Šeherezada.
Primećen član
- Poruka
- 623
Ja nikad ne bih bila s udovcem... Znas kako kazu... jednom udovac - uvek udovac. Sto je sigurno - sigurno !
po kojoj to logici?

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ja nikad ne bih bila s udovcem... Znas kako kazu... jednom udovac - uvek udovac. Sto je sigurno - sigurno !
Stara vijetnamska. Nema logike.po kojoj to logici?![]()
Ne znaš šta propuštaš !!! Npr. vikend - porodične, odlaske na groblje !!!
...verujem da ima raznih bolesnika ali za mene je prevara najgora stvar koju nikad ne bih oprostila
...verujem da ima raznih bolesnika ali za mene je prevara najgora stvar koju nikad ne bih oprostila
Emotivna prevara je gora.
- - - - - - - - - -
Emotivna prevara je gora.
A koja je razlika?
Šta je gore... kada se zaljubi u drugu i hoće da te žrtvuje zbog ljubavi? Ili kad te žrtvuje zbog običnog pražnjenja testisa?
Kontam da je ovo drugo više ponižavajuće... u braku si sa osobom kojoj toliko malo značiš.
Dobro, nismo deca. I svaka iole pazljiva zena vrlo brzo primeti da nesto nije u redu. Samo ako zeli, i ako ne zatvara oci kao neke. A takve ne zalim.
Meni licno je svalerancija nesto veoma bedno. Jako bedno...
p.s.: posto obozavam pecanje, mogu samo reci: ni u snu ne bih menjao dan na vodi za neku avanturu.![]()
kod ogromne vecine,bracnih parova,na prvom mestu,kao razlog za razvod braka,nalazi se neusaglasenost karaktera.Usled
toga,najcesce nastaju vrlo ceste svadje,koje i jednom i drugom partneru,pocinju da zagorcavaju zivot.Nazalost,nema dovolj no volje,da se koliko toliko,usaglase naravi. Kao drugi,vrlo vazan faktor,koji uzrokuje prekid braka,to je seksualna neusaglasenost.Tu takodje ,dolazi do velikih lomova.Najcesce je partner zena ta,koja nece da uvede novine u seksualne odnose,a koje vrlo uspesno razbijaju bracnu monotoniju. Obicno je muskarac taj,koji predlaze npr.oralni odnos,koji je
veoma lekovit,za produzenje seksualne privlacnosti.Nazalost,zbog patrijarhalnog vaspitanja,najcesce zene to odbijaju,
smatrajuci (sto je sasvim pogresno) da je taj nacin seksualnog praznjenja,rezervisan samo za porno glumice.Eto,to je
jos jedan danak,koji mi u Srbiji,placamo za opstu zaostalost u odnosu na savremena kretanja.Nazalost,to nije jedini
danak.Srbija je duboko zaostala,po moru pitanja,kako na licnom,tako i na drzavnom planu.