili da ne bi krivio oca ,ne znam?Hvala
eto ja bih se komotno zadrzao na tom problemu koji se normalno prenosi i na muskarca,pricam sa ljudima okolo svako isto prolazi i dodje mu i zenu i dete svaki dan da zakopa iza kuce,od dreke samo,a znamo kako to ide lancano danas niko ne spusta loptu i svi imaju do jaja stav,ja znam sebe i otvoreno kazem da mi trudnice nikad nece biti privlacne,volecu svoju zenu najvise na svetu i do kraja zivota ali to sa dizanjem ***** nema veze,hvala na paznji
 
Draga moja, resite problem da on ne bi resio vas!
I to sto pre!
Brak, kao i svaka veza se menja kada dodje neko treci, cetvrti... To je priroda tako reguslisala, a na nama je da se prilagodimo. Poverenje, strpljenje, postovanje...kompromis... su samo neki od segmenata kojih sada medju vama mora da bude troduplo vise nego pre. Necu ti reci da je to faza, ali 80% parova prodje kroz isto to kroz sta ti sada prolazis. Ne dozvoli sebi (a ni detetu) da ti ta tema postane preokupacija. Prestani da mislis o tome. Dete ce porasti, a ti pazi sta ces imati da mu kazes...
Ljubav se neguje, u vezi , u braku...Probaj malo da se sredis. Poveri dete na cuvanje nekom bliskom, a ti poseti frizera, kupi neke nove krpice, izadji sa muzem...probajte da nadjete samo VASE vreme, barem 1 nedeljno, kada cete biti samo vas dvoje i niko vise.



Lijepo rečeno.
 
Пошт. члан "Metronomy",
кога да позовем телефоном ? Само сам послао поруку тзв."online" зато јер је тема и иопште позната и случајно мојој породици и професији блиска...Надам се да је НН госпођа са Сајта-Форума пронашла породичну срећу досада...Било на овим или другим просторима кугле Земаљске...
 

Back
Top